Мечты сбываются• 18 июля 2020
Укрпошта онлайн куди вписати абонементну скриньку?
Вперше оформлюю відправку посилки онлайн. Адреса за якою потрібно відправити:
CП Росан а/с 48 (LPP/sinsay), Україна, 79000, м. Львів, вул. Словацького 1
Коли пишу в назву організації ось цей шматок: CП Росан а/с 48 (LPP/sinsay)
Система каже: Некоректно заповнені дані. Client´s ´name´ can´t contain special characters /
Тобто не можна слеш там використовувати. Може хтось знає куди ту а/с вписати. Хоча там два слеша. Потрібна порада.
Слоник-тоник• 18 июля 2020
Словацького 1 - це адреса відділення з індексом 79000, тому ця інфа зайва
Слоник-тоник• 18 июля 2020
А система просить вас забрати слеш ’/’ заберіть, це не обов´язковий знак
Мечты сбываются
• 18 июля 2020
Ответ дляСлоник-тоник
Дякую, все вийшло!