Ответ дляМаргарита и Мастер
Учасниці. Оце 100% написав ольгінських бот. вони ВСІ пишуть про Югославію, Сирію і демократію. Все суцільна, нахабна, пропагандистська брехня. Крити їм тупо нічим. Беруть просто нахабною, безпардонною брехнею. Венесуела розвалила свою економіку з допомогою путінаі популізму. це факт. Ольгінським ботам нічим крити, крім Югославії, що так само є брехня. вони завжди тулять ту Югославію, бо всім ліньки розбиратися, що там було. а було там те саме, що і скрізь, де влазила росія - війна, розбрат, смерті, пропаганда, брехня, облуда, підбурювання з боку росії, перекручування і знов пропаганда.
один тільки Ізраїль постійно дає росії в рило, не соромлячись, через те росія ніколи більше туди не лізе і тільки тявкає обіженно. обіженки)