Коко Шанель• 01 июля 2020
Как вам суд над Порошенко?
За какую сторону стыдно, а за какую порадовались?Прокуроры или адвокаты Порошенковские?
Копирайторша• 02 июля 2020
Ответ для vihola
Та їдьте вже, не затримуйтесь.
Унітази вже вас зачекались)))
Спочатку до вас на курси по відтеранню г..на з унітазів.
Ласковая_львица• 02 июля 2020
Ответ для vihola
Це дуже добре, що ви хамите.
Показуєте слабкість та справжнє обличчя петіного електорату.
Дякую
Такого електорату як в Петі, справжнього, живого, українського немає ніхто, заздри мовчки.
Ласковая_львица• 02 июля 2020
Ответ дляСтелькаОТединицы
Вам би розуму хоч трошки, а не каструлю.
Там і розум Петя вкрав, хоча, питання, чи було що красти)))
Физрукая• 02 июля 2020
Ответ дляКолупалочка
Нечего ответить?) А за свои слова? Откроетесь? Посмотрим , кто тролль
Да щаз. Мне еще дебилов в личке не хватало.
Вапщета• 02 июля 2020
Олігархічну систему створив Кучма, а Порошенко якраз з нею боровся. під тиском МВФ. Ясно, що він не все міг зробити, бо це не просто, коли цілі галузі в руках олігархів і цілі телеканали. Проте щось-таки він зробив, он як Коломойський і Ахметов проти нього встали на своїх телеканалах, ще й до Путіна побігли змовлятися. ФСБ і гроші давало команді Зеленського, і ольгіно підтримувало його. а ви наївні люди, повірили. і слухати навіть не хотіли, коли вам казали - астанавітєсь, подумайте.
Директриссимо• 02 июля 2020
Ответ для vihola
Війна почалась, бо комусь дуже хотілось впливу над Україною, комусь до корита, а комусь наобіцяли Європу.
бо комусь дуже не хотілося втратити впливу над Україною - а всі країни - Польща, Чехія ітд - які від тих скрєпних обіймів вирвалися -пішли нормальним шляхом розвитку. Де була Польща і де Україна після розвалу союзу - у них була розруха, вони приїжджали до нас і вигрібали з магазинів весь непотріб. І де зараз Польща, а де Україна - коли наші зароітчани за копійки їдуть до них на роботу і везуть сюди дешеві гмо продукти
а такі країни як Україна, Білорусія ітд залишилися під впливом відомого старшого брата - у свому розвитку потрохи повертаються в 90
Вот і весь вплив
Хто був під впливом Європи і Америки живе як номальні люди в правовій державі
Вот і весь вплив
СтелькаОТединицы• 02 июля 2020
Ответ для vihola
Та їдьте вже, не затримуйтесь.
Унітази вже вас зачекались)))
Це не моя суперечка. І, можливо, я отримаю бан за те, що зараз напишу. Але, спостерігаючи за тим, що ви пишете і як, і вже не перший раз, ... ви - огидна.
Ласковая_львица• 02 июля 2020
Ответ для vihola
Я в бані вічно сиджу за мир.
За дореволюційну Україну, яку більшість українців згадують з теплотою у серці і досі сумують.
Удалено администрацией...
Ласковая_львица• 02 июля 2020
Ответ дляСтелькаОТединицы
13чудоСВЕТА• 02 июля 2020
Ответ дляВапщета
астанавитезь))))
Директриссимо• 02 июля 2020
Ответ для vihola
І це також.
І це було передбачувано.
Тому першопричини дивитись вище.
І це було передбачувано.
Тому першопричини дивитись вище.
то і є першопричина і причина - Раша століттями тримає Україну під своїм гнітом, винищує мову, переписує історію, і відпускати із свої смертельних обіймів не планує - це для них питання хворобливе
Ласковая_львица• 02 июля 2020
Ответ для vihola
В петіних знову істерика
Удалено администрацией...
Копирайторша• 02 июля 2020
Ответ для vihola
Я в бані вічно сиджу за мир.
Трактор в полі дир-дир-дир, ми за мир.
Нужно просто перестать стрелять - і буде мир.
Ласковая_львица• 02 июля 2020
Ответ дляДиректриссимо
Тому що без України, Київської Русі у них не має ні історії, ні майбутнього, це просто манкурти.
Рузький, тока глаз узький))))))
Копирайторша• 02 июля 2020
Ответ для vihola
В петіних знову істерика
Це у вас вічна істерика, йдіть візу відкривайте, бо не за горами ж..па буде з вашими зельонінькими.
Ласковая_львица• 02 июля 2020
Ответ для vihola
Дівчата, не хвилюйтесь так.
Заведе вас Петя в Європу.
