Не пью, не курю• 16 июля 2020

Куда лучше уехать а случае войны?

Живу в Херсоне. Двоей детей, муж и моя мама. Если не дай Бог начнется война, куда лучше уехать, на западную Украину или сразу пробовать в Польшу?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 17 июля 2020
Ответ дляРаз одела не бу
По крайней мере никто на ЗУ не говорил: Европа, приди спаси нас от бендеровцев!!!
И что же такая остая реакция?
Правда очі ріже???
Это не правда,а сплошное не уважение сограждан своей страны согражданами одного региона.
И тот пост очень ярко это показывает.
Те кто,допустим не кричал и переехал в ЗУ и отстроился,так прям бесят автора того поста,вас тоже?
Это зависть, неуважение или что?
vihola• 17 июля 2020
Ответ дляПросериарила молодость
Це просто якийсь жах, треш....навіть слів не можу підібрати. Ви сволочі! Спочатку бігаєте з прапорами рашки, просите вас захистити від бандерівців і хунти, а потім тікаєте подалі від війни, а хлопці, переважно з Західної, віддають свої життя, через вас. Донецькі і луганські вже окремі багатоповерхівки займають і створюють свої осередки у Львові, Франківьку, не кажучи вже про Київ і це не тільки мами з дітьми, а й здорові, молоді хлопці, які б мали сидіти в окопах і відвоювувати свою землю! Як тільки тема про ЗУ чи мову, так всі в один голос ’терпеть не могу єту мову’ і ’все жителі ЗУ полдиє звері’, а як тікати, то на захід, бо там люди не пустять рашистів, вони люблять свою землю.
Фу, через таких потім зловтішаються, що на ЗУ потопи.
Просериарила молодость• 17 июля 2020
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Все защитники с ЗУ?))))) А интервью с фронта че-то на русском языке все солдаты дают. Тягнибоки ваши рубахи на трибунах рвут, дым из ноздрей, а на передовой замечены не были. Парадокс.
Перші добровольці йшли на фронт відразу з Майдану...і щось не дуже багато там було представників луганщини та донеччини, а те що величезна кількість нашого населення у побуті використовує російську, так це не новина.
Карта з втратами, дані вже трохи застарілі, але пропорція мала зберегтись. Якщо рахувати до кількості населення, то втрати на ЗУ в рази більші.
Бриджит_Фрикандо• 17 июля 2020
Ответ дляРаз одела не бу
И что же такая остая реакция?
Правда очі ріже???
Ха. Зачем кричать. Можно просто водить детей в венгерский школы и делать польские паспорта.
Просериарила молодость• 17 июля 2020
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Почему вы себя превозносите?
Кого себе? Я не з заходу. Чи ви про адекватних? Тоді так, адекватні мають переваги над неадекватами.
Булькаю• 17 июля 2020
Ответ дляХолодная каша
По безвизу просто туристов сейчас в Польшу не пускают только рабочая виза. Для ЕС мы в красной зоне по короне. Живу в Херсоне считаю панику бредом. Если б хотели нас захватывать то давным давно захватили. Ктото денег оплачивает за эти вбросы просто. В Херсоне самом паники нет. Кто хотел еще давным давно посваливали и в той же Польше на пмж живут.
В Україні може розвернутися нова фаза протистояння агресії РФ цього разу з боку анексованого Криму. Причиною вторгнення Росії на територію суверенної держави Україна може послужити ’війна за воду’.

Такий прогноз був озвучений під час пресконференції в сеймі в четвер, 16 липня. Із заявою виступила група депутатів фракції лівих сил у польському парламенті, пише ’Укрінформ’.

За словами депутата Павла Крутула, Росія в боротьбі за воду в Крим може зазіхнути на територію України, як це було у 2014 році. Йдеться про прорив на 80 кілометрах вглиб континенту.

Крутул зазначив, що сьогодні в Криму спостерігається значне скупчення російських військ. З огляду на той факт, що води в АРК залишилося приблизно на півтора місяця, то загальний прогноз досить тривожний. ’Тому, я апелюю до Президента Про скликання Ради національної безпеки, щоб обговорити цю ситуацію, і, можливо, зробити якісь кроки, завдяки яким Україна могла б відчувати нашу підтримку’, - заявив Крутул.

В той самий час, депутат Анджей Розенек стурбований можливими силовими діями Росії в Україні також у зв´язку з тим, що Польща буде межувати з ймовірною територією конфлікту. ’Коли за нашим східним кордоном таке відбувається, то президент не може залишатися байдужим, він не може удавати, що проблеми немає’, - підкреслив Розенек.

