Сколько_мне_лет?• 25 июня 2020
Как вам плитка?
Лика-прилипка• 25 июня 2020
Закидай меня камнями• 25 июня 2020
как станции метро, но я такую хотела) муж в позу стал, гавнюк, не дал купить.
Очень добрый аноним• 25 июня 2020
Ответ дляЛика-прилипка
В ванній 90см на 20см, перший поверх повністю весь в ідентичному керамограніті 120см на 20см, хотіли щоб менше швів було але реально кривуватий, треба було менший розмір брати... як казав мені консультант, плитка не рівна вся, і дорога, і дешева, просто питання наскільки не рівна...ну і на маленькій не так видно як на великій...
Вікно - вихід на балкон.
Круто балкон из ванной)
gloriya8305• 25 июня 2020
Ответ дляОчень добрый аноним
Круто балкон из ванной)
И у меня выход на балкон из взрослого сан узла ))