РозаФиалковна• 13 июля 2020
А в Ивано-Франковске все говорят на украинском?
Просто интересно что-то стало)) навеяно темой про переезд
Щепотка_совести• 13 июля 2020
Кто платит за эти гавновбросы?
Почем нынче поделить Украину стоит?
ДаЗдраПерма• 13 июля 2020
Ответ дляРесничный червь
Мешканці ЗУ вважають тупенькими тих, хто не володіє мовою країни в якій проживає!
откуда такая информация? Тупенькие это те, кто развил тему языков)))
Лунтик-паунтик• 13 июля 2020
Ответ дляРесничный червь
а рівень їх володіння мовою вас не бентежить
Рассказница• 13 июля 2020
Ответ дляКотомафия
Это Вам так рассказали. Язык - это то, на чем говорят и пишут! много людей, а не один Шевченко.
У меня дома лежит книга, судя по буквам, как раз на старословянском. Это русские слова, вперемешку с украинскими. Встречаются конечно анахронизмы, но большая часть слов в ходу и сейчас (и Шевченко использовал эти же украинские слова, которые пришли из старославянского. Он стихи сочинял, а не язык придумывал). Зная оба языка, я прекрасно понимаю то, что там написано! Так что все актуально
Звичайно, що ’розказали’. Мова постійно змінюються і просто необхідно встановити певний момент відліку в часі, відколи ми будемо вважати, що саме ця мова- наша.
Ви судите з однієї своєї книжки, а я з точки зору історії та мови. Ви мені говорите про різні речі, оскільки старослов´янська не рівняється українська. Це дві різні мови.Як раз Шевченко мову не вигадав,а надав їй обрамлення.
Давайте всі вважатимемо українську за мову різного періоду часу та місця, так в нас в і не буде єдиної мови :))
Доречі, я народилась і виросла в Донецьку, тільки 5 років я мешкаю в Києві. Освіта в мене філологічна, в Донецьку я вкладала російську мову та світову літературу. Та ось, бачите, як життя повернулось. Тому дві мови знаю я, а не ви :)
За всієї поваги
Волшебная палочка• 13 июля 2020
Ответ дляБарбитта
А с чего Вы это взяли? Русскоговорящие жители Украины изучали украинский язык и украинскую литературу в школе и прекрасно могут общаться, писать документы, а так же знают произведения известных авторов. ЗНО уже 15 лет сдают по всей территории Украины, а там украинский язык и литературу необходимо знать. Русскоязычные думают на русском языке и им привычнее общаться на русском языке.
Совершенно верно.
Я училась в русской школе поэтому русский мне ближе, но мову я тоже знаю, никаких проблем в этом нет.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 13 июля 2020
Ответ дляOlen4a
Це не тільки мешканці ЗУ.
Вот ещё прекрасные манеры на лицо
Никогда мы не будем жить цивилизованно,пока друг друга не будем уважать и хамить
Вы считаете красиво высказались сейчас?
Вы показали себя не в лучших манерах, темболее слышать это от человека, который прыгал на майдане,делая беспорядок в стране
Вы считаете красиво высказались сейчас?
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Вот ещё прекрасные манеры на лицо
Вы считаете красиво высказались сейчас?
Удалено администрацией...
Боюсь признаться• 13 июля 2020
В центре Львова неоднакратно встречала женщин в возрасте, явно местных, мы у них спрашивали дорогу, которые говори на чистом русском, но с евреейскими манцами.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 13 июля 2020
Ответ дляOlen4a
Удалено администрацией...
Ну конечно не хотите,а кто сомневается
Апочемучка• 13 июля 2020
Я как то ехала с дочкой в автобусе до Ивано- Франковска, дочку зовут Маша, мы с Одессы, рядом сидела женщина, ну мы с ней разговарились, говорит мне, вот взяли привычку детей называть Маша, Маричка надо говорить, а я молчу что у меня Маша на руках
Видящие_помогите• 13 июля 2020
Ну почему темы о языке в топе??????? Почему????? И так ясно у нас два языка в стране.
Я инженер, меряю от 1• 13 июля 2020
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ще одна )) Поясню і вам Вчити будь-що дуже корисно, це дає вам розвиток, будь то мова чи математика, ніхто нікого не принижував, а відповідала на питання ’навіщо’.
Запитаю вас особисто: навіщо ві розвиваєтесь?
Ви хоч і з кавою в авто, зі знанням української,
але не достатньо виховані. ’Щеоднакать’ будете своїй подружці.
Ви з самого початку використали образливе слово, а тепер намагаєтесь з лайна зробити цукерку.
Тетя из министерства• 13 июля 2020
Ответ дляРесничный червь
В США домішують іспанську, французьку і навіть латинь. Так, ставлюсь з розумінням, якщо в розмові переважає українська, а не навпаки.
