Как избавиться от веснушек? Есть какие-то кремы, которые действительно помогают? Или все-таки сделать чистку лазером в салоне?
Cамая умная• 09 июня 2020
Я сама веснянкувата і у мене теж були ідеї позбавитися від ластовиння. А тоді якось полюбила себе і взагалі прийшла до висновку, що така прискіплива увага до дрібних недоліків - це просто невдоволення своїм теперішнім життям.
Графиня_Вишенка• 09 июня 2020
нужно круглый год пользоваться солнцезащитным кремом SPF 50.
Хорошо очищать кожу, т.е. качественная умывалка.
Зимой и осенью пилинг легкий, можно фруктовый, продаются.
У меня больше года ушло на уход, теперь могу выйти без тонального крема.
Исчезли веснушки, пигментные пятна
Ответ дляCамая умная
У мене їх ніколи не було, але під час вагітності і після пологів не пройшли. Дитині вже 2 роки.. І мені вони не личать, я брюнетка і шкіра трішки смуглява, і з кожнем місяцем все більше їх, хоча раніше тільки коло носа і лоб, а зараз все лице уже.
Ответ дляИдущаяповолнам
Исчезли веснушки, пигментные пятна
А зараз кремом SPF 50 всеодно продовжуєте користуватися?