буреЛОМКА• 23 мая 2020
Дівчата, хто працює на дому?
Підкажіть щось будь ласка, але з власного досвіду(типу копірайтера і тд). Гроші потрібні, а в чоловіка з роботою не дуже, та й на карантині нудно. Буду дуже вдячна
Зубная фея• 23 мая 2020
Копирайтинг выгоден, если вы профессионально разбираетесь в компьютерах, автомобилях. На статьях про моду и тому подобное тысяч 6 максимум за месяц вытянете, если будете писать прям очень хорошо
Доль Чекомбана• 23 мая 2020
Ответ дляЗубная фея
скорее ’прям очень много’)
bilsvetlana• 23 мая 2020
Дивіться замовлення на біржах фрилансу -
Я там собі базу клієнтів напрацьовувала.
Зараз вже є постійні клієнти і з власного сайту та каналу приходять (займаюсь відемонтажем). Зараз біржами користуюсь дуже рідко.
А раніше пробувала різне - і наповнювала магазини, робила транскрибацію і брала інші завдання.
Зубная фея• 23 мая 2020
Ответ дляДоль Чекомбана
скорее ’прям очень много’)
И это тоже ) Но если писать плохо, то даже очень много не поможет ))
Я тут Живу• 23 мая 2020
Ответ дляTalishka
Мне нужен помощник, наполнять объявления на ОЛХ. Готовые шаблоны, добавлять,активировать объявления с определенной периодичностью
Здравствуйте. Какие условия? nadin198407@gmail.com
Мотылек• 26 мая 2020
Ответ дляIraDi.
Номер телефона предоставляете для этой работы?
Вы имеете ввиду акквунт?