Девочки, давайте поможем кто сколько сможет, у семьи тяжелое финансовое положение, мама сейчас с Настей в Киеве в больнице охматдет, я только вчера узнала про эту девочку, подробностей не знаю, но вроде даже на дорогу не было денег, помогали девочки. Давайте и мы поможем Может кто-то из киевлянок живущих рядом что-то вкусненькое им принесет, больничная еда сами знаете какая, а в буфете цены не хилые. Спасибо за внимание Настина темка в разделе благотворительность https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=...
Так і ціна супер і курточки гарні! Взяла дві рожеві, сірої нема розмірів. Але це нічого, ми іноді нашим двійнятам одягаєм і однакові речі)
А мені вже на Настю важче підібрати щось оригінальне. На Волмарті сьогодні сукню взяла за 15 доларів - можна було б і дешевшу пошукати, але хотіла саме з довгим рукавом. А на Олді сукня мені обійшлася в 3 долари) На Зулілу на твоїх курчаток такі комплектики розкішні.
ой, мені Зулілу присилає розсилку, там така краса))) де взяти гроші