Интимная• 21 мая 2020
посоветуйте хоспис в Киеве
левый берег желательно.
не онко - на Попудренко ж вроде бы берут только с онкостатусом?
ОченьПриятно-Царь• 21 мая 2020
Говорили, что отличный на Верховинной, как санаторий прям, но это около онкобольницы.
Кофр для ноги• 21 мая 2020
Только фиг попадешь туда. Есть еще на Демеевке при 10 больнице без онко статуса, не левом берегу не знаю
Эрика -Кира• 22 мая 2020
Зверніть увагу:
- відділення працюють цілодобово, однак прийом звернень і госпіталізація відбуваються у робочі дні
- для госпіталізації у кожне з відділень потрібен вже встановлений діагноз та медична документація.
- Київська міська клінічна лікарня № 2 / відділення ’ХОСПІС’ (18 ліжок) - онкохворі.
Адреса: Київ вул.Краківська, 13, телефон 292-59-52. Приймають всіх онкохворих з Лівого берегу та Оболоні. Госпіталізація погоджується з заввідділенням - прийом у робочі дні з 10 до 16.
- Київська міська клінічна лікарня № 6 / паліативне відділення (12 ліжок).
Адреса: Київ, проспект Комарова, 3, телефон 497-79-49. Рішення про госпіталізацію приймає завідувач відділенням, прийом у робочі дні з 8 до 12 години.
- Київська міська клінічна лікарня № 10 / паліативне відділення (18 ліжок, планується після закінчення ремонту 30 ліжок).
Адреса: Київ, проспект Голосіївський, 59 б, телефон: 525-32-59. Приймаються хворі Голосіївського району, працює виїзна служба.
Рішення про госпіталізацію приймає завідувачка відділенням, прийом у робочі дні з 9 до 15 годин.
- Київська міська клінічна лікарня № 18 / паліативне відділення (10 ліжок).
Адреса: Київ, бульвар Шевченка 17, телефон: 235-31-16 + додатковий внутрішній номер 389.
Приймаються пацієнти з усіх районів Києва, за направленням лікаря.
Виїзна служба обслуговує пацієнтів Шевченківського та Подільського районів.
Рішення про госпіталізацію приймає завідувач відділенням, прийом у робочі дні з 8 до 14 години.
- Олександрівська клінічна лікарня м. Києва / паліативне відділення (10 ліжок).
Адреса: Київ, вул. Шовковична, 39/1, тел. 235-61-87, приймаю з різними діагнозами, в т.ч. інсультами.
Госпіталізуються хворі з усього міста з вираженим больовим синдромом, після огляду лікаря виїзної служби. Патронажний догляд надається мешканцям Печерського та Оболонського районів Києва.
Завідувачка відділенням приймає з 10 до 16.
- Київський міський клінічний онкологічний центр (25 ліжок) - онкологічні хворі.
Адреса: м. Київ, вул. Верховинна, 69, телефон: 422-60-32. Приймаються всі онкохворі за направленням лікуючого лікаря.
Завідуючий відділення приймає з 9 до 15.
-Київський міський госпіталь ветеранів війни / паліативне відділення (15 ліжок).
Адреса: Київ вул Федора Максименка, 26, телефон: 044 401 9620 - відділення Хоспіс.
Приймають ветеранів війни за направленням сімейного лікаря за місцем проживання, або з профільних медичних закладів, в основному онкологічних хворих.
Чики-брык• 22 мая 2020
Мой муж, Валерий Владимирович, с 3 декабря находится в хосписе Долир . Трудно далось решение поместить близкого человека в хоспис. Однако, выбора не было: онкология, сильные боли. Но оказалось, наши представления о хосписе были далеко ошибочными. Замечательный персонал, отношение к пациентам, как к родным людям. Медсестры всегда с улыбкой, в хорошем настроении входят в палаты. А это так важно для пациента! Помощь врачи и медсестры окажут в любое время и днём, и ночью. Низкий, пренизкий поклон им за их такой тяжелый труд, но такой необходимый для больных и их близких.