Г@Л@В@ломка• 04 августа 2020

Підкажіть, що маю робити?

14.07 захворіла. Температура 37,5 -37,7 (макс.) три дні була. Жахливо боліла голова, шкіра спини. Приймала панадол. Багато пила теплої води, компоту. Відразу подзвонила до сімейної ( так як два дні переді мною захворів чоловік, але швидко поправився) , сімейна сказала , багато пити, лежати , і т д... слідкувати за симптомами. Все проходило норм. Жесть тривала тільки перші три дні, панадол прекрасно справлявся . На 5 день пропав нюх . Відразу скажу- що це не вперше, при останній грві вже таке спостерігала( але тоді був дуже сильний насмарк, тоді відновився за 3 дні)
Весь час дзвонила до сімейної , повідомляла свій стан. Вона скерування на плр не давала, хоч я питала кілька разів. Сказала, якщо дуже переживаєш- здай іфа IgM в приватній.
Я його таки здала через тиждень від початку хвороби- негативний.
28.07 здала ЗАК в 2 лабораторіях - показало вірусне захворювання.
Станом на сьогодні- 20 день субфебрильна температура , зранку 36,6, а з обіду і до вечора 37.2.
Нюху нема 2,5 тижні. Слабості не відчуваю, кашлю не мала. За той час міряла сатурацію- 97.

Сімейна, таке враження, мене ігнорить, каже відпочивати, на свіже повітря і багато пити...
а я страшенно переживаю, чому досі температура
Сиамская сороконожка• 04 августа 2020
Психосоматика

Скорая помощь• 04 августа 2020
Рентген грудной клетки сделайте
Чай не пью, только кофе• 04 августа 2020
Автор у меня точно такое же состояние,и симптомы ваши...Температура 19 дней,тест ПЦР -негативный,кровь вообще ничего не показала-зато показал рентген-бронхит, но кашля нет...
Творю чудеса• 04 августа 2020
36.6-37.3 - это нормальная температура. Если б что-то было не так, то до 36,6 у Вас бы не опускалась, а держалась все время 37,5. Гуляйте, отдыхайте и не волнуйтесь. Все у Вас Ок
автор Г@Л@В@ломка • 04 августа 2020
Та вчора себе аж дуже накрутила, мені здалося, що повітря мало, капєц. Ото настрашили ковідом зі всіх сторін. Я взагалі то дуже виважена і адекватна, а тут ...
Дійсно розпереживалась(
Творю чудеса• 04 августа 2020
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Дійсно розпереживалась(
100%, накрутили себя и Вам уже нехорошо от нервов, ищите себе симптомы и прислушиваетесь. Я себя так замучила прошлой весной - случайно обнаружила у себя 37 температуру и стала мерять миллион раз за день ежедневно. Она скакала от 36,7 до 37,4, чаще 37. Я пересдавала все возможные анализы, флюрографию, накрутила себя ужасно. Пока мне не попался толковый врач и обьяснил, что температура эта в пределах нормы и что у здорового человека она может менятся после приема пищи, физ.нагрузки и конечно от нервов. Я успокоилась и все наладилось
автор Г@Л@В@ломка • 04 августа 2020
Дякую, заспокоюєте...
Фізично нічого не турбує, більш психологічно важко, бо запахів не чую, і це дуже бісить((((
Коренная киевлянка• 04 августа 2020
Ответ дляСкорая помощь
Рентген грудной клетки сделайте
Тут КТ советовали вроде эффективнее
автор Г@Л@В@ломка • 04 августа 2020
Ответ дляКоренная киевлянка
Тут КТ советовали вроде эффективнее
Так, на рентгені не видно вірусної пневмонії, на скільки я зрозуміла. У нас всіх на кт відправляють, з кашлями і задишками і т.д...

вже завтра на кт йду. Трохи мені шкода тих грошей, але мій спокій важливіший.

Творю чудеса• 04 августа 2020
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Дякую, заспокоюєте...
Автор, если б с Вами было что-то не так - Вы бы это обязательно почувствовали физически. Не накручивайте себя. Вы ж сами пишите, что раньше тоже бывало при ОРЗ, что обоняние пропадало, но потом же восстанавливалось. Вот и сейчас нужно немножко времени. Успокойтесь. Радуйтесь лету, отвлекитесь на выбор места для отпуска или еще что-то приятное. Вы здоровы
автор Г@Л@В@ломка • 04 августа 2020
Ответ дляТворю чудеса
Щиро дякую! Та ми от тільки з моря приїхали , повні сил і енергії і хороших вражень! Загоріли..

А тут бац... і третій тиждень кошмарить якась хвороба🤯
автор Г@Л@В@ломка • 04 августа 2020
Дякую ❤️
автор Г@Л@В@ломка • 05 августа 2020
Усім здоров´я!💪🏻 Буду відволікатись від того