Каменная Фрося• 05 мая 2020

Девочки, кто то в курсе - фоп подняли с 1,5 млн до 5 млн?

Читала мельком ещё месяц назад новость. Фейк или нет не знаю... Возможно на самом деле фоп поднимут лимиты? Кто то в курсе этих событий?
Жена брата Админа• 05 мая 2020
Подняли
ЖующаЯКонфету• 05 мая 2020
Там вроде подводный камень -кассовый аппарат. Он остался при старыз нормах. Т.е. если оборот больше 1.5, то нужен обязательно.
АБВГДейка• 05 мая 2020
Девочки, нормативными документами пользоваться не умеем?

Все -в налоговом кодексе. По любому вопросу -только туда. Ст.291.4 гласит:

291.4. Суб´єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, поділяються на такі групи платників єдиного податку:

1) перша група - фізичні особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1000000 гривень;

{Підпункт 1 пункту 291.4 статті 291 із змінами, внесеними згідно із Законом № 71-VIII від 28.12.2014; в редакції Закону № 540-IX від 30.03.2020}

2) друга група - фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;

обсяг доходу не перевищує 5000000 гривень.

{Абзац третій підпункту 2 пункту 291.4 статті 291 із змінами, внесеними згідно із Законом № 71-VIII від 28.12.2014; в редакції Закону № 540-IX від 30.03.2020}
Из Кукуева я• 05 мая 2020
Подняли

Основание

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_2?id=&...

Изменения уже внесли

ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2755-17#n6950
АБВГДейка• 05 мая 2020
3) третя група - фізичні особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, не обмежена та юридичні особи - суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми, у яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 7000000 гривень;

{Підпункт 3 пункту 291.4 статті 291 в редакції Закону № 71-VIII від 28.12.2014; із змінами, внесеними згідно із Законом № 909-VIII від 24.12.2015; в редакції Закону № 540-IX від 30.03.2020}
АБВГДейка• 05 мая 2020
Не нужно спрашивать на форуме, всегда нужно смотреть документы, а не гадать фейк или нет....
автор Каменная Фрося • 05 мая 2020
Девочки, Спасибо кто написал. От себя добавлю - в налоговой сказали только что-лимиты подняли с 1 апреля но правило с кассовым и без кассового осталось и получается вторая группа до 1 млн без кассового.