Идеальная оптимистка• 12 июня 2020

Дівчата з Вінниці, де хороший магазин взуття?

В каждой бочке...• 12 июня 2020
Я полюблю Міду, це запорізька фабрика. Взуття носиться чудово, мегазручне! Магазин є в Магігранді, на 2 поверсі.

Зараз купила білосніжі кеди дніпропетровської фабрики. Купила не в Вінниці, але їх взуття теж в вінницьких магазинах продають). Легесенькі, м´яка шкіра, мої ноги задоволені.
А от кросівки Пума мені парять ноги((( Краще за ці ж гроші купити ноунейм, але шкіру)