Ви вираховухте відсоткову частину українських на російських слів, щоб вирішити що для вас прийняти я не, а що ні? Ну тоді це ваше суб´єктивне сприйняття, і у всіх воно різне. Якщо людина не держслужбовець, якщо вона не із сфери послуг, то в своєму повсякденному житті вона має право спілкуватися хоч російською, хоч китайською. Я ділю людей за мовною ознакою
Лиса Патрикевна• 13 июля 2020
Ответ дляКлин_Кляйн
Ми тоді були у свекрухи в райцентрі. Два місяці там провчилися. Школа брудна, до нового року взагалі ніхто не готував( Одразу однокласник сказав, що росіян треба різати і ще показував руками як, а на перерві прийшов старший його брат бити мою дитину. Хоча, чоловік тут народився, вчився в технікумі, працював в райадміністрації... знає того директора школи, його знають... Я була в шоці! І це м’яко кажучі! Плакала місяцями... й до сих пір не можу прийти до тями від ставлення людей. Намагаюсь взагалі ні с ким більше не спілкуватися.
М’яко кажучі... ні с ким...
Лиса Патрикевна• 13 июля 2020
Ответ дляМой завтрак
Ну не повірю ніколи, що таке говорили. Різати ? Я ваш пост зкопіюю і дам меру почитати. Це брехня, ніколи не повірю. Мій син теж вчився в 3 школі, в польському класі, вони дружили з паралельним російським класом, разом їздили в подорожі, в Польщу, і вчителі їх не ділили. Вже пару років, як закінчили школу і далі дружать, говорять на різних мовах, але це не заважає їм бути друзями. Про ’різати’ це відверта провокація.
Звичайно
Щепотка_совести• 13 июля 2020
Ответ дляВидящие_помогите
Кому то очень выгодно качать политические темы.
Каждую неделю обязательно какой-то политический срач.
Видать хорошо плотють
Видящие_помогите• 13 июля 2020
Ответ дляЩепотка_совести
Видать хорошо плотють
Где платят ? Тоже хочу так запабатывать 😂 По теме достали. Все равно восток и зу по ментальности разные. Хоть тресни!!!!! Так будет всегда. Больше писать не буду, за правду и мнение банят.
Ms. Любмая жена• 13 июля 2020
Ответ дляБарбитта
Удалено администрацией...
Нет, такими считаются те, кто не в состоянии выучить государственный ! всю жизнь проживая в Украине !
И считают так не только жители ЗУ
Клин_Кляйн• 13 июля 2020
Ответ дляЛиса Патрикевна
М’яко кажучі... ні с ким...
Так, м’яко кажучі) А що не так?
Ні з ким) Планшет виправляє. У вас якісь проблеми? Хотіли стати вчителем, але не взяли))) Так ви переплутали сайт. Тут не просять відкоригувати відповіді) Тут, взагалі, про життя розмова)))
Щепотка_совести• 13 июля 2020
Ответ дляВидящие_помогите
Надо у автора темы спросить где платят. Вброс сделал и слилась.
Украина разная. Пока этого не поймем толку не будет. Уважать надо в первую очередь друг друга а не мовами тыкать.
Лиса Патрикевна• 13 июля 2020
Ответ дляКлин_Кляйн
Так, м’яко кажучі) А що не так?
Проблемами вроді ви ділитеся)
Счастье_же_вот_оно• 13 июля 2020
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Смайлики бачили? З почутиям гумору геть кепсько? Тоді не зважайте, гарного вам дня.
Я не в теме• 13 июля 2020
Я зі Львова, тут більшість україномовні і приїжджих тут видно і їм тут не надто комфортно. У класі сина є сім’я з Горлівки, яка коли переїхали демонстративно розмовляли російською і от пройшло 2 роки і вони чарівно щебечуть з усіма українською, бо у всіх сферах у нас українська як не крути.
Закусенец• 13 июля 2020
Ответ дляРесничный червь
А польску уже выучили? :)
Видящие_помогите• 13 июля 2020
Ответ дляЩепотка_совести
Истина! Только уважение и толерантность.
Нежная Лапка• 13 июля 2020
Ответ дляМой завтрак
Від вашого хамства теж поташнює.
Переживете. Мы же как-то терпим всю жизнь эту мову ЗУ, которая ухотрежет. И упрёки относительно того, кому как говорить. Прежде, чем учить, лучше бы сами научились говорить, как украинцы.
Тетя из министерства• 13 июля 2020
Ответ дляЛиса Патрикевна
Знаєте, що російськомовна людина називає суржиком? Всі літературні українські слова, які вона й не чула ніколи)
Це які, наприклад?