olka-zv• 31 мая 2020

Дівчатка, чи є у мережі меблів Blest дисконтні картки на додаткові знижки?

Всім привіт. Дівчатка, чи є у мережі меблів Blest дисконтні картки чи промокоди на додаткові знижки? Придивляюсь на диван і хочу зекономити. Всім гарного дня!!!
MarkShop• 31 мая 2020
Да, есть карты, скидка по ним в зависимости от накопленной суммы
вареный_look• 31 мая 2020
Да есть максимальная скидка 15 % такие карточки можно взять у девочек в кидмтаффе в продавалке их полно .
автор olka-zv • 31 мая 2020
Ответ дляКлевотница
А дайте будь ласка ссилку, бо я не можу знайти
вареный_look• 31 мая 2020
Ответ дляolka-zv
Введите в поиск : карточка , blest
Чебурастик• 31 мая 2020
у мене є карточка, але я не знаю її номінал. думаю невеликий процент. але якщо ви знайдете карточку з великим процентом, то до неї ще плюсуються 3% до дня народження, при цьому не обовязково вашого. може бути будь-кого, потрібно лише мати документи людини (там, по-моєму 10 чи 14 днів до і після народження).
Чебурастик• 31 мая 2020
Іще у Блеста є дисконт-магазин на Троєщині. Можете поїхати, подивитись, можливо те, що Вам потрібно там буде. Дійсно до 40% знижки.
автор olka-zv • 31 мая 2020
Ответ дляЧебурастик
Дякую, а карточки діють по Україні чи тільки в тому місті де отримали?