Аноним ФЕЯ• 01 августа 2020
Уважаемые, кто владеет последней информацией, выяснились всё-таки расстрелы
на Майдане. Как идёт следствие, где можно отследить это? Уже столько лет прошло, должны же найти виновных, зачинщиков или всё глухо?
неДоЖиру• 02 августа 2020
Ответ дляБандитка Сью
конкретно про розслідування по майдану я дивилася на ютьюбі Політклуб з Віталієм Портниковим. Він запрошував юриста, який вів це розслідування. І цей юрист конкретно розказував, що зроблено, що робиться і що їм заважає. Що обсяг великий, що основні дійові особи, які віддавали накази, всі в Росії (і це факт, всім відомий, але от Портнов уже повернувся), що група невелика, а роботи багато, що беркутівці всі валять на начальство, яке втекло і т.п.
Вы ответьте только на один вопрос? Зачем это понадобилось России? Только без имперских сказок. В современном мире все объясняется экономической целесообразностью
Бандитка Сью• 02 августа 2020
Ответ длянеДоЖиру
Ні, не все. Путін сам багато разів відкрито говорив, що розпад ссср - головна геополітична катастрофа 20 сторіччя. Говорив, що україни не існує, українці це неправильні росіяни, української мови не існує, її вигадав австрійський генштаб. Говорив, що тут інтереси росії і цим все виправдано. говорив, що на Донбасі громадянський конфлікт і їхтамнєт. говорив, що Україна і Бєларусь повинні приєднуватися областями. Говорив, що багато чого ’подарувала’ росія колишнім республікам. Говорив, що Польща розв´язала другу світову війну.
Це все саме про те, що він вважає росію імперією, а себе - собіратєлєм земель. що він згоден витрачати на це нафто-долари, при тому, що самі росіяни живуть так собі, крім великих міст. Ось тільки вчора економістів слухала, розказували, що в росії є стабілізаційний фонд, але він не пішов на підтримку росіян і рос. економіки в часи пандемії, а зберігається. для чого? путіну реально не цікаві проблеми росіян, йому цікава ’геополітика’, ділити з Рузвельтом світ, як Сталін ділив.
кожен день, на всіх каналах, всі російські новини починаються з України.
без України у них імперія не виходить. Ще Єльцин сказав, що без України вони Азія, а в Азії їм довелося б конкурувати з Китаєм, що вони ніколи не потягнуть. Тому вони вирішили бути Європою, але такою, дикою і жорстокою, феодальною. називають це ’свой путь’. а насправді це відсталий, архаїчний, дикий Мордор. Де людина, закон, повага до праці нічого не значать.
Бандитка Сью• 02 августа 2020
Ответ длянеДоЖиру
і ще, про економічну целесообразность.
у путіна є все. він уже собі і своїм друзям накрав мільярди.
нема чого хотіти. залишилися лише амбіції бути світовим лідером. за це він згоден платити. от вам і целесообразность.
неДоЖиру• 02 августа 2020
Ответ дляБандитка Сью
і ще, про економічну целесообразность.
Наивный вы человек. Вы не смотрите что он говорит, смотрите что он делает. России даже Донбасс нафиг не нужен, хотя там реально одни русские остались. Россияне тоже уже выучили, что они не братья и не желают иметь с Украиной ничего общего.
Украина - это вдрызг разбитая инфраструктура, неработающие заводы и абсолютно нелояльное население. Так что сами - так сами, никто на поруки брать не будет. И ЕС, кстати, тоже. И Америка уже тоже наигралась.
Бандитка Сью• 02 августа 2020
Ответ длянеДоЖиру
Я нічого не зрозуміла із того, що ви написали. Донбас рознесли не для того, щоб брати їх до себе. А для того, щоб ним кошмарити Україну. Убивати там людей, створювати горе і хаос. Щоб назад його потім засунути в Україну і щоб він весь час був раною, знекровлював Україну, не давав українцям вибирати патріотів до влади, не давав іти до Європи, а як в Молдові Придністров´я, як Карабах, як Абхазія відповідно, утримував Україну в російській орбіті.
Вони ж НАТО і демократію ненавидять, хіба ви не бачите, які це фашисти, вони тортури досі застосовують. А могли б об´єднатися з усім цивілізованим світом, разом розвиватися, прагнути до добробуту для всіх людей, а не тільки для групки роттенбергів.
Мені здається, я вам уже писала багато разів, що на поруки не питання. я теж за те, щоб ми були незалежною, економічно сильною країною. що ніхто нас тягнути за вуха не буде, що самі повинні брати відповідальність на себе.
просто фішка в тому, що розвинуті країни нам можуть допомогти на шляху до цивілізації і добробуту. вони знають, як це робиться. он Польща провела реформи, і тепер українці їдуть туди на заробітки.
неДоЖиру• 02 августа 2020
Ответ дляБандитка Сью
Ваш цивилизованный мир, который стремится к всеобщему благополучию разосрался друг с другом при первой же серьёзной проблеме(ковид). Если раньше еще можно было заливать про демократические ценности, то сейчас это выглядит по меньшей мере странно.
И Приднестровье, и Карабах, и Осетия, и Крым с Донбассом имеют в основе конфликта одну и ту же проблему. Их всех когда-то росчерком пера подарили. Там население ментально отличается от остальной территории. В СССР это было не важно - одна страна. А после парада суверенитетов это стало проблемой. И отвалились территории при попытке переломать через колено население. В Украине было спокойно только потому, что их не учили родину любить правильно. Хотя Крым даже это не устраивало.
На Донбассе воюют украинцы с украинцами на деньги всех остальных. И частные ЧВК со всего мира. Правительство Донбасс тупо слило и смерти на совести Турчинова и Пороха. Там стоял спецназ в полной боевой готовности, который мог обезвредить сепаратистов, но не дождался приказа.
А Россия имеет полное право не желать иметь под боком базы НАТО.
Дюагональ• 03 августа 2020
Ответ длянеДоЖиру
Спасибо! Вы молодец.
Бандитка Сью• 03 августа 2020
Ответ длянеДоЖиру
о, прямо з методички переписано. 11 рублів отримайте в касі.
неДоЖиру• 03 августа 2020
Ответ дляБандитка Сью
Да живите в своей стране розовых пони. Только других туда не тяните.
Содержание палаточного городка таких масштабов, какой был на майдане, порядка 10-12 тысяч долларов в сутки, т.е. 3 месяца обошлось где-то в миллион. Это без оплаты стоящим, просто на обеспечение жизнедеятельности
И конечно же все это обеспечили пожертвования и бабушки с борщами.