100%, по прямому і по п’ятому передавали)
Заведе вас Петя в Європу.
Удалено администрацией...
Муууумие• 02 июля 2020
Ответ для vihola
В петіних знову істерика
Почему знову?) Это их обычное состояние.
Киев захватят, доллар по 100, ФОПы умрут, Розетка закроется, всех принудительно вакцинируют... Поводов для истерики им ежедневно в ФБ рисуют столько, что никаких денег на валерьянку не хватит. Бедняги
Козяка-маляка• 02 июля 2020
Ответ дляМуууумие
Так про вакцинацию с чипизацией из-за поребрика вещал старый усатый таракан.
Копирайторша• 02 июля 2020
Самий чесний преЗедент, пацан з народу:
02.07.2020 г.
29 июня 2020 г. в нотариальное управление округа Канту, провинции Комо, Италия передано нотариально заверенное заявление о передаче прав совладения фирмой San Tommaso SRL * от Зеленской Елены Владимировны другому лицу [лицо не оглашается] . По закону процедурно это длится 30 дней. За это время одна из сторон может отозвать заявление.
* это одна из двух фирм зарегистрированных за семью Зеленских, как совместная собственность и имеющая внебанковские материальные активы. Именно на эту фирму оформлен дом по адресу Forte-Dei-Marmi (LU) Via M.Civitali, 104 P. S1-T-1. Именно там находятся 8 сотрудников МВД прибывших туда 11 апреля 2020 г. (см. сообщение от 20.04.2020 г.’8 апреля 2020 г. в Рим вылетает самолет Национальной гвардии Украины. На его борту - 5000 литров спирта для нужд итальянских медиков и 8 человек сотрудников МВД не считая экипажа. Самолет возвращается в Украину только с экипажем. 11 апреля коммунальная управа Фо́рте-де́и-Ма́рми (провинция Лука,) выдает временный вид на жительство 8 гражданам Украины прибывшим туда с т.н. ’консульским визитом’. Указанный адрес временного нахождения как то странно совпадает с незадекларированной собственностью г-на Зеленского приобретенной в 2017 году принадлежащей ему итальянской фирмой San Tommaso S.R.L. - 15-квартирным домом стоимостью 3 509 302 евро.’)
02.07.2020 г.
Ласковая_львица• 02 июля 2020
Ответ дляКопирайторша
Самий чесний преЗедент, пацан з народу:
02.07.2020 г.
Так и офшоры 95 КВ. нашли, куда деньги ПриватБанка вывели. Этим сейчас Высокий суд Лондона занимается.
За миллиарды, украденные Коломойским, ФБР завели и расследуют дела.
А на Порошенко ничего нет, как так, если ещё и траншы пилил ???
Муууумие• 02 июля 2020
Ответ дляКозяка-маляка
Про принудительную вакцинацию вещают петрушкины боты 5-й день уже. Не разобрались с законопроектом и тащут всяк бред в истерике.)Там даже митинг намечается (кажется завтра). ’Все кто ещё жив на Киев’
Атаманша• 02 июля 2020
Ответ для vihola
Що цікаво, революційний петя, який з майдану брехав, що тепер буде все для людей, а не для олігархів)))
Це й ’з народу’ теж так брехав.
А ще мені сподобалось про слуги народу, а по факту - вороги народу.
Кошка Мурка• 02 июля 2020
Ответ дляДиректриссимо
тільки ви забули вказати що через Яника війна і почалася.
і при Янику була шалена корупція, рейдерство по бєспрдєдєлу, винищення і розпродаж арміїї , науки і освіти - і якби він і далі був - ми всі би були малороським автономним округом - дешева горілка, дешевий газ - все супер
по его задумке,в 2015 году армии у нас уже не было бы
Стильная штучка• 02 июля 2020
Ответ дляКолупалочка
Пока нарид будет рвать опу за таких как Порох, система никуда не денется .
пока нарид будет голосовать за популистов - система никуда не денется.
Атаманша• 02 июля 2020
Ответ для vihola
При Янику не булр війни
При Янику не було примусових мобілізацій
При Янику курс був 8, а при петі 28.
При Янику в Україні був Крим і Донбас.
При Янику газ був по 1 грн., а при петі по 7 грн.
При Янику пенсія 120 доларові, а при петі 50 доларів.
При Янику 45 мільйонів населення, а при петі 37 мільйонів населення.
Як так?
При Янику курс був 8, а при петі 28.
При Янику в Україні був Крим і Донбас.
Як так?
При Зелі буде ще менше ніж 37 мільйонів. Це він винен?
Кошка Мурка• 02 июля 2020
Ответ для vihola
Та їдьте вже, не затримуйтесь.
Унітази вже вас зачекались)))
а вы как уже намылись?
опытом делится будете?