Скелет дыни• 06 мая 2020
Не соромно з такою сумкою на роботу?Чи отстой?
Вона не маленька, але яка вже є...Як думаєте?Не буду мати вигляд тітоньки?
Мейк-ап форева• 06 мая 2020
Она условно нейтральная, но я бы ее комбинировала с модной одеждой или хотя бы ее элементами
Скелет дыни
• 06 мая 2020
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Я примерно такие всегда ношу. А вы какие?
Трішки менші за розміром .Здається трохи вона завелика ,але бачу дівчата по місту з такими торбами шастають ,то можливо і мені носити
Скелет дыни
• 06 мая 2020
Ответ дляПерсик1989
Сумка для 40+
40!)))Я не дуже модниця, але і не хочеться мати вигляд пенсіонера
Персик1989• 06 мая 2020
Ответ дляСкелет дыни
Та не, нормальная сумка вполне , на прада похожа
Сладко-соленая• 06 мая 2020
Я люблю великі сумки: якщо у сумку не вміщається бутилка вина, то фігня - а не сумка.
Скелет дыни
• 06 мая 2020
Ответ дляПерсик1989
Ага, в моїх мріях

Скелет дыни
• 06 мая 2020
Ответ дляСладко-соленая
Логічно
Скелет дыни
• 06 мая 2020
Ответ дляДумы мои думы
Отлично
А то думаю чи не з кульком АТБ краще ,щоб не висміяли .Бачу такі дівчата мають сумки тут показують,але я напевно їх не вмію носити,на цих лянцюжках ...
Не гавкаю- но охраняю• 06 мая 2020
Хорошая сумка. Носите гордо. Я, кстати, такую присматриваю купить.
Скелет дыни
• 06 мая 2020
Ответ дляДолькиКабана
Авоська под картошку. Мне 40++.
Ця сумка авоська?
Рассказница• 06 мая 2020
Ответ дляПерсик1989
Сумка для 40+
Боже ж ты мой ! Камни уже вынули, молодуха наша...
Думы мои думы• 06 мая 2020
Ответ дляСкелет дыни
Она на плечо надевается
Anna-Elina• 06 мая 2020
Ответ дляРассказница
Зато тепер зрозуміло, чого у людини в 30 вже каміння в жовчі
Anna-Elina• 06 мая 2020
Ответ дляСкелет дыни
Ця сумка авоська?
Автор, цілком нормальна і пристойна сумка
Скелет дыни
• 06 мая 2020
Ответ дляДумы мои думы
Она на плечо надевается
Так.ще є ремінець.Але я росту не високого,і коли вона на довгому ремінці ,то я начебто кур´єрська доставка
.Я думала носити їх на руці,або в руці.
Скелет дыни
• 06 мая 2020
Ответ дляAnna-Elina
Дякую
Персик1989• 06 мая 2020
Ответ дляРассказница
Чо ты язвишь мне? Мне 31 вообще то и представь себе вот такая проблема, это может каждого коснутся
ДолькиКабана• 06 мая 2020
Ответ дляСкелет дыни
Ця сумка авоська?
’Авоська’ - то, во что влезет’три кило картошки, батон колбасы, бакнка закатки и так по мелочи...’
Скелет дыни
• 06 мая 2020
Ответ дляДолькиКабана
А Ви які носите?
Рассказница• 06 мая 2020
Ответ дляПерсик1989
Вам приснилось что мы на ты ? Идите сны лучше разгадывайте...