Трусиковед• 07 июня 2020
Волновасі відмовилась приймати захисні костюми від Фонду Порошенка
Через тиск з боку влади лікарня у Волновасі відмовилась приймати захисні костюми від Фонду Порошенка
Влада Зеленського позбавила медиків у Волновасі права на захист при роботі з хворими на коронавірус.
Про це повідомив співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов у коментарі телеканалу «Прямий».
«Сталася нечувана ситуація. Опорна лікарня для боротьби з коронавірусом, у якій є підтверджені випадки COVID-19, відмовилась приймати високоякісні, сертифіковані захисні костюми від Благодійного Фонду Петра Порошенка. І це дивно, адже саме ця лікарня написала звернення до Фонду з проханням захистити лікарів. Тому що це не політика, сьогодні всі мають об’єднуватися, щоб захистити медиків, які знаходяться на другій передовій – боротьби з вірусом», – сказав він.
Політик наголосив, що, за його інформацією, медики були вимушені піти на відмову від гуманітарної допомоги через тиск з боку місцевої адміністрації.
Але після того як про звернення стало відомо Райадміністрації пана Зеленського, вона натиснула на керівництво лікарні, яке відмовилося приймати захист лікарів. Не знаю, як це коментувати. Адже є звичайні людські цінності, є лікарі, які сьогодні незахищені. Сьогодні ми бачимо, що адміністраціям Зеленського начхати на медиків. Так само, як начхати на лікарів і пану Зеленському», – зазначив Герасимов.
Народний депутат підкреслив, що спочатку влада позбавила медиків права на страховку і не виплатили 300%-ві доплати, а тепер позбавили права на захист.
«Ми пам’ятаємо ситуацію зі страхуванням лікарів, з 300% доплати. І зараз ми на власні очі побачили те, що нас шокувало. Колектив і керівник лікарні звернулися, але після тиску Райадміністрації Зеленського сьогодні відсутнє все керівництво лікарні й костюми не можуть бути передані», – сказав Герасимов.
Парасюха• 07 июня 2020
А есть другие источники, кроме порохоботских? Взглянуть на ситуацию под другим углом. )
Трусиковед
• 07 июня 2020
Ответ дляНежная Лапка
У Пороро хватает наглости приставать к Волновахе?
наглий який захист куплений за свої гроші пропонує.
Нежная Лапка• 07 июня 2020
Ответ дляТрусиковед
Его Донбасс никогда не простит, тут не в Зе дело совсем
ПушАпница• 07 июня 2020
Ответ дляТрусиковед
Удалено администрацией...
Трусиковед
• 07 июня 2020
Ответ дляНежная Лапка
вже оссию простив Донбасс?
Нежная Лапка• 07 июня 2020
Ответ дляТрусиковед
вже оссию простив Донбасс?
и Америку вашу тоже не простит
ПушАпница• 07 июня 2020
Ответ дляТрусиковед
вам погано?
Та я бачу вам погано, без свині при владі, так? Всіма силами намагаєтесь проштовхнути його назад. Гарно жилося?
Трусиковед
• 07 июня 2020
Ответ дляПушАпница
Удалено администрацией...
Нежная Лапка• 07 июня 2020
Ответ дляТрусиковед
Удалено администрацией...
за оскорбления и разжигание
Куколка-мяуколка• 07 июня 2020
Автор, Порадниця вже перетворилась на філіал Наші. Даремно тут таку тему створили...
ПушАпница• 07 июня 2020
Ответ дляТрусиковед
Удалено администрацией...
Точно, бо я проти того, що гвалтувало країну протягом 5 років! А от до вас і вам подібних, є питання, стосовно рідства зі свиянми!
Нежная Лапка• 07 июня 2020
Ответ дляКуколка-мяуколка
на чей филиал?
Трусиковед
• 07 июня 2020
Ответ дляНежная Лапка
за оскорбления и разжигание
пушапниці помагахайте за образи, чи ви з одного кабінету строчите.
Трусиковед
• 07 июня 2020
Ответ дляКуколка-мяуколка
та я знаю, дуже шкода.
Трусиковед
• 07 июня 2020
Ответ дляТоскующая
Зеленский хоть бы что то купили со своим 95 рыгалом, что за нелюди
він сцп поїв і з лука постріляв, яких реформ вам ще не вистачає.
ПушАпница• 07 июня 2020
Ответ дляКуколка-мяуколка
Звичайно, вам сюди
Там дуже оцінять ваші старання, але на жаль, оцінять не матеріально ((
Латвийские_Номера• 07 июня 2020
Уже верю.
Хотя я от пэтиного пайка отказалась.
Да, сейчас голодаю, не зажралась.
Хотя я от пэтиного пайка отказалась.
Да, сейчас голодаю, не зажралась.
Трусиковед
• 07 июня 2020
Ответ дляПушАпница
Удалено администрацией...
Нежная Лапка• 07 июня 2020
Ответ дляТоскующая
При чем тут Зеленский, он то же ге, что и По, просто Порошенко должен вымаливать у Донбасса прощение, а не лезть с подачками
ПушАпница• 07 июня 2020
Ответ дляТрусиковед
Удалено администрацией...
Ой вей, нешановна. Сидіти вам у БАНі, довго сидіти....
Тоскующая• 07 июня 2020
Ответ дляПушАпница
Звичайно, вам сюди
Не подгорай, все прекрасно и порох молодец что помогает больницам по всей стране в отличие от бубочки, но то такое
Трусиковед
• 07 июня 2020
Ответ дляПушАпница
а чого тоді ви без доказів верзете несенетніці кацапські. Абсордність своїх дописів не бачите.
Я то в бані посіджу, а ви з кацапньою в оргазмі зливайтесь, і не противно ж.
ПушАпница• 07 июня 2020
Ответ дляТоскующая
А як же мова, віра , армія? Чого досі мову не вивчили?
ПушАпница• 07 июня 2020
Ответ дляТрусиковед
Господи, чим вас там понагодовували?
Тоскующая• 07 июня 2020
Ответ дляНежная Лапка
Какое прощение у предателей вымаливать? То что агрессору помогали?