Малая еще та• 03 августа 2020

Україна!Хороший пляж для дітей та готель?

Ніколи не відпочивала в Україні,окрім Криму!Можливо хтось знає хороше місце для відпочинку,перша лінія,свій пляж,спокійне море,неглибоко,можна пісок.Дітям до 10років
Педиатор_я• 03 августа 2020
Як варіант Вероніка , Рута, все в Затоці

Говорящая галограмма Чингисхана.• 03 августа 2020
Бриз де Люкс
KROX@• 03 августа 2020
Чорте море цього року зелена каша. Завжди захищала наші пляжі, але вода - какашка, наче болото і смердить((це жах. Не викидайте гроші.
KROX@• 03 августа 2020
Чорне море)
ВсеПроВсехЗнаю• 03 августа 2020
Приморское. Анна-Мария
KROX@• 03 августа 2020
Готель-аквапарк Затока.
автор Малая еще та • 03 августа 2020
Ответ дляKROX@
Ми збиралися в Хорватію та з тими тестами, довгою дорогою; на кордоні,поки усім температуру по 2 рази переміряють- не готові ні морально,ні психологічно.

Илюшкина мама• 03 августа 2020
генгорка
райский сад- отель с завтраком,шведский стол,на троих в сутки 2000 грн,море теплое,и относительно не мелкое,песок чистый
автор Малая еще та • 03 августа 2020
Ответ дляИлюшкина мама
генгорка
оно мелкое или нет?с детства хорошие воспоминания
Илюшкина мама• 03 августа 2020
Ответ дляМалая еще та
Там много кос, первая по щиколотку, вторая по колено третья по пояс, детям раздолье, взрослым тоже можно купаться
Садоводница• 03 августа 2020
Бердянск. ’Ореанда’
автор Малая еще та • 03 августа 2020
Ответ дляИлюшкина мама
Ви бронювали через букінг чи на місці?бачу місць вільних небагато залишилося
Илюшкина мама• 07 августа 2020
Ответ дляМалая еще та
звонила напрямую и бронировала