ЦыбаФу• 24 июля 2020
Забула вказати наложку НП. Посилка ще в дорозі, що можна зробити?
Відправила посилку, і поїхала. Можливості повернутись на відділення нема. Посилка, мабуть, вже виїхала. Може,навіть ще у відділенні. Що я можу зробити в телефонному режимі. Номеру відділення не можу знайти, хіба загальний НП.
Дякую
ЦыбаФу
• 24 июля 2020
Відправляла по номеру накладної автоматично сформованому на Шафі, взяла лише аванс ща дорогу
кураГАЛЯ• 24 июля 2020
Ви - відправник, дзвоніть з номера, який вказаний, як відправник. Можуть попросити підійти на відділення, заяву написати
кураГАЛЯ• 24 июля 2020
Ответ дляЦыбаФу
У вас таке було, допомогли?
саме такої ситуації не було, але форсмажорні питання вирішувались на гарячій лінії неодноразово (зміна ПІП отримувача і т.п.)
ЦыбаФу
• 24 июля 2020
Ответ длякураГАЛЯ
Оце підійти і написати нереально, я вже поїхала
Веснушка• 24 июля 2020
Заоните на горячую линию,назывпете данные о отправке и просите указать сумму наложки.Они будут плести всякие глупости’уехала,поздно и т.д’,назовите время оформления посылки
кураГАЛЯ• 24 июля 2020
Ответ дляЦыбаФу
куди похала? з відділення чи з міста?
кураГАЛЯ• 24 июля 2020
Ответ дляЦыбаФу
з міста
ну в будь-якому випадку дзвоніть на гарячу лінію. щось Вам підкажуть
ТигрЛьвович• 24 июля 2020
Через кабинет нет такой возможности редактирования. Можно сделать переадресацию куда Вы там уехали, получить и отправить снова