Просто Филя• 07 мая 2020

Нацгвардейцы под Киевом жгли сухую траву

Вот нам всем и ответы, кто что поджигает :(

На Київщині Нацгвардійці палили траву і ледь не побили чоловіка через зауваження

Нацгвардійці палили траву у Бориспільському районі, що на Києвщині. Коли очевидець зробив їм зауваження – накинулися на нього з матами та ледь не побили.

У Нацгвардії підтвердили, що бійці на відео – їхні.

Там додали, що пожежі, на щастя, не сталося. Палії нібито самі загасили усе те, що підпалили. Від кого нацгвардійці отримали завдання прибирати поле і палити траву у Нацгвардії не знають, однак обіцяють з’ясувати.

Паліії-гвардійці служать на полігоні Нацгвардії у селі Старе, Бориспільського району, повідомляє телеграм-канал. Поле, де підпалили траву, розташоване за кілька кілометрів від полігону.

Джерела повідомляють, що гвардійців-строковиків на поля послали командири. Вони нібито отримали гроші від місцевих селян за прибирання на полях.

Источник https://t.me/dtpkievua/101958
Партизанка• 07 мая 2020
І шо?
Молчалка• 07 мая 2020
Для чего вообще не жечь? Ведь можно перепахать и все?
автор Просто Филя • 07 мая 2020
Ответ дляПартизанка
І шо?
Та ни шо, но закон запрещает как минимум, ну и люди дышат и травятся или нет?
Партизанка• 07 мая 2020
Ответ дляПросто Филя
Ну так а нам це нащо знати?
То вашого родича побили, чи ваші родичі палили?
автор Просто Филя • 07 мая 2020
Ответ дляПартизанка
Ну так а нам це нащо знати?
А шоб було. Можете не читать, никто силой не заставляет.
Кофе в лобби• 07 мая 2020
Берете скалку и в наступление, если вам не нравится, вы ж украинская женщина, вперёд.