05 июля 2020

Порекомендуйте тверде мило

P. S. Я усім дякую за вчорашні привітання, мені було ну дуже приємно......
Про мило: тверде, туалетне, дешеве(до 10грн за один брусок), можливо з оливковою олією. Та й щоб можна було його використовувати для вмивання обличчя
pobeda_ 05 июля 2020
В Сильпо не так давно купила мыло банное хвойное по 10,00 (скидка была), мне нравится, вес куска 180 грм.
Клара Цеткина 05 июля 2020
Рекомендую тобі тверде мило замість гелей для душу.
ok1904 05 июля 2020
мене влаштовує fax ягідний
Yamarisha 05 июля 2020
Исана, по акции в ватсоне, отличное мыло. Но я бы не умывалась мылом.
ok1904 05 июля 2020
а якщо хочете з оливковою, то переваріть дитяче додавши оливкову.
Flying moon 05 июля 2020
Мне нравится Bianca арбузное и дынное, но оно по 12 грн за брусок 140 г
LesyaMoon 05 июля 2020
У меня сестра для лица дегтярное покупает и умывается им. Говорит дёшево, но эффективно.
автор Vika_toria_lifestyle 05 июля 2020
Ответ дляpobeda_
В Сильпо не так давно купила мыло банное хвойное по 10,00 (скидка была), мне нравится, вес куска 180 грм.
Такое себе. В деревню брала и еще раз давно
автор Vika_toria_lifestyle 05 июля 2020
Ответ дляКлара Цеткина
Рекомендую тобі тверде мило замість гелей для душу.
Навіщо?
vasilek5050 05 июля 2020
З дешевих такі, але вони по 70 г
автор Vika_toria_lifestyle 05 июля 2020
Ответ дляLesyaMoon
У меня сестра для лица дегтярное покупает и умывается им. Говорит дёшево, но эффективно.
У меня есть, но в последнее время глаза пекут
автор Vika_toria_lifestyle 05 июля 2020
Ответ дляКоролева красоты
З дешевих такі, але вони по 70 г
Ага
автор Vika_toria_lifestyle 05 июля 2020
Ответ дляok1904
а якщо хочете з оливковою, то переваріть дитяче додавши оливкову.
Олію? Чи оливки їстівні?
автор Vika_toria_lifestyle 05 июля 2020
Ответ дляYamarisha
Исана, по акции в ватсоне, отличное мыло. Но я бы не умывалась мылом.
Примерная цена?
vasilek5050 05 июля 2020
16 грн за 175 г
ok1904 05 июля 2020
Ответ дляКоролева красоты
З дешевих такі, але вони по 70 г
шик - швидко змилюється.
JaSonechko 05 июля 2020
Ответ дляVika_toria_lifestyle
У меня есть, но в последнее время глаза пекут
И у меня так(
автор Vika_toria_lifestyle 05 июля 2020
Ответ дляJaSonechko
И у меня так(
Ех((( Именно после дегтярного тоже?!
vasilek5050 05 июля 2020
Я купувала таке, дуже подобається. 150 г за 30 грн
ok1904 05 июля 2020
Ответ дляVika_toria_lifestyle
Олію? Чи оливки їстівні?
олію, поцікавтеся, це не складно переварювати.

я якмйсь час для душу переварювала додаючи молоко, мед, кавову гущу.

оливкове дуже якісне колись купувала на айхербі, але воно.точно ге по 10 грн там. знайти аосилання, бо реально круте для вмивання, я роблю милтну пінку і ел. щіткою для вмивання наношу на лице.
JaSonechko 05 июля 2020
Ответ дляVika_toria_lifestyle
Ех((( Именно после дегтярного тоже?!
Ну да.Кожа жирнючая,мыло дома валяется.Думала,вариант.2 раза умылась - не,не вариант(
автор Vika_toria_lifestyle 05 июля 2020
Ответ дляJaSonechko
Ну да.Кожа жирнючая,мыло дома валяется.Думала,вариант.2 раза умылась - не,не вариант(
Ага. Я три недели смогла, и все. И пена от мыла НЕ ЗАХОДИТ в глаза, когда умылась уже и поднимаешь взгяд вверх, то щипет!