советский цирк• 24 июля 2020
Как считаете, в вопросе ДНР-ЛНР сейчас есть какие-то сдвиги?
Или всё стоит на месте?
100%• 24 июля 2020
Ответ длясоветский цирк
Чёт мне кажется она и не собирается сдуваться. Наоборот, раздувается.
росія здувається.
я дивлюсь постійно їх економістів, вони всі в один голос кажуть, що там жопа. їх підкосила власна ідіотська політика, газпром банкрот (якби ще наш дурачок не вибачав їм борги, так взагалі б уже розвалилися б), ціни на нафту впали нижче собівартості, у світі нафта нікому не потрібна, сауди відняли їхню долю ринку, фонд їх накопичень недостатній.
Вони не можуть собі дозволити повномасштабні війни, утримування Бєларусі чи тим більше України, АЛЕ вони можуть собі дозволити гібридну війну, постійне нагнітання, постійну генерацію пропаганди, хаосу, розбрату, ненависті, всякі теракти, отруєнні, підкуп ліваків і всяких шаріїв, утримування армії ботів, захоплення заложників, убивства українських медиків і військових і т.п. і роблять це постійно, у тому числі на цьому самому сайті. тут повно проплачених ботів.
проте є й хороша новина. всі імперії розпалися і рф розпадеться. путін і патрушев не вічні, вони помруть. росіян все менше цікавить зовнішня політика і все більше - власний гаманець. а гаманець уже тогось. дєнєг нєт.
100%• 24 июля 2020
Ответ дляЛика-прилипка
Угу, порадныци виноваты. При главнокомандующем Пете был опир наподобие как сейчас полиция ловит полтавского террориста. Только жертв немерено.
не брешіть. при петі ми чинили опір росії, у нас була армія, найсильніша в європі і нам допомагали всі розвинуті країни (недостатньо, але все-таки). росла економіка, розвивалася культура, робилися реформи (як мінімум децентралізація, що дуже важливо), ми йшли до цивілізації.
а тепер у нас жопа. дякуючи зекоманді і порадницям, які її вибрали.
100%• 24 июля 2020
Ответ длясоветский цирк
Это вы про себя говорите? Ваш комментарий на сколько тянет?
мені ніхто не платить, я на ботоферму не працюю.
советский цирк
• 24 июля 2020
Ответ для100%
росія здувається.
А кто после Путина придёт, как думаете? Не Шойгу случайно? И он сразу станет лояльным к Украине?
советский цирк
• 24 июля 2020
Ответ для100%
Ага, только других обвиняете непонятно в чём. Почему вы считаете что вы свои мысли выражаете самостоятельно, а остальные все боты и работают за деньги? Только потому что говорят вещи, не одобряемые вами?
100%• 24 июля 2020
Ответ длясоветский цирк
ви знаєте, це складне питання.
з усього, що я слухаю по росії, виходить так:
- авторитарна російська влада живе в своїй парадигмі, повністю відірваній від реальності (кругом врагі, собіраніє зємєль, нафта/газ це зброя і т.п.)
- але вони все-таки якось намагаються уловлювати, що хоче народ
- народ, з одного боку, дикий і імперіалістичний
- з другого боку, все більше турбується, що гроші тратяться на якісь зовнішні війни в Сирії, Лівії, Україні, в той час як нафтові гроші вже закінчилися
тому не ясно. можливо, якщо ці старі диноазври вимруть, прийде хтось більш цивілізований і вони займуться своїми справами.
а можливо, що народ все одно кровожерливий і нові лідери будуть продовжувати імперіалістичну політику.
хоча глобальна тенденція така, що дикуни повинні якось гуманізуватися.
я виступаю за те, щоб росія розпалася. свободу Татарстану, Башкирії, Сибіру і Далекому Сходу! а також країнам Північного Кавказу і Помор´ю!
100%• 24 июля 2020
Ответ длясоветский цирк
тому що я знаю, звідки беруть мої мислі
і знаю, звідки беруться їхні (з методички, вони завжди однакові).
