Кошечка-муркошечка• 20 апреля 2020

Уже двоє моїх знайомих хворі на КВ. ((

Писала якось про свою знайому, яка захворіла на КВ ( безсимптомно). Дві неділі на самоізоляції. Зробили знову тест, а вірус ще є в організмі. Знову ізолювали на 14 днів. Ще в однієї знайомої, яка декілька днів тому родила діагностували КВ. До жінки з дитиною нікого не допускають, дитина з мамою. Одразу після родів перевезли в інфекційку лікарню. Їй ніхто не допоміг, вона несла і дитину, і речі. Будинок обробили, то затопили всі меблі та техніку.
Ще реальний випадок, в нашому місті. В одній із лікарень лікар ходила на роботу з втратою нюху та смаку. Всі контактні лікарі на карантині.
Лама_мама• 20 апреля 2020
І шо?

Кондуктор маршрутки• 20 апреля 2020
Всю свою сознательную жизнь болею ’з втратою нюху та смаку’, оооооочень распространенный симптом при ОРВИ, за который в наше время хату спалят...
ТочноБудет• 20 апреля 2020
А как у безсимптомной выявили? Тут пишут,что с симптомами не добиться теста ..
Плакат с автографом зимы• 20 апреля 2020
Если у них КВ проходит бессимптомно, то по какой причине им делали тесты?
СтелькаОТединицы• 20 апреля 2020
И? Что вас расстраивает? Переболеют 90% населения. Многие даже не узнают об этом? В чем печаль?
Утка_в_тапках• 20 апреля 2020
В мої всі здорові!
автор Кошечка-муркошечка • 20 апреля 2020
Ответ дляТочноБудет
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2588637 Це моя попередня тема.
Меня прет))• 20 апреля 2020
Яка область ? Напевно Черкаська ? В мене теж там знайомі хворіють ((
Ответ дляСтелькаОТединицы
Нікого ні в чому не переконую. Говорю про те, що вірус є, хворі реальні люди :(

Ответ дляМеня прет))
Вінниця
Лама_мама• 20 апреля 2020
Ответ дляКошечка-муркошечка
А кто-то еще сомневается?
Меня прет))• 20 апреля 2020
Ответ дляПлакат с автографом зимы
Там де мої знайомі хворіють , вже роблять всім піряд , переносчиками являються лікарі ((
Бармалеина• 20 апреля 2020
в моем окружении тоже есть больные КВ. свекр переболел с небольшой температурой. а свекровь 5ый день в коме на ИВЛ! все плохо((((((((((( и страшно
Физрукая• 20 апреля 2020
Я сама хворіла з страшним кашлем, втратою смаку і аритмією,темпа до 38 і слабість, вся сім´я по різному перехворіла, сімейний лікар тест не пропонувала, на лікарняному була 2,5 тижня і приймала 2 антибіотики, якось так :( Ів Фран. Обл
СтелькаОТединицы• 20 апреля 2020
Ответ дляКошечка-муркошечка
И что?????
Рак тоже есть! От аварий тоже каждый день умирают. ОРВИ тоже бывает с осложнениями и летальным.... и тоже реальные люди....
Паниковать меньше нужно!
Само_достаточная• 20 апреля 2020
Ответ дляКошечка-муркошечка
Так у неё не было симптомов или она ходила на работу с температурой?
Физрукая• 20 апреля 2020
І сім´я знайомого стоматолога вся перехворіла ДУЖЕ важко, тести підтвердили, але вони не потрапили в статистику нашого міста:( ОЦЕ БІДА, але вони хоч ізолювались в приватгому будинку
Меня прет))• 20 апреля 2020
Ответ дляКошечка-муркошечка
Вінниця
Дуже співчуваю жінці з дитинкою , намикається ще вона . У нас жінка попала в лікарню з інфарктом , а через неділю вже в обласну переправили з ковід 19 . Дітям і родичам заборонили виходити з дому , а жіночка тепер в чужому місті мало з голоду не помирає , в інфекціоці кормлять якоюсь незрозумілою водичкою баландою .
Веселуха Муха• 20 апреля 2020
Знакомые...братья жены знакомых кумы....медсестра знакомых....тетя знакомых жены по жене мужа бабушки .не надоело сочинять сказки?

Капуста Маша• 20 апреля 2020
’Хворила бессимптомно’ и робили тести???
Хто ее изолював в такому випадку и куда, а? Троллица?
Большой секретик• 20 апреля 2020
Ответ дляМеня прет))
Це тому що наша влада так забезпечила лікарів засобами захисту.
Капуста Маша• 20 апреля 2020
И родЫвшой с какой причины тот тест робыли?
Сижу_и_плачу• 20 апреля 2020
Ответ дляКапуста Маша
Ну зачем вы так,
Капуста Маша• 20 апреля 2020
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ну зачем вы так,
Как так???
Сижу_и_плачу• 20 апреля 2020
Ответ дляКапуста Маша
Как так???
Агресивно
ezevika• 20 апреля 2020
Ответ дляКапуста Маша
Например, она контактировала с заболевшим и ее проверили.
Капуста Маша• 20 апреля 2020
Ответ дляМаргарита и Мастер
Агресивно
А вы здесь для прикрытия тылов у тролляк?
Смешнюча• 20 апреля 2020
Ответ дляКондуктор маршрутки
у меня так сын все время болеет
чуть ОРВИ сразу потеря обаняния
Я тут с краю постою• 20 апреля 2020
А мне кажется, что если всем поголовно сделать тесты, этот вирус будет почти у всех. Он постоянно в нас живет. Но иногда проявляет себя. Мне одной так кажется?
Капуста Маша• 20 апреля 2020
Ответ дляezevika
Напримиров можно придумать на ходу массу.
Но почему-то автор не учла это создавая тему.