Бывшая блондинка• 01 июля 2020
Послушала речь Дуды( кандидат в президенты Польши) после первого тура
И как же стыдно стало за нашего клоуна....
Ms. Любмая жена• 01 июля 2020
Ну, коль там его не выберут - попросим к нам.
Нам к иностранцам и популистам не привыкать
Луноходик_Ик• 01 июля 2020
Ответ дляНаливайКа
А что Дуда полякам обицяет?
кисельные берега, молочные реки
Автор, ви не в курсі? Це правда?
Дуда,з метою перемогти у виборах, отримав благословіння від сірійської цілительки, яка мироточить святим жиром.
Це було ще в травні 2014.
Якщо жир не закінчився, Дуда знову переможе)
Посилання на цю інформацію скинув нам знайомий поляк десь рік-два тому.
Але він ненавидить Дуду і ПІС, тому може наклеп якийсь, я не в курсі)
Переклад оригінальний з фейсбука, тому можуть бути помилки, але суть зрозуміла.
Це було ще в травні 2014.