Света С Приветом• 05 августа 2020
Опухло возле уха?
Вчера сходила к стоматологу, надо было зуб подготовить к установлению коронки. Ничего такого не делали, только оттиск для вкладки. Заняло все примерно 15 минут. Когда встала с кресла, почувствовала дискомфорт в челюсти. Решила, что от сидения с открытым ртом. Дома дискомфорт был, но небольшой и я легла спать. А сегодня смотрю, что возле уха, как уплотнение. Немного болезненное на ощупь в некотором месте. Чувствую, как онемение. При повороте головы хорошо его ощущаю. Так ощущение, как мышца сильно сжата. Не знаю, как объяснить.
Что это может быть? К какому врачу идти? Только давайте без страшилок((( и так боюсь(
Света С Приветом
• 05 августа 2020
Ответ длязавжди_посміхаюсь
Зробіть УЗД цієї області
Може бути підвивих
Підвивих чого? Я вже начиталась, що це може бути запалення слюнної залози. 😩
Це мені до терапевта мабуть?
завжди_посміхаюсь• 05 августа 2020
Ответ дляСвета С Приветом
Це мені до терапевта мабуть?
В тому місці є суглоб) дууууже часто буває підвивих
А ще може бути сіалоденіт, запалення слюнної залози,але від чого це може бути,думаю логічно?)
Може реакція на матеріал або ж на грязні руки)
Сіалоденіт це не страшно)добре лікується
Але для визначення тактики лікування я раджу УЗД
Света С Приветом
• 05 августа 2020
Ответ длязавжди_посміхаюсь
Дякую. Спробую попасти до сімейного лікаря завтра. Помітила, що як жую, то дискомфорт сильніший((( Але не біль, а як оніміння якесь (((
Света С Приветом
• 05 августа 2020
Ответ длязавжди_посміхаюсь
Сходила до стоматолога хірурга. Ви були праві, якісь проблеми з суглобом. Але поки сказали нічого не робити, лише спокій для щелепи
завжди_посміхаюсь• 05 августа 2020
Ответ дляСвета С Приветом
Не даремно 10 років вчилась))
Света С Приветом
• 05 августа 2020
Ответ длязавжди_посміхаюсь
Одужуйте
О, такими лікар? Стоматолог?
Дякую вам!))
завжди_посміхаюсь• 05 августа 2020
Ответ дляСвета С Приветом
О, такими лікар? Стоматолог?
Дякую вам!))
Ні,онколог)