100%• 24 июля 2020
Ответ длясоветский цирк
так я не про вас, я про коментаторів у цій темі)
з вами ми, здається, нормально бесідуємо)
100%• 24 июля 2020
Ответ дляОйЙой
Ну и что молчим?
В методичке нет ответа?
не хочемо троля годувати. ідіть заберіть свої 22 рублі, більше вам не обломиться тут.
Сусановна• 24 июля 2020
Ответ дляКима_кепка
Вихола Политейка верит, что Зеля остановил войнушку. А вы чего неверущая? Сериал не смотрели?
Та она не в себе. То она помнит что писала, то не помнит. Сейчас прилетит и напишет вам , чтоб скрины ей давали, что она такого не писала. Короче, раздвоение личности у человека.
ОйЙой• 24 июля 2020
Ответ для100%
Кто б сомневался
Своих мыслей 0.
100%• 24 июля 2020
Ответ дляОйЙой
Кто б сомневался
Своих мыслей 0.
візьміть і відфільтруйте всі мої відповіді. удачі.
Не умею мерить• 24 июля 2020
В Мінську підписано капітуляцію.
Бо повне припинення вогню, буде тільки з нашого боку. Наші військові як сліпі кошенята залишаться на лінії розмежування в зоні бойових дій.
Заходи передбачають:
◉ заборону на наступальні і розвідувально-диверсійні дії,
◉ заборону на використання сторонами конфлікту будь-яких видів літальних апаратів;
◉ заборону на застосування вогню, включаючи снайперський;
◉ заборону на розміщення важкого озброєння в населених пунктах та їхніх околицях, в першу чергу на об´єктах цивільної інфраструктури, включаючи школи, дитячі садки, лікарні та приміщення, відкриті для громадськості;
◉ ефективне застосування дисциплінарних заходів за порушення режиму припинення вогню і повідомлення про них координатора ТКГ, який повідомляє про це всім учасників групи.
Заходи передбачають:
Уточка• 24 июля 2020
Нет, сдвигов нет. На этом поприще у многих бизнес уже, не выгодно им заканчивать
Уточка• 24 июля 2020
Ответ для100%
Уже много лет цивилизация только в противоположном от нас направлении идет.
Бабайко• 24 июля 2020
Ответ дляВоздух в банке
Вы чего??!
Того, нафига тут эти квази-республики, еще и заглавными буквами?!
100%• 24 июля 2020
Ответ дляУточка
ні. ми йшли до цивілізації 5 років, робили реформи під тиском МВФ, тепер все. знов назад, знов феодалізм(((.
Уточка• 24 июля 2020
Ответ для100%
ви знаєте, це складне питання.
Так у нас своих динозавров полно, года идут , а на манеже все те же
100%• 24 июля 2020
Ответ дляУточка
ні. ми весь час шарпаємося, то туди, то сюди. не розумію, ну як можна хотіти в мордор....
Уточка• 24 июля 2020
Ответ для100%
Удалено администрацией...
Уточка• 24 июля 2020
Ответ для100%
тому що я знаю, звідки беруть мої мислі
Шо ж Вы так палитесь , ’мислi’ , может все таки’ думки ’?
100%• 24 июля 2020
Ответ дляУточка
Удалено администрацией...
Колеги, скаржіться, будь-ласка, на цього ольгінського бота. тільки вони поширюють цю брехню.
100%• 24 июля 2020
Ответ дляУточка
ви така примітивна. мені дуже цікаво, невже ви з України? звідки саме?
Уточка• 24 июля 2020
Ответ для100%
Удалено администрацией...
100%• 24 июля 2020
Ответ дляУточка
Удалено администрацией...
ржіть. навряд чи 11 рублів отримаєте за це. чи отримаєте?
Уточка• 24 июля 2020
Ответ для100%
Удалено администрацией...
Не умею мерить• 24 июля 2020
Ответ для100%
Нажаль, останнім часом подібне підтримується
100%• 24 июля 2020
Ответ дляНе умею мерить
вважаю, треба з цим боротися, де можеш. я наскаржилася на цього бота кілька разів, сподіваюсь, забанять.