10 августа 2020

Девочки, на Маталан бывают скидки? Наши карты берет?

Хочу купить дочке поло в школу, похоже, нашла вариант для худышек. Пытаюсь понять, сколько приблизительно будут стоить. Спасибо за советы.
Лоа 10 августа 2020
Якщо такі, можу дати заміри) худенькій добре підійшли. Жовте купувала зі знижкою, блакитне за повною ціною.
БезВзяток 10 августа 2020
До карантину часто були знижки,присилали на пошту особисті коди, -25% від чорних цін, або -5, чи 10, чи 15£ від суми покупки.А зараз глухо, мабуть з лютого нічого не дають