Засомневаю• 24 августа 2020
Україно, зі Святом! З Днем Незалежності!
Святковий день — 24 серпня,
Так хочеться усмішок і пісень,
Бо Україна — незалежна.
Запам´ятайте, люди, світлий день!
Здійснилась давня заповітна мрія,
Бажання і надія поколінь.
Це почуття свободи серце гріє
І піднімає думи височінь.
Давайте ж станемо пліч-о-пліч всі,
Щоб славу України відродити.
Щоб дружно жити, в радості й згоді,
Ми України сестри й брати.
Так хочеться усмішок і пісень,
Бо Україна — незалежна.
Запам´ятайте, люди, світлий день!
Здійснилась давня заповітна мрія,
Бажання і надія поколінь.
Це почуття свободи серце гріє
І піднімає думи височінь.
Давайте ж станемо пліч-о-пліч всі,
Щоб славу України відродити.
Щоб дружно жити, в радості й згоді,
Ми України сестри й брати.
Оля_с_киркою• 24 августа 2020
Ответ дляВеснушка
Хто вам таке сказав,що я історію не здолала?Вам більш нічого сказати?Ну то й йдіть собі до лікбезу
Правда вона така штука,очі коле.
Це ж треба так принижуватись, вас послали культурно, а ви все пишете і пишете на кожен мій чих. Я ж кажу, мізЬки, ех
Отвечаю всем• 24 августа 2020
Ответ дляЕлькиПальки
Ні,моя країна лише починає відроджуватися,як той птах Фенікс,і той вогонь,який прийшлося пережити нашій батьківщині дасть нашим дітям нове життя в новій країні,з новою свідомістю!
Кращої країни немає на світі,щиро люблю свою країну ,свою землю і своє місто!
госпадя...и где ж вы такие волшебные беретесь...
Веснушка• 24 августа 2020
Ответ дляЕлькиПальки
Цю мантру вам ллють у вуха вже майже 30 років
Бабульция• 24 августа 2020
Ответ для vihola
Кого ваші росіяни цікавлять?
Поки не починають доводити, що вони тут корінні.
Вы что не читаете что здесь пишут ? Не про Украину и достижения , только 💩 на соседа , это отметить незалэжнiсть называется , ну может молебен дяде Педро ещё закажут .
Отвечаю всем• 24 августа 2020
Ответ дляВеснушка
по-моему это не мантра....а моча
Просто звязда• 24 августа 2020
Ответ для vihola
Взяли б пільги і відпочили у свято)
Та вже якось сама розберуся з пільгами і святкуванням
Бачу, вам до всього Та всіх є справа в кожній темі
Оля_с_киркою• 24 августа 2020
Ответ дляОтвечаю всем
Напишите еще про колхозное утро м кобылу, несущуюся в щавель. Избитые клише
Не коверкайте Господа, это большой грех
Засомневаю
• 24 августа 2020
Ответ дляОтвечаю всем
Удалено администрацией...
Незнакомлюся• 24 августа 2020
Ответ дляк.Буланова
правильнее - не умиляют, а не доходит. а когда ’не доходит’ - это лично ваши проблемы
И до меня не доходит. Разговариваете на своём родном русском, а потом - ’мне он нафиг не надо ваш русский’!
Вы настолько легко внушаемая, что вам можно вложить в голову все, что угодно и вы готовы отказаться от своего же языка?
И.О. человека• 24 августа 2020
Ответ дляОля_с_киркою
В Москву в основному їдуть, так. Москва багате місто. І що з того? Я не хочу бути її сателітом, її рабом! Я не хочу боятись сказати, що хочу, цуратись української мови, як було за совєтів.
І москва не вся Росія.
У нас свобода слова? Really? Соцсети закрыли, каналы закрывают, за посты в Фейсбуках арестовывают. Убивают людей за инакомыслие.
Идууу--уууу блин• 24 августа 2020
как можно поздравлять с тем чего нет?
это как безногому мяч подарить.
Веснушка• 24 августа 2020
Ответ дляОля_с_киркою
Бідося
Це ж треба так себе не любити,щоб звернення до себе самої вважати за приниження.
З таким мисленням нажаль до незалежності ще дуже далеко.
И.О. человека• 24 августа 2020
Ответ дляИдууу--уууу блин
как можно поздравлять с тем чего нет?
это как безногому мяч подарить.
Независимость - это когда от нас ничего не зависит!)
Платье Длинное бальное• 24 августа 2020
Ответ для vihola
Те ж саме зараз роблять «західні партнери»
Наведіть хоча б кілька прикладів.
Засомневаю
• 24 августа 2020
Ответ дляИ.О. человека
Що-що? Якщо соцмережі зачинили, то як можуть заараштовувати за пости у фейсбуці? Чи це не соцмережа? А кого заарештували? І кого вбили за інакомислення? Пруфи будуть, чи так Шарій сказав? )))
Веснушка• 24 августа 2020
Ответ дляИ.О. человека
Вони цього не бачать,бо їм ніколи.Зайняті слідкуванням,а що ж там коїться за поребриком
Оля_с_киркою• 24 августа 2020
Ответ дляИ.О. человека
ФСБ -шний ВКонтакте? Слава Богу!
А навіщо тут рос канали, щоб пропаганда рікою в кожну домівку текла? І без каналів вистачає її
Веснушка• 24 августа 2020
Ответ дляЗасомневаю
Гонгадзе,Бузина
Скрябін
Навіщо вам пруфи,ви сліпа?
Скрябін
Навіщо вам пруфи,ви сліпа?
И.О. человека• 24 августа 2020
Ответ дляЗасомневаю
Закрыли Одноклассники и Вконтакте. В фейсбуке отслеживают что люди пишут и кое-кого арестовывают.
Убили, например, Олеся Бузину.
а вы этого всего не знаете, в параллельной вселенной безоблачно? Безвиз, томос и полное единодушие?
Убили, например, Олеся Бузину.