Хвець-тець• 24 ноября 2013
Що твориться на Майдані, на Банковій та біля Кабміну?
Дивлюся он-лайн трансляцію і стає страшно!!!! Багато міліції, Беркут, купа людей, яких називають "живим щитом" перед державними установами ( це або студенти, або пенсіонери).
Що буде далі? Страшно уявити на що здатна влада, якщо вже людей виставляють і беркут зі сльозогінним газом!!!!
Персонаж Аноним• 24 ноября 2013
Ответ дляМастер Пис
самые безграмотные и ’не блещущие умом’ это те,кто наивно полагают,что они умнее всех...Даже не фу!Просто бедные люди!
не расстраивайтесь, конечно вы намного умнее меня
Ух ты какая Я• 24 ноября 2013
Ответ дляПочемучечка
луценко призвал митингующих стоять до 29 ноября
а наших людей хлебом не корми - дай где-то пошариться, да и еще и поорать, кулаками помахать (не ну а шо)))
еще по 100 грн им кинули. вот и будут стоять, продажные.
Пиу!Пиу!• 24 ноября 2013
Не розумію людей, які пишуть своє ’фее’ і гризуться тут((((. Не подобається , Вам, тема - ігноруйте.Ні, таки обов´язково написати, нагадити і свої 5 копійок вставити. У кожного є власні думки і переконаня, автор, можливо однодумців шукає, а тут одразу починають вчити, що і як має бути.
Персонаж Аноним• 24 ноября 2013
Ответ дляУтка_в_тапках
Вы знаете в Ваших высказываниях столько ума и здравого смысла...
это вам кажется - в моих высказываниях только сарказм.
я в других темах отписалась серьезно, а тут уже 35 тема, сколько можно
Хвець-тець
• 24 ноября 2013
аж противно дивитись на ці ’личка’ опозиціонерів!!! Там їм не місце зовсім, люди не за політиків туди пішли, не за Юлю і її волю, а за себе!!!!
Знову самопіар за чужий рахунок!!!
кураГАЛЯ• 24 ноября 2013
Ответ дляПерсонаж Аноним
Господи,и это слова ’умного человека’?’Печалька!
сЛАдКОежКА• 24 ноября 2013
Ответ дляПерсонаж Аноним
с чего вы решили, что я за вас переживаю)
делать мне нечего)
Это первая адекватная фраза из ваших уст. Вам действительно НЕЧЕГО делать в этой теме
Персонаж Аноним• 24 ноября 2013
Ответ дляПиу!Пиу!
https://sovet.kidstaff.com.ua/otvety/politika
тут первые 15 тем - однодумци автора
если автор ленится заглянуть в раздел, а сразу создает новую тему и засоряет советчицу, как девочки, которые каждые 15 минут спрашивают про детские деньги - можно ли автора считать думающим человеком?
спорим, автор не смотрела в этот раздел? не искала однодумцив среди тех, что уже написал сюда?
тут первые 15 тем - однодумци автора
Персонаж Аноним• 24 ноября 2013
Ответ дляМастер Пис
ну что ж вы опять расстраиваетесь.
это сезонное, наверное
Персонаж Аноним• 24 ноября 2013
Ответ длясЛАдКОежКА
не вам решать, девушка
Хвець-тець
• 24 ноября 2013
Ответ дляПерсонаж Аноним
тут первые 15 тем - однодумци автора
Ви програли спір!!! Дивилась Автор цей розділ, однак не знайшла я там про актуальну ситуацію, а лише що вибрати і хто йде.
Я не йду, мені через 1,5 міс. народжувати, вибір зробила давно, коли ще отримувала вищу освіту в Будапешті.
Тому, Персонаж Анонім, про вашу ’хвилину слави’ вже почитали, давайте Майдан
Зам. зав. Анонима• 24 ноября 2013
Ответ дляХвець-тець
Знову самопіар за чужий рахунок!!!
абсолютно согласна!!
кураГАЛЯ• 24 ноября 2013
Ответ дляПерсонаж Аноним
ну что ж вы опять расстраиваетесь.
это сезонное, наверное
я расстраиваюсь исключительно из-за себя и своих близких.я просто констатирую факт.
Хвець-тець
• 24 ноября 2013
Ответ дляЗам. зав. Анонима
абсолютно согласна!!
а ще добивають новини ’від Юлі’ - треба завершити розпочате Помаранчевою революцією!!! Вона вже завершила все сама(((
Хвець-тець
• 24 ноября 2013
Ответ дляNo problems
а что нам даст ЕС?? растолкуйте!
а що нас беруть в члени ЄС???? Угода про асоціацію і членство у цій організації - абсолютно різні речі!!!
No problems• 24 ноября 2013
Ответ дляХвець-тець
что нам даст Угода про асоціацію
Хвець-тець
• 24 ноября 2013
Ответ дляNo problems
что нам даст Угода про асоціацію
можна я не буду відповідати))) це треба 10 сторінок писати. Зараз знов прийде Персонаж Анонім і скаже, що повторюємо теми)))
я переживаю за реальну ситуацію на Майдані, за те, на що здатна влада, як далеко зайдуть її заходи ’власної безпеки’, чи є загроза людям, що зараз там не за гроші
Зам. зав. Анонима• 24 ноября 2013
Ответ дляХвець-тець
Она понимает, что сейчас без нее урвут лакомый кусок пирога...
No problems• 24 ноября 2013
Ответ дляХвець-тець
и зачем тогда заводить тему, если не можете растолковать? наверно и сами незнаете зачем нам та угода.