Рябушка Ку• 14 июня 2020
Чому всі пишуть російською?
Все таки ми живемо в Україні, а, отже , маємо розмовляти українською. Але як бачимо тут, на Порадниці, майже всі спілкуються російською. Чому? Чому не можете писати українською?
пу_пугренчик• 15 июня 2020
Ответ дляРукиМыли?
Что ж ваша мова такая неконкурентоспособная, что лишь силой ее надо в вузы внедрять? Государство должно делать образование удобным для людей, учитывать мнение большинства, соблюдать интересы русскоязычной многомиллионной части населения.
Кстати, в вашем посте ’вуз’ - это русская аббревиатура, высшее учебное заведение. Украинские новоделы ’внз’ и ’виш’ не приживаются, печалька?
якщо людина не може вивчити держ мову я не впевнена що й вона може взагалі в ВНЗ навчатись.
пу_пугренчик• 15 июня 2020
Ответ дляРукиМыли?
Это не государство нас финансирует, а мы его. Мы налогоплательщики. Да, наши налоги должны идти на удовлетворение наших потребностей, а не ваших прихотей.
Ті хто знає укр мову також фінансує державу і платить податки для того щоб отримувати послуги державною мовою.
Пёс да Лис• 15 июня 2020
Ответ дляЗлойанОним
Час покаже)
Что он покажет? За 30 лет гегемония укр мови так и наступила, а за 100 лет Украина почти вымрет, и укр мова останется только на могильных плитах.
Слона Вы так и не приметили среди мелочей.
РукиМыли?• 15 июня 2020
Ответ дляпу_пугренчик
О, исправились на ’внз’, прогрессируете на глазах.
Великий сатирик• 15 июня 2020
Ответ дляЗлойанОним
Яку ви маячню тут не написали про окремі області, українці вважають рідною українську мову, а це 70, 6%.
съездите туда, проверьте.
пу_пугренчик• 15 июня 2020
Ответ дляРукиМыли?
так у мене є русицизми лиш тому що мені потрібно було вивчити ту мову, що б таки навчатись в держ вузі, ото парадоркс. Рос мова мені навязана.
AnnaSunny24@mail.ru• 15 июня 2020
Ответ дляпу_пугренчик
історично у нас одна державна моа з 1991 року, думаю за 19 років уже самий тупий може її вивчити.
Так мені україномовній, потрібно вивчити російську лиш для того щоб філософію не завалити, правда? А польську не вивчити щоб політологію не завалити?
вы хотите поделиться с нами вашими проблемами при сдаче сессии. это в другую тему. да, философия очень сложная наука, я кстати на отлично сдала. наверное потому что по русски говорю ))))
Сколько_мне_лет?• 15 июня 2020
Ответ дляЛуковая
Ще раз наголошую на тому, що я сама виросла та живу в російськомовному оточенні (Донецька область). Ніколи не зтикалася з пригніченням російської, але як ви вважаєте, скільки разів я чую ’гаварі са мной парускі’))? Нещодавно у нас сталося щастя, і в магазині ’Єва’ почали обслуговувати українською. Так що ви думаєте? Дівчата продавщині майже плачуть, бо на них почало сипатися стільки бруду через українську. То ж де тут пригнічення російської? Бо я його щось не бачу.
Вы не видите ’пригнічення’? А как вы назовете то, что в городе, где все говорят по-русски (и продавщицы в Еве, скорее всего тоже), их заставляют обращаться к клиентам по-украински? То есть не на том языке, на котором они между собой общаются. И какой реакции вы потом ждете?
РукиМыли?• 15 июня 2020
Ответ дляпу_пугренчик
Поэтому должен быть выбор. Одни налогоплательщики отдадут детей в русские школы и классы, а другие в украинские.
Великий сатирик• 15 июня 2020
Ответ дляБлинчик Мой
печальтесь дальше, На работу не пора устроится ?
а вы тут по работе?
пу_пугренчик• 15 июня 2020
Ответ дляРукиМыли?
роскажіть, скільки україномовних шкіл в Росії, думає там мало українців?
AnnaSunny24@mail.ru• 15 июня 2020
Ответ дляпу_пугренчик
не может и не хочет, благодаря вашей настойчивости и вам подобным - большая разница
пу_пугренчик• 15 июня 2020
Ответ дляAnnaSunny24@mail.ru
я розумію що до вас так і не дійшло, дуже шкода. Але так буває у тих хто не хоче вивчати держ мову.
Баба_Воля• 15 июня 2020
Ответ дляВся в кредитах
украинська не нужна. Мертвый язык мертвого алкаша из села.
ой, сейчас вас съедят )
пу_пугренчик• 15 июня 2020
Ответ дляAnnaSunny24@mail.ru
тоді можливо їй краще емігрувати в країну де державна мова їй більше подобається.
РукиМыли?• 15 июня 2020
Ответ дляпу_пугренчик
Там русскоязычные украинцы, им не нужны украинские школы. Спроса нет.
пьЯНА• 15 июня 2020
Ответ дляпу_пугренчик
у вас кто-то отбирает эту возможность или покушается на нее?
Соображалочка• 15 июня 2020
Ответ дляпу_пугренчик
вивчайте в приватному порядку, ніхто вам не забороняє. А держава буде фінансувати навчання державною мовою. Ви тут народились і не змогли вивчити за стільки років державну мову?
Вы читаете через строки?
Знание украинского никто не против,речь идёт о русском, почему нет хотя бы одного урока в неделю?
AnnaSunny24@mail.ru• 15 июня 2020
Ответ дляпу_пугренчик
да это вы спец по России)
пу_пугренчик• 15 июня 2020
Ответ дляРукиМыли?
тридць тидиць, ви так впевненні щом їм не потрібна рідна мова, і що всі там з російськомовних родин вийшли
пу_пугренчик• 15 июня 2020
Ответ дляAnnaSunny24@mail.ru
да это вы спец по России)
так я вам скажу, жодної.
AnnaSunny24@mail.ru• 15 июня 2020
Ответ дляпу_пугренчик
я в своей стране говорю на своем родном языке - русском
Жабры жабы• 15 июня 2020
Ответ дляДевальвация
Что значит должны? Автор, а если завтра скажут, что вы должны не ходить, а прыгать на одной ноге, вы с радостью поскачете? Достаточно того, что все друг друга понимают, по крайней мере здесь, на Советчице.
Хто не скаче, той москаль
пьЯНА• 15 июня 2020
Ответ дляпу_пугренчик
половина, как у нас?
Великий сатирик• 15 июня 2020
Ответ дляБаба_Воля
Голубая мечта украиномовных!
ну вы тоже не обобщайте. не все люди с родным украинским так думают.
пу_пугренчик• 15 июня 2020
Ответ дляпьЯНА
половина, как у нас?
ви вже порахували, зробіть опитування хто хоче щоб в Україні була тільки одна державна мова - українська.