01 июня 2020

Як мені в Ісіді шийку лікували. Дефлагин

Шукала де зробити конус, мій лікар направила в обласну, та там така атмосфера, що я туди дуже не хотіла. Знайшла в Ісіді пакет послуг з конусу близько 5000, перше відвідування огляд і аналізи, друге- операція; мене це влаштувало. Записалась. Прийшла з усіма аналізами, рекомендацією до конусу. Звісно, не так все просто. По їх огляду, спочатку шийку треба полікувати, і призначають мені препарат ДефлаГін на 3 місяці, купити можна тільки під замовлення, в одній аптеці. Ніби цей препарат зовсім може вилікувати мою дисплазію, і не знадобиться операція. Без лікування цим гелем операцію робити відмовились. За цю консультацію, +узд взяли 2000 грн. Дали код на знижку на препарат 3%, код унікальний, ясно що відкат.
Тепер про ДефлаГін. Звісно, я як будь яка людина, хотіла вірити в цей чудодійний гель, який лікує дисплазію і вже налаштована була його купити. Але добре хоч в цей самий час в мене був щорічний огляд на роботі, я про цей гель спитала у гінеколога в поліклініці, вона про нього не чула, а почитавши його склад - розкритикувала, в мене з´явились сумніви. Спитала про цей препарат у відомого гінеколога Бакшеєва, він також його не порекомендував.
Тобто, на рівному місці, в Ісіді просто викачують гроші. Огляд проводила завідуюча відділенням на лівобережній, Морозова О.Т.
Подкустовый выползень 01 июня 2020
Странно, я у нее эрозию наблюдаю, вообще ничего не навязывает
автор Куколка-мяуколка 01 июня 2020
Ответ дляПодкустовый выползень
Странно, я у нее эрозию наблюдаю, вообще ничего не навязывает
Не призначила вам цей гель?
Трахтибидох 01 июня 2020
Ответ дляКуколка-мяуколка
Не призначила вам цей гель?
Какой тип дисплазии у вас?
Подкустовый выползень 01 июня 2020
Ответ дляКуколка-мяуколка
Не призначила вам цей гель?
Нет, у меня пап тест без воспалений, сказала приезжать раз в год, я уточнила может свечи какие надо, дала название стандартного бетадин, при этом сама сказала что это больше для моего спокойствия. Я брала пакет на обследование эрозии, дополнительно ничего не выписывали
Трахтибидох 01 июня 2020
Автор зачем вам конус?
автор Куколка-мяуколка 01 июня 2020
Ответ дляТрахтибидох
Какой тип дисплазии у вас?
bejalla 01 июня 2020
Сорбентом лечат эрозию?
автор Куколка-мяуколка 01 июня 2020
Ответ дляТрахтибидох
Автор зачем вам конус?
Дисплазія вже років 10 спостерігали, погіршився тип
автор Куколка-мяуколка 01 июня 2020
Ответ дляbejalla
Сорбентом лечат эрозию?
От от.
Русская Богатырша 01 июня 2020
моїй подрузі в 3 роддомі назначили якусь мазь від ерозії. Ерозія була багаторічна і велика, тому лікар каже, навряд чи поможе, але припекти завжди вспіємо. Але за 14днів мазь їй допомогла, вже пройшло років 7.
Але подруга не пам´ята що за мазь, каже геть наче вони там самі її колотили. було не дорого.
З приводу обласної, там є молоденька лікарка, яка оперує паралельно в приватній клініці. Конус з аналізом теж 5000.
Трахтибидох 01 июня 2020
Ответ дляКуколка-мяуколка
За второй стадией наблюдают ,ничем не лечат,пересдают цитологию через полгода. Кто вам конус сказал делать,что за жесть?
Трахтибидох 01 июня 2020
Ответ дляКуколка-мяуколка
Дисплазія вже років 10 спостерігали, погіршився тип
Она глубокая,почему именно конус?
автор Куколка-мяуколка 01 июня 2020
Ответ дляТрахтибидох
За второй стадией наблюдают ,ничем не лечат,пересдают цитологию через полгода. Кто вам конус сказал делать,что за жесть?
Ні, мені вже пора. Консультувалась у трьох лікарів.
Трахтибидох 01 июня 2020
Ответ дляbejalla
Сорбентом лечат эрозию?
Я глянула,и в наших аптеках не нашла, попался в россии,цена 8тыс руб. Ниче себе цена за лимонную кислоту)))
Идеальная оптимистка 01 июня 2020
Я раніше лікувалась в Ісіді. В них було правило, що лікар може призначати лише ті ліки, які можна купити в їх аптеці. І там не було ніяких БАДів чи фуфломіцинів. І тим паче, під замовлення в іншій аптеці. Поцікавтесь, можливо ваш лікар дійсно хотів на вас заробити всупереч правилам клініки. В мене про Ісіду найкращі враження. Просто зараз для мене дорого туди звертатись.
Трахтибидох 01 июня 2020
Ответ дляРусская Богатырша
моїй подрузі в 3 роддомі назначили якусь мазь від ерозії. Ерозія була багаторічна і велика, тому лікар каже, навряд чи поможе, але припекти завжди вспіємо. Але за 14днів мазь їй допомогла, вже пройшло років 7.
Але подруга не пам´ята що за мазь, каже геть наче вони там самі її колотили. було не дорого.
З приводу обласної, там є молоденька лікарка, яка оперує паралельно в приватній клініці. Конус з аналізом теж 5000.
Лечение дисплазии только хирургические, либо она проходит сама. Никакие травки, болтушки не помагают.
автор Куколка-мяуколка 01 июня 2020
Ответ дляТрахтибидох
Она глубокая,почему именно конус?
Вона і глибока і широка.
Конус зробила в обласній за 3000 за півдня. Гістологія нормальна. Через місяць йду на контрольну цитологію, сподіваюсь все буде добре :)
Трахтибидох 01 июня 2020
Ответ дляИдеальная оптимистка
Я раніше лікувалась в Ісіді. В них було правило, що лікар може призначати лише ті ліки, які можна купити в їх аптеці. І там не було ніяких БАДів чи фуфломіцинів. І тим паче, під замовлення в іншій аптеці. Поцікавтесь, можливо ваш лікар дійсно хотів на вас заробити всупереч правилам клініки. В мене про Ісіду найкращі враження. Просто зараз для мене дорого туди звертатись.
А почему именно только в их аптеке? У нас пациент свободная личность,почему сам в аптеке не может купить научно- доказанное лекарство?
автор Куколка-мяуколка 01 июня 2020
Ответ дляТрахтибидох
Я глянула,и в наших аптеках не нашла, попался в россии,цена 8тыс руб. Ниче себе цена за лимонную кислоту)))
1500 на 1 місяць в нас коштує.
Идеальная оптимистка 01 июня 2020
Ответ дляТрахтибидох
А почему именно только в их аптеке? У нас пациент свободная личность,почему сам в аптеке не может купить научно- доказанное лекарство?
Купити можете де завгодно! Просто ці ліки обов´язково мають продаватись в їх аптеці.
Трахтибидох 01 июня 2020
Ответ дляКуколка-мяуколка
Вона і глибока і широка.
Конус зробила в обласній за 3000 за півдня. Гістологія нормальна. Через місяць йду на контрольну цитологію, сподіваюсь все буде добре :)
А,понятно,тогда да. Я просто знаю некоторые врачи любят всем подряд конус назначать. Я тоже его делала,но по другим причинам. Рассматривала только госбольницу. Тоже в областной кстати делала у нас в Днепре. Если гистология хорошая,то все у вас хорошо. Но наблюдать надо.
автор Куколка-мяуколка 01 июня 2020
Ответ дляИдеальная оптимистка
Я раніше лікувалась в Ісіді. В них було правило, що лікар може призначати лише ті ліки, які можна купити в їх аптеці. І там не було ніяких БАДів чи фуфломіцинів. І тим паче, під замовлення в іншій аптеці. Поцікавтесь, можливо ваш лікар дійсно хотів на вас заробити всупереч правилам клініки. В мене про Ісіду найкращі враження. Просто зараз для мене дорого туди звертатись.
Можливо зараз правила змінились

