taevka• 28 ноября 2013

Девочки зайдите пожалуйста, нужна помощь

Девочки, давайте поможем кто сколько сможет, у семьи тяжелое финансовое положение, мама сейчас с Настей в Киеве в больнице охматдет, я только вчера узнала про эту девочку, подробностей не знаю, но вроде даже на дорогу не было денег, помогали девочки.
Давайте и мы поможем  Surprised
Может кто-то из киевлянок живущих рядом что-то вкусненькое им принесет, больничная еда сами знаете какая, а в буфете цены не хилые.
Спасибо за внимание  :flowers:
Настина темка в разделе благотворительность
https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=...
14466 0
Roksolana_p• 16 декабря 2013
Ответ дляIloshik
ааа, ух ти! Золото??? Молодці!
Ілонко, так, справді молодці. На кожному етапі КС приємно нас радують
Iloshik• 16 декабря 2013
Ответ дляRoksolana_p
да, і справді!
Iloshik• 16 декабря 2013
Ответ дляRoksolana_p
Тася, мала ще не спить?
як не спить????
Тасюня• 16 декабря 2013
Ответ дляRoksolana_p
Тася, мала ще не спить?
Мала спить, а я ледь біди не наробила. Я сьогодні прасувала і залишила праску ввімкнену в переноску, а саму переноску вимкнула, праску сховала під диван - від малого. Чоловік з малою читали і ввімкнули переноску, бо там ще й лампа ввімкнена. Щойно заходжу - а під диваном, де мала спить, уже лінолеум тліє - від нього, звісно, пшик, праску я вимкнула, гару практично нема. Не інакше як Боже провидіння.
Iloshik• 16 декабря 2013
Ответ дляТасюня
ой, Божечко, слава тобі, що все добре скінчилось.....
Roksolana_p• 16 декабря 2013
Ответ дляТасюня
Слава Богу, що все обійшлось. З праскою треба бути обережним.
Добре, дівчата, іду я спати. Ви теж довго не засиджуйтесь Добраніч!
Тасюня• 16 декабря 2013
Це правда. А я ще думала малу завтра до школи не пускати. Але все-таки вирішила, що вона має, йти і пішла їй одяг прасувати. Страшно подумати, що могло б бути.
Iloshik• 16 декабря 2013
Ответ дляТасюня
не думай про погане - подякуй Богу і все...ніяких поганих думок!
Тасюня• 16 декабря 2013
Ответ дляRoksolana_p
Та я завжди лишаю її вертикально - тоді вона автоматично буде вимикатися, але ж треба було від малого заховати - і поклала на свою голову. Цікаво, що праска як новенька) Добраніч, Роксоланко!
Тасюня• 16 декабря 2013
15 Dec 2013 09:57

Очень нужна помощь в привлечении людей!

http://vk.com/club62236322

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-266256

ЧУЖОЙ БЕДЫ НЕ БЫВАЕТ!

Реквизиты для оказания помощи:
Приват Банк
КАРТА ПРИВАТБАНКА 4149 6054 5029 3600
ПОЛУЧАТЕЛЬ НОВАКОВА АНАСТАСиЯ ВЛАДИМИРОВНА

ЯНДЕКС кошелек номер счета 410011845341301;
QIWI кошелек +380931189677
GalynaRo• 16 декабря 2013
Всем доброе утро!
GalynaRo• 16 декабря 2013
Настюше здоровья!
GalynaRo• 16 декабря 2013
Ответ дляТасюня
Все хорошо, что хорошо кончается! Тасюнечка, бережи себе і діток!
GalynaRo• 16 декабря 2013
Пусть понедельник будет для всех удачным!
GalynaRo• 16 декабря 2013
Настеньке волшебника!!!
GalynaRo• 16 декабря 2013
Здоровья всем деткам!
Настина мама• 16 декабря 2013
Доброго ранку наші бджілки!
Настина мама• 16 декабря 2013
Настунечка добре спала дякувати Богу
Настина мама• 16 декабря 2013
Тасюню, це ти вже запрацювалася, дякувати Богу що все добре скінчилося
Настина мама• 16 декабря 2013
Дівчаточка всім гарного благословенного дня
Настина мама• 16 декабря 2013
Сьогодні мають бути результати з метаболічного центру прошу ваших молитв, я така хоробра:) а всамої з ранку аж піджилки трясуться
KAZYAVA• 16 декабря 2013
Доброе утро!
KAZYAVA• 16 декабря 2013
Всем хорошего понедельника!
KAZYAVA• 16 декабря 2013
А сегодня мои дорогие муж и доця прилетают
KAZYAVA• 16 декабря 2013
Всего на 3 недели
KAZYAVA• 16 декабря 2013
Поэтому я буду намного меньше в тырнете зависать
KAZYAVA• 16 декабря 2013
А ещё мне сегодня приснилась Таня - Таевка, типа я у неё дома была
belnataha• 16 декабря 2013
Доброе утро
belnataha• 16 декабря 2013
Ответ дляНастина мама
завтра зранку будуть брати кров на вірус корі щоб виключити можливість того, що стан спричинило скрите протікання корі???? як каже Ніночка жираф большой, ему видней