Пушкининиана• 15 августа 2020
Лідл
Хто купує Лідл,вам кладуть в посилку код на фрі-шип? Зимою купляла,були купони в кожній посилці,а літом вже третю отримала без купона.Мусила купляти купони в інших ( А де інші їх беруть? Чого їм поклали,а мені не поклали???
Мядуза аля моргонер• 15 августа 2020
То была одна партия с фри шипом. Уже очень давно нет . Вообще никаких купонов, только журналы. Я посредник если шо. Получаю часто.
Пушкининиана
• 15 августа 2020
Ответ дляМядуза аля моргонер
А ті,що продають,де беруть купони?
Викасикрет• 16 августа 2020
Ответ дляПушкининиана
А ті,що продають,де беруть купони?
А кто ж вам скажет?😂