Засомневаю• 24 августа 2020

Україно, зі Святом! З Днем Незалежності!

Святковий день — 24 серпня,
Так хочеться усмішок і пісень,
Бо Україна — незалежна.
Запам´ятайте, люди, світлий день!
Здійснилась давня заповітна мрія,
Бажання і надія поколінь.
Це почуття свободи серце гріє
І піднімає думи височінь.
Давайте ж станемо пліч-о-пліч всі,
Щоб славу України відродити.
Щоб дружно жити, в радості й згоді,
Ми України сестри й брати.
И.О. человека• 24 августа 2020
Ответ длявсе по ГОСТу!
Полюбуйтеся нашими ветеранами російсько-української війни.
Шо за война, кто объявил? У нас было АТО, а теперь операция объединенных сил. Ветераны операции?
Оля_с_киркою• 24 августа 2020
Ответ дляВеснушка
Так я ж і кажу,що в тих у кого відро на голові,вони далі власного носа не бачать і не хочуть бачити.
Де у вас все добре?На дивані?
А ви вийдіть і поспілкуйтеся з пенсіонерами або матерями хворих дітей.
То може завдяки ’незалежності’ така комуналка?А пенсія,а ліки?

Свинням теж в лайні добре,бо то їх середовище.
Загляніть за свій смердотний поребрик краще. Срачі і біднота, фу
Творческий типаж• 24 августа 2020
Ответ дляк.Буланова
2 слова 2 ошибки
Вас колбасит?
Оля_с_киркою• 24 августа 2020
Ответ дляВеснушка
Де у вас все добре?На дивані?

Я знаю про ваше середовище. Дякую, що написали, що вам добре, фух
Веснушка• 24 августа 2020
Ответ дляОля_с_киркою

До чого тут поребрик.Ви хвора?В мене навіть в роду росіян немає.
Оля_с_киркою• 24 августа 2020
Ответ дляВеснушка

У вас мізьки ´рузькі´, цього досить
И.О. человека• 24 августа 2020
Ответ дляВеснушка
О,зараз будуть верещати ’выкремлеботы’
Иногда людям тяжело воспринять горькую правду. Им легче надеть розовые очки и заниматься аутотренингом.
У Шария есть ролик, где стоит машина без колес. Украинец повязывает желто-голубую ленточку на руль, а машина не едет. Пишет на лобовом стекле ’слава Украине’. Не едет машина, он недоумевает: какого черта? Поет рядом с машиной гимн. Не помогает. И надпись ’Она все равно не поедет, ее надо ремонтировать.’ Хорошая иллюстрация шароварного псевдопатриотизма.
Веснушка• 24 августа 2020
Ответ дляОля_с_киркою
’фух’ то про ваше рабське існування.Ви ж вірите в якусь ’незалежність’
Тільки від чого,від людського існування?
Творческий типаж• 24 августа 2020
Ответ дляВеснушка

Ну это стандартное тут на форуме,если другое мнение,то сразу оттуда типа
Творческий типаж• 24 августа 2020
Ответ дляОля_с_киркою
У вас мізьки ´рузькі´, цього досить
Мiзьки
И.О. человека• 24 августа 2020
Ответ дляОля_с_киркою
Миллионы украинцев ездят в Россию на заработки (в основном строительные специальности). Обратной картины не наблюдается. Задумайтесь, почему.
Оля_с_киркою• 24 августа 2020
Ответ дляВеснушка
Йдіть з Богом. Мені нудно з вами розмовляти. Ви навіть курс шкільної історії не спромоглися здолати
Чижик Пижик• 24 августа 2020
Ответ длявсе по ГОСТу!
Злоба и алчность, ненависть тоже.То, что излучаете вы в своих сообщениях.
Выучили новое слово и теперь его лепите е месту ине к месту?
УмнО
Веснушка• 24 августа 2020
Ответ дляОля_с_киркою
У вас мізьки ´рузькі´, цього досить
Де я взагалі щось про Росія писала?
Чи ви така зашугана,що вам усюди Росія ввижається?
Веснушка• 24 августа 2020
Ответ дляОля_с_киркою
У вас мізьки ´рузькі´, цього досить
Подивіться як живуть інші країни зі справжньою незалежністю.Чи ви крім Росії ніяких не знаєте?
Веснушка• 24 августа 2020
Ответ дляИ.О. человека

У крапочку.
Веснушка• 24 августа 2020
Ответ дляИ.О. человека
Нема чим там думати.Бо у всіх мозок,а у неї ’мізьки’
ЕлькиПальки• 24 августа 2020
З Днем Народження Україно!
Бажаю усім українцям здоров´я,добробуту,впевненості в майбутньому,щастя та мирного неба над головою!!!
Україна БУЛА,Є і БУДЕ!
к.Буланова• 24 августа 2020
Ответ дляТворческий типаж
Вас колбасит?
нет, абсолютно. наоборот - очень веселят люди, которые по какой-то причине решили, что умнее меня. еще и сомневаются в ненадобности русского языка, только потому, что пишу я не на украинском, при этом сами пишут на русском с ошибками.

всего-то.
Отвечаю всем• 24 августа 2020
Ответ дляЗасомневаю
Ви, взагалі, знаєте значення цього слова «акститесь»? До чого тут воно? У вас навіть з російською мовою проблеми
Удалено администрацией...
Отвечаю всем• 24 августа 2020
Ответ дляЕлькиПальки
З Днем Народження Україно!
Україна БУЛА,Є і БУДЕ!
Удалено администрацией...
Молчалка• 24 августа 2020
Независимость??? Да уж, смешно! В кредитах МВФ по уши, независимость? Крым без боя сдали тоже независимость?! Ха ха ха! У нас был бы повод орать праздник ура! А по факту несчастная страна как и говорил Кучма, когда ему орали ’Кучму Геть!’, он скромно отвечал ’Я ще подивлюсь на Украину без Кучмы’ . И шо смотрим?! Он то Тузлу не сдал, а ссыкун Турчинов и компания слали с потрохами, козлы! Празднуйте патриоты, может так успокаиваете себя!
Веснушка• 24 августа 2020
Ответ дляОля_с_киркою

Хто вам таке сказав,що я історію не здолала?Вам більш нічого сказати?Ну то й йдіть собі до лікбезу
Правда вона така штука,очі коле.
Апель-синка• 24 августа 2020
Всіх українців вітаю зі святом!!!!
Будьмо!

П.С. Окрема дяка Гуглу за інформаційну підтримку!!!
автор Засомневаю • 24 августа 2020
Ответ дляОтвечаю всем
Удалено администрацией...
Оля_с_киркою• 24 августа 2020
Ответ дляИ.О. человека
В Москву в основному їдуть, так. Москва багате місто. І що з того? Я не хочу бути її сателітом, її рабом! Я не хочу боятись сказати, що хочу, цуратись української мови, як було за совєтів.
І москва не вся Росія.
автор Засомневаю • 24 августа 2020
чтого = чого
Отвечаю всем• 24 августа 2020
Ответ дляЗасомневаю
Удалено администрацией...
автор Засомневаю • 24 августа 2020
Ответ дляОтвечаю всем
Удалено администрацией...
продовжуйте
ЕлькиПальки• 24 августа 2020
Ответ дляОтвечаю всем
Удалено администрацией...
Ні,моя країна лише починає відроджуватися,як той птах Фенікс,і той вогонь,який прийшлося пережити нашій батьківщині дасть нашим дітям нове життя в новій країні,з новою свідомістю!
Кращої країни немає на світі,щиро люблю свою країну ,свою землю і своє місто!