taevka• 28 ноября 2013

Девочки зайдите пожалуйста, нужна помощь

Девочки, давайте поможем кто сколько сможет, у семьи тяжелое финансовое положение, мама сейчас с Настей в Киеве в больнице охматдет, я только вчера узнала про эту девочку, подробностей не знаю, но вроде даже на дорогу не было денег, помогали девочки.
Давайте и мы поможем  Surprised
Может кто-то из киевлянок живущих рядом что-то вкусненькое им принесет, больничная еда сами знаете какая, а в буфете цены не хилые.
Спасибо за внимание  :flowers:
Настина темка в разделе благотворительность
https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=...
14466 0
Basto4ka• 18 января 2014
Ответ дляІринka
ми ще попередніх 7 літрів не з’їли, але може ще замовлю
батькам баночку віднесли, їм дуже сподобався, просять ще))
я бесплатно думала баночку литровую)

Іринka• 18 января 2014
Ответ дляТасюня
Тут, на форумі, гряде революція в благочинності, нові закони, втім, нічого дивного нема - дзеркальне відображення ситуації в країні.
Де почитати?
Тасюня• 18 января 2014
Ответ дляЕвгенияПавлюк
Ага, бідолащний мій Пома. Він не витримає скоро їхньої навали.
Iloshik• 18 января 2014
Ответ дляТасюня
О, ми не одні) Ми ще можемо покусати кота)
а як кіт реагує???
Тасюня• 18 января 2014
Ответ дляІринka
Де почитати?
Ой, темка була позавчора - не додумалась зберегти. Люба посилання давала вище. Зараз пошукаю.
Іринka• 18 января 2014
Ответ дляBasto4ka
я бесплатно думала баночку литровую)
мені меду все одно зараз не можна, навіть від сухариків і каші на воді погано((
Michel13• 18 января 2014
все девочки
конкурс закончила
Получился мини-конкурс.
Вперед голосовать
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-303746-0-8
Iloshik• 18 января 2014
Ответ дляІринka
малим вже краще, але ще повністю не одужали
Одужуйте, лікуйтесь!
Тасюня• 18 января 2014
Ответ дляIloshik
а як кіт реагує???
Шипить, але не кусає і не дряпає - він заслуговує а орден.Він же у мене з*явився раніше, ніж діти.

Michel13• 18 января 2014
Ответ дляІринka
Ирочка, солнышко поправляйся скорее!
Тасюня• 18 января 2014
Ответ дляІринka
Iloshik• 18 января 2014
Ответ дляТасюня
Коту - рибки за стійкість!)))))
Тасюня• 18 января 2014
Ответ дляIloshik
Коту - рибки за стійкість!)))))
Він найбільше любить куряче філе:)
Тасюня• 18 января 2014
Іринко, ось тема: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-308262
Iloshik• 18 января 2014
Ответ дляІринka
жах який.... що це за вірус такий паскудний? а чим лікуватись?
Gelena33• 18 января 2014
Ответ дляІринka
Ой-ой, Ирочка, поправляйтесь!
Тасюня• 18 января 2014
Ответ дляIloshik
Пити багато - щоб токсини виводити, малій ще ентерод призначали і ще щось, я вже не пам*ятаю.
Iloshik• 18 января 2014
Ответ дляТасюня
в мене не відкрилось
Тасюня• 18 января 2014
ентерол:)

Iloshik• 18 января 2014
Ответ дляТасюня
ну да, як при любому вірусі пити багато....
Gelena33• 18 января 2014
Ответ дляТасюня
Тоже хотела написать, тут только отпаивать.. Взрослому, конечно, легче при этом вирусе, а детки мучаются
Тасюня• 18 января 2014
Ответ дляIloshik
в мене не відкрилось
скопіюй і встав.
Iloshik• 18 января 2014
Ответ дляТасюня
скопіюй і встав.
Да, Тасю вже читаю....
Iloshik• 18 января 2014
Ответ дляТасюня
скопіюй і встав.
прочитала....що сказати...
Іринka• 18 января 2014
Ответ дляIloshik
ротавірус - одночасно вражає травлення і дихальну систему
у нас старший спочатку захворів, потім менша, тепер я, ще тільки чоловік тримається
дуже противна і стійка зараза, передається повітряно-крапельним шляхом
лікуємось адсорбентами (смекта, атоксіл), електролітами від зневодження, але в перші дні хвороби ніяке лікування не дає результату, рвота і діарея просто жахливі, навіть ложка води може спровокувати рвоту і понос
Іринka• 18 января 2014
Ответ дляТасюня
дякую, читаю
не маю з цього приводу однозначної думки
так, благодійність - потрібна справа, але нав’язуванням нічого хорошого не добитись
і те, що з 10 топових тем 7-8 благодійні - аж ніяк не йде на користь нашій справі
певною мірою згодна з дописувачами, які скаржаться на благодійників-спамерів - кидати ссилки в топових темах і писати по лічках - такі методи більше відштовхують людей від благодійності
мені недавно прийшло прохання про допомогу як питання в одному з моїх оголошень, ну що сказати - винахідливі волонтери, там принаймні нема кнопки ’скарга’
автор taevka • 18 января 2014
Привет всем, всех с практически первым снегом
автор taevka • 18 января 2014
Девочки, милые, очень нужна информационная поддержка
https://www.facebook.com/groups/Nastja/
http://vk.com/club62236322/
Приходите и приводите друзей
автор taevka • 18 января 2014
ЧУЖОЙ БЕДЫ НЕ БЫВАЕТ!
НАСТЮША ОЧЕНЬ ХОЧЕТ ЖИТЬ!!!

Реквизиты для оказания помощи:
Приват Банк
КАРТА ПРИВАТБАНКА 4149 6054 5029 3600
ПОЛУЧАТЕЛЬ НОВАКОВА АНАСТАСиЯ ВЛАДИМИРОВНА

ЯНДЕКС кошелек номер счета 410011845341301;
QIWI кошелек +380931189677
Тасюня• 18 января 2014
Ответ дляІринka
дякую, читаю
І мені прийшло. То не волонтери, то мама з відчаю писала. Я теж проти посилання про допомогу в топових темах і писання в ОП, але б мені ніколи в голову б і не прийшло скаржитися. Якщо я не хочу, я в тему просто не зайду. Але хіба у ВК розсилка - не те саме? Теж пишут в особисті повідомлення і адмінам про розміщення.