© 2019 Інформаційне агентство ASPI
https://aspi.com.ua/news/politika/u-polschi-zayavi...
ИНЬэтовамниЯНЬ• 17 июля 2020
Ответ дляПросериарила молодость
А почему вы решили,что вы адекват,а кто то с другим мнением нет?
Jhenya_Sh• 17 июля 2020
Ответ дляЭто я тут
Я до вашего сраного майдана жил неплохо, а потом пришли 25-ти процентные и сказали что они большинство и будут здесь все решать. Ну и нарешали. Теперь и вы хорошо живете... ...но только в Польше. А чего же ушли оттуда где насрали? Вам еще когда весь этот шабаш только начинался говорили о последствиях. Не говорили а кричали даже. Не слушали? Дураками считали? Ну вот теперь умные из Польши и вещайте.
Просериарила молодость• 17 июля 2020
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
И тот пост очень ярко это показывает.
Это зависть, неуважение или что?
Звичайно бісять! Бо вони продовжують розмовляти мовою окупанта, так само голосують за проросійських політиків, навіть були факти розгортання прапора лугандонії на будинку! То навіщо ви їхали на ЗУ, ідьте в рашку і там живіть!
Просериарила молодость• 17 июля 2020
Ответ для vihola
І це відразу показує їх рівень...у людей горе, а вони зловтішаються
интайм_не_предлагать• 17 июля 2020
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ваши-ваши. Фарион туда же. Вот таких сыновей вы взрастили. На них вина за раскол страны.
Добре що ваші сєпари, білі і пухнасті, не винні. Бігли на референдум, аж з дупи дим йшов. Покликали рашу на допомогу, а тепер ціла Україна розгрібає. Поспорти рашенські навіщо брали ? Наші сини винні , що продажні совка захотіли ?
vihola• 17 июля 2020
Ответ дляПросериарила молодость
Так з цього боку першими зловтішались, це вже у відповідь прилетіло.
Просериарила молодость• 17 июля 2020
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я лише пишу, що адекватні мають переваги над неадекватними. А віднесли мене до них ви самі.
vihola• 17 июля 2020
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Удалено администрацией...
Булькаю• 17 июля 2020
Ответ дляПеченюшка
Ага, я тоже не представляю, чтоб во время второй мировой наши деды первым делом бежали бы со страны, настрой был - защищать, и никак иначе.
Ну тогда было строго: побежал и пулю в спину получил.
Булькаю• 17 июля 2020
Ответ дляКина_не_будет
Походу ’тайное знание’ только над Херсоном распылили :-)

Просериарила молодость• 17 июля 2020
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
А як добре було, коли ті сєпари при владі були. А ви негодяї, зі своїм майданом, порозганяли, що їм тепер знову вилазить треба))
vihola• 17 июля 2020
Ответ дляПросериарила молодость
Добре, незрівнянно краще ніж при революціонерах.
интайм_не_предлагать• 17 июля 2020
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
Коли Яника вибрали, нам теж не подобалось, але ніхто не кричав ’Польща, Угорщина, Чехія спасітє, памагітє’, просто змирилися. Головне , що пуйло ні в чому не винен, шахтарі з градами воюють.
vihola• 17 июля 2020
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Як це змирились.
А майдан це шо таке було?
Акт примирення?
Аноним Первый• 17 июля 2020
Ответ дляКусочек Сыра
Ага, то есть теперь нападение России следует ждать осенью. Седьмого июля она на войну чота не явилась, поганка.

Вообще, пора составить сезонный график нападений. С картинками.
вы совсем не в себе? или частично? вы так мило шутя пишете, вам смешно? Удивляют такие узколобики, или вы с России и вещаете?
интайм_не_предлагать• 17 июля 2020
Ответ для vihola
Чим? В країні зараз безлад, бюджет пустий, економіка падає, безробіття виросло, долар стрімко йде вверх разом з цінами, з серпня електроенергія дорожчає на 50% і вода. Просто незрівнянно краще, ви про це мріяли. Поздоровляю, ваші мрії збуваються, дивіться і далі відосики з найвеличнишим піаністом.
интайм_не_предлагать• 17 июля 2020
Ответ для vihola
Як це змирились.
А майдан це шо таке було?
Акт примирення?
Скільки років він був при владі ? Склероз ?
Просериарила молодость• 17 июля 2020
Ответ дляинтайм_не_предлагать
там немає шансів щось пояснити, не витрачайте час))
vihola• 17 июля 2020
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Якщо такі терплячі, треба було ще рік потерпіти. Але захотілось в Європу ціною війни.
котопёс• 17 июля 2020
Ответ для vihola
То чому б у відповідь принципово просто НЕ їхати до ЗУ?
Просто вразило у нещодавній темі, якщо коротко - проживає на ЗУ після подій 2014, а стільки негативу й оціночних суджень вилилось, щодо населення та його менталітету ЗУ
vihola• 17 июля 2020
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Всі проблеми з’явились в 2014 після вашої революції. Після панування вашого гетьмана.
Булькаю• 17 июля 2020
Ответ дляМурзилка

А цели то какие?)))))))))

Имперские амбиции? Или как там правильно в фантазиях порохоботов?
Боже сбавь, я не порохобот и не зелебот

Я не знаю целей, моему уму тоже не понятны планы. Но я чувствую, что в этом году нас не пронесет, как в предыдущих годах.
Уж очень многие говорят и из разных источников это слышу.

Когда я в панике в конце июня позвонила БМ ( он связан с АТо, получил корочку снайпера и постоянно волонтерит), он мне так спокойно говорит: да это правда, да стягивают украинские войска в Херсонскую область, да ожидают в сентябре нападения.
Тут уж мне совсем дурно стало, он врать или пустые сплетни носить не будет
vihola• 17 июля 2020
Ответ длякотопёс
Ви хочете аби я відповідала за кожного переселенця?
В кожного своя каша в голові.
vihola• 17 июля 2020
Ответ дляБулькаю
Боже сбавь, я не порохобот и не зелебот

А відкрито можете повторити?