Мама Карло• 28 ноября 2013

Чоловік не дойшов до дому

Ніяк не можу заснути. Не знаю , що думати і робити.
Ми з чоловіком живемо окремо. Приходив до сина вийшов в 20 годині і мав вертатись до дому. На велосипеді. Там він завжди зразу заходить вк. І от до тепер його нема. Телефон не відповідає, вк не зявлявся.
Переїхав сюди вн не так давно. Друзями ще не обзавівся. Є один спільний знайоми, який заходив до нього останнім часом після того як чоловік повертався до дому. Так от я йому дзвоню, а там якась дівчина відповідає, того знайомого каже , що не знає, і сама з Вінниці (ми ні).

Засне малий , зателефоную в міліцію і швидку мабуть .

Підтримайте будь-ласка
hrushyk• 28 ноября 2013
Почекайте ще трохи,не панікуйте.Може він колесо пробив і котить велосипед вручну,це займає більше часу.
Я знаю в таких випадках в голову лізе найгірше,але все буде добре,заспокойтесь !

Страхованная• 28 ноября 2013
В милиции скажут что трое суток надо ждать , а потом объявлять в милицию.
Все очень просто• 28 ноября 2013
ваши переживания понимаю, но телефон мог разрядится, а он мог зайти в бар или к знакомому

так что рано апниковать
Пиу!Пиу!• 28 ноября 2013
По моему Вы зря волнуютесь, подождите, найдется.
Kanapelka• 28 ноября 2013
Не хвилюйтеся передчасно!!! Коли все виясниться ви будете сміятися зі своїх підозр :) От побачите, все буде банально і просто! Випийте зараз чогось заспокійливого і постарайтеся заснути.
ЯспАкойнаЯ• 28 ноября 2013
ну может свет отключили. телефон сел.
ingosha• 28 ноября 2013
не паникуйте раньше времени! Лучше подумайте, может соседей его знаете, как с ними связаться? а вот милиция может помочь только через 3 дня(
hrushyk• 28 ноября 2013
А телефон не відповідає - поза зоною чи гудок йде ,а він трубку не бере ?
Паравозик• 28 ноября 2013
Не паникуйте, все будет норм, в сразу в панику кидаться НЕ НАДО.

Госпожа Белладонна• 28 ноября 2013
я думаю с мужем все нормально.разные бывают ситуации. может с кем-то встретился, телефон не слышит. а вы с ним в разводе, почему не живете вместе?
у меня муж очень любит потрещать со знакомыми. я его жду, а он кого-то по дороге встретил и разговаривает.
думаю пока не стоит беспокоится. позвоните ему еще позже.
Дама-мадама• 28 ноября 2013
Звоните в милицию, в скорую, знакомому, - я всегда звоню и муж уже боится теряться.
автор Мама Карло • 28 ноября 2013
Ответ дляhrushyk
та тут іти 10 хв до нього ((
автор Мама Карло • 28 ноября 2013
Ответ дляhrushyk
гудок іде. дивуюсь як від моїх дзвінкв ще не розрядився
Паравозик• 28 ноября 2013
Так сходите.
Паравозик• 28 ноября 2013
автор Мама Карло • 28 ноября 2013
Ответ дляГоспожа Белладонна
розлучаємось.
в такий час він спить вже, а на вулиці в такий мороз не особливо поговориш. у нас районне місто - закладів нічних нема. тай грошей в нього , щоб кудись піти не було . він сказав що не взяв з собою гроші.
hrushyk• 28 ноября 2013
Ответ дляМама Карло
та тут іти 10 хв до нього ((
Ви на 100 % впевнені що в нього нема зараз якоїсь жінки до якої він міг би піти ?
Бабульция• 28 ноября 2013
Я бы уже шла по его следам...
Ameli20• 28 ноября 2013
Может приехал домой... Не в контакт зашел, а принимает ванную.... А вы разрываете ему телефон, а себе сердце.

hrushyk• 28 ноября 2013
І подивіться уважно чи Ви цифри вірно набрали коли до того знайомого набирали,бо в паніці можна і помилку зробити.
Божий одуванчик• 28 ноября 2013
Если телефон не выключен-все нормально.У меня муж так часто с роботы домой приходит-говорит,я уже вышел,через час буду,в итоге может прийти через 5 часов)))Не переживайте
Снежнакомка• 28 ноября 2013
Якщо все буде добре (а так воно і буде) живіть разом ,бо ЛЮБОВ -ЦЕ КОЛИ ОРЕШ НА НЬОГО ЙДИ ГЕТЬ , А СЕРЦЕ КРИЧИТЬ - НЕ ЙДИ НЕ КУДИ! Якщо він вас не підтримає - то й не треба за нього хвилюватися!
автор Мама Карло • 28 ноября 2013
Ответ дляhrushyk
не впевнена - теоретично все може бути. ви мене трохи навіть заспокоїли. )
автор Мама Карло • 28 ноября 2013
Ответ дляМЯна
Так сходите.
дитину саму не можу залишити.
автор Мама Карло • 28 ноября 2013
Ответ дляAmeli20
так за 4 години телефон б мав вже взяти .
автор Мама Карло • 28 ноября 2013
Ответ дляhrushyk
так номер записаний його а книжці телефонній - перепутати не могла.
Дама-мадама• 28 ноября 2013
Ответ дляМЯна
Так сходите.
Не ходите одна. Разбудите сына - идите в вдвоем (к женщине с дитем хулиганы не пристанут)
автор Мама Карло • 28 ноября 2013
Ответ дляСнежнакомка
ні, я переживаю за нього так як він батько моєї дитинию а любові давно нема між нами.
hrushyk• 28 ноября 2013
Ответ дляМама Карло
А теоретично він може спеціально так зробити,щоб перевірити чи Ви будете панікувати ?
Тільки що сказала свому чоловіку,сказав,що Ваш скоріше всього десь у барі,не хвилюйтесь )
автор Мама Карло • 28 ноября 2013
Ответ дляДама-мадама
я з дитиною не мажу йти - йому 3 роки , щойно заснув )