Не пью, не курю• 27 июля 2020
Хтось може пояснити що з курсом євро, чому так виріс крос курс?
Якось не звертала уваги, це давно така різниця між $ і €?
Хтось розуміє що відбувається, але питання до адекватних і розумнтх людей?
Не пью, не курю
• 27 июля 2020
Ответ дляУхтышка_малышка
верха косят бабло
Господи
так важко було мимо пройти?
МойНеТакой• 27 июля 2020
Економіку єврозони дуже сильно простимулювали на минулому тижні був прийнятий план відновлення з величезними вливаннями, більшість якийх буде ’безвозмездно’ розподілені між країнами, які найбільше постраждали від ковіду.
Мудробаба• 27 июля 2020
Співвідношення долар-євро постійно міняється.
До 2014 взагалі 1.35 було. Останнім часом 1.10-1.11. А зараз стало 1.16. Не так і полізло. Може з це пов‘язано з недавньою нестабільність в США
Не пью, не курю
• 27 июля 2020
Ответ дляМудробаба
Ну та так, але якось різко дуже
Домовенок Зюзя• 27 июля 2020
Штаты слишком много напечатали бумажек, Европа меньше напечатала, по этому евро укрепляется, а доллар проседает.