Засомневаю• 24 августа 2020
Україно, зі Святом! З Днем Незалежності!
Святковий день — 24 серпня,
Так хочеться усмішок і пісень,
Бо Україна — незалежна.
Запам´ятайте, люди, світлий день!
Здійснилась давня заповітна мрія,
Бажання і надія поколінь.
Це почуття свободи серце гріє
І піднімає думи височінь.
Давайте ж станемо пліч-о-пліч всі,
Щоб славу України відродити.
Щоб дружно жити, в радості й згоді,
Ми України сестри й брати.
Так хочеться усмішок і пісень,
Бо Україна — незалежна.
Запам´ятайте, люди, світлий день!
Здійснилась давня заповітна мрія,
Бажання і надія поколінь.
Це почуття свободи серце гріє
І піднімає думи височінь.
Давайте ж станемо пліч-о-пліч всі,
Щоб славу України відродити.
Щоб дружно жити, в радості й згоді,
Ми України сестри й брати.
Девушка Прасковья• 24 августа 2020
Ответ дляЧижик Пижик
Какая ирония
Браво
Ирония - это про ваше чувство собсного достоинства.
Сестрица Алёнушка• 24 августа 2020
Ответ для vihola
Прекрасно знаю за що ваших «інших» банять.
І ще мало дають в порівнянні з тим що собі дозволяють.
ну як завжди, коли нема що сказати, потрібно нападати і звинувачувати.
Чижик Пижик• 24 августа 2020
Ответ дляКружите меня,кружите
Не рассуждайте о том, о чём не имеете понятия
Баба-царьлебедь• 24 августа 2020
Країна роботящих людей ,країна добрих людей,країна ,що відродила свою мову і захистила свої кордони від москальської агресії.
Девушка Прасковья• 24 августа 2020
Ответ дляЧижик Пижик
Не лезьте туда, где огребете
Ответ дляСестрица Алёнушка
яка різниця, що було раніше, ви постійно пишете про свої бани і мені смішно це читати, коли всіх, без вийнятку банять на тиждень, два, місяць, а ви через день розбанена, причини ті ж сами, це несправделиво, але так є, ну це вже хамство з вашої сторони писани про бани, бо на такий термін маленький банять тільки вас.
Які ті ж самі причини?
Вас банили за чарівну паличку Гаррі поттера? Чи може за рекомендацію морозива? Або за будь-яку політичну тему, хоч я там не порушую правил.
Хамство від порохоботів лиється безперервно. Але банять їх ні за що)
Веснушка• 24 августа 2020
А між іншим тема у топчику,автор напевно радіє більше ніж дню незалежності.
Девушка Прасковья• 24 августа 2020
Ответ дляБаба-царьлебедь
Країна Першої Конституції у Європі!
нація, що генетично здатна до самоорганізації
Платье Длинное бальное• 24 августа 2020
Ответ для vihola
Які докази, якщо ви на плівки деркача говорите, що це рука кремля
Докази у вас під носом, в ваших кишенях, результат вашої революції.
Вашого зруйнованого режиму диктатора Януковича і недобудованого «світлого майбутнього для ваших дітей».
Я, особисто, про плівки нічого не кажу, але вважаю, що на ці постійні ’вкиди’ краще взагалі ніяк не реагувати, бо те що вспливає через роки - це звичайний компромат, який чекав слушного часу. А що до світлого майбутнього від Януковича, тут ви можете апелювати лише до офіційних даних, які свідчили про катастрофічний стан економіки(не забувайте про 3 млрд. $ від путіна, невідомо під які гарантії). А з кешенями все чудово, як у мене, так і в бвгвтьох українців судячи з попиту на авто, квартири, відпочинок і т.д....було до цього року ;-)
А від прохання навести приклади де Захід займається тим, що й росія ви чомусь відійшли.
Сестрица Алёнушка• 24 августа 2020
Ответ для vihola
Які ті ж самі причини?
є різні причини бану
велика кількість скарг - одниз на 2 тижні, вас на 1 день
хамство - одних на тиждень, вас на 2 дні
Ви мені зараз нагадуєте чорних в америці, їм і так повно привілегій, але мало і мало і постійно щось потрібно вимагати від противника. Вас забанили на день, інших на 2 тижні, так вам зле, що інших на 2 тижні, а не на місяць. Геніальна позиція.
Девушка Прасковья• 24 августа 2020
Ответ дляoksi-71
З Днем Незалежності України!
’ Ми з нею рідні. Ми одного кореня.
Мабуть, один лелека нас приніс.
Батьки у нас безстрашні й невпокорені
і матері посивілі од сліз. ’ (с) Ліна Костенко
Мабуть, один лелека нас приніс.
Батьки у нас безстрашні й невпокорені
И.О. человека• 24 августа 2020
Ответ дляКружите меня,кружите
прелесть, как приятно наблюдать беснования рашистских троллей!
имая страна
С Праздником, Любимая страна! З Днем початку власної історіі!
Ми переможемо! ми виживем! ми будем! (с)
имая страна С Праздником, Любимая страна! З Днем початку власної історіі!
Да история собственная уже 29 лет, и как достижения?
Ответ дляСестрица Алёнушка
є різні причини бану
Так вас цілком заслужено банять.
Значить хамите, значить скарги обгрунтовані.
А мене ні)
И.О. человека• 24 августа 2020
Ответ дляКружите меня,кружите
Люблю Україну! Шануймося
А вот мне всегда было интересно: ’шануймося!’ - это призыв что конкретно делать?
Девушка Прасковья• 24 августа 2020
Ответ дляИ.О. человека
в процессе.
Спасибо за интерес. И вам того же желаем. Для начала - хотя бы прозреть.
Свезло так свезло• 24 августа 2020
Ответ дляБаба Яга
Хотелось бы увидеть,как такие задолбутся без газа.Или у вас в горах там до сих пор при лучине,так все одинаково?Ну поводите хоровод вокруг костра,праздник же все таки
Знаете чем-то схоже с великой расиюшкою, она встаёт с колен, встаёт с колен и бля.. никак не встанет
Украина без русского газа загибается уже сколько лет? 5? И ни как не загнётся

Тёщин себя иллюзиями

И.О. человека• 24 августа 2020
Ответ дляБаба-царьлебедь
Крым не защитила и даже не попыталась. Кстати, почему не воюем за Крым?
Девушка Прасковья• 24 августа 2020
Ответ дляИ.О. человека
Идти по жизни достойно.
Девушка Прасковья• 24 августа 2020
Ответ дляИ.О. человека
воюем. или для вас война - танк и дед-на-палке?
Мао_Мяо• 24 августа 2020
Ответ дляСвезло так свезло

Тёщин себя иллюзиями

Есть ещё такие, которые верят, что при пете у нас газ был не российский? Вы - уникум
Вот Она Я• 24 августа 2020
Ответ дляСестрица Алёнушка
є різні причини бану
Не подумайте что я защищаю, но я тоже как-то получила бан на 1 день, в ответ на хамство в какой-то из политической теме, но это было один раз, а так обычно 1 неделя, за мат на 1 месяц получила.
Вкаблучках• 24 августа 2020
Ответ дляИ.О. человека
Так маріонетка кремля в кріслі президента знищила армію, чим треба було захищати?
Творческий типаж• 24 августа 2020
Ответ дляКружите меня,кружите
Например ?