Вона ще другого лікаря позвала подивитись, така ніби сама не впевнена. І між ними діалог ’ну, тут нічого такого’, ’Так можливо їй гель’, ’Так, я теж думаю гель’ тьфу, гидко пригадувати
Трахтибидох 01 июня 2020
Ответ дляКуколка-мяуколка
1500 на 1 місяць в нас коштує.
Да уж.
Смурфетта 01 июня 2020
Тоже -сложилось не хорошее мнение о ней, при непроходимости труб хотели делать стимуляцию.
Русская Богатырша 01 июня 2020
Ответ дляКуколка-мяуколка
Вона і глибока і широка.
Конус зробила в обласній за 3000 за півдня. Гістологія нормальна. Через місяць йду на контрольну цитологію, сподіваюсь все буде добре :)
в обласній радіохвильовий конус чи скальпелем? ВПЧ у вас було?
Трахтибидох 01 июня 2020
Ответ дляКуколка-мяуколка
Можливо зараз правила змінились

Вона ще другого лікаря позвала подивитись, така ніби сама не впевнена. І між ними діалог ’ну, тут нічого такого’, ’Так можливо їй гель’, ’Так, я теж думаю гель’ тьфу, гидко пригадувати
А они знали ваш анамнез,что вы уже давно дисплазией страдаете? Странные они конечно
Трахтибидох 01 июня 2020
Ответ дляРусская Богатырша
в обласній радіохвильовий конус чи скальпелем? ВПЧ у вас було?
Скальпелем вроде уже никто не делает
автор Куколка-мяуколка 01 июня 2020
Ответ дляСмурфетта
Тоже -сложилось не хорошее мнение о ней, при непроходимости труб хотели делать стимуляцию.
Капець
Трахтибидох 01 июня 2020
Ответ дляРусская Богатырша
в обласній радіохвильовий конус чи скальпелем? ВПЧ у вас було?
Мне кстати делали диатермокоагуляцию, это не радиоволной и не скальпелем.
автор Куколка-мяуколка 01 июня 2020
Ответ дляРусская Богатырша
в обласній радіохвильовий конус чи скальпелем? ВПЧ у вас було?
Впч немає, я вже так втомилася від пошуків способів і лікарень, що навіть не питала як там робили. Підозрою що скальпель, хоча виділень було небагато, може і радіохвильовий