Счастье_же_вот_оно• 17 июля 2020
Покритикуйте кухню - 2
По слідах учорашньої теми.
Сьогодні з майстром узгоджували проект, через місяць плануємо переїзд... Покритикуйте чи порадьте що додати/змінити? Фартух - плитка, а-ля печворк, додала фото. Замість скла хочу вітрину, решітку (дуже подобається, не відмовляйте))). Також по верхнім фасадам хочу пустити білий карниз... Техніку думаю всю взяти в нержавійці... Але що тоді робити з мийкою? Теж брати нержавійку, чи буде дешево виглядати? Думала штучний камінь... Та чи не буде вибиватися із загального вигляду?
PS. До речі дякую автору за ідею спроектувати в онлайн-програмці!
Бентливуман• 17 июля 2020
Ответ дляКу-кусик
Нет, надо кладовку устроить за счёт других комнат!
За счет каких?))))
Бентливуман• 17 июля 2020
Ответ дляКу-кусик
А вы красиво себя ведёте? Сразу обозвали и глазом не моргнув.
Кем?Или чем?
Бентливуман• 17 июля 2020
Ответ дляКу-кусик
Но вы же о бо мне беспокоит есть, вот и я о вас.
Да Вы меня вообще не беспокоите,я даже не знаю кто Вы такая
Ку-кусик• 17 июля 2020
Ответ дляБентливуман
Но упорно пишите, вот это я вас задела.
Счастье_же_вот_оно
• 17 июля 2020
Всім дякую за коментарі по темі! У мене є 2 дні, щоб все обдумати і в понеділок зробити фінальне замовлення майстру.
PS. Дівчатка, не сваріться
Бажаю гарного вечора п´ятниці і хороших вихідних
PS. Дівчатка, не сваріться