Засомневаю• 24 августа 2020

Україно, зі Святом! З Днем Незалежності!

Святковий день — 24 серпня,
Так хочеться усмішок і пісень,
Бо Україна — незалежна.
Запам´ятайте, люди, світлий день!
Здійснилась давня заповітна мрія,
Бажання і надія поколінь.
Це почуття свободи серце гріє
І піднімає думи височінь.
Давайте ж станемо пліч-о-пліч всі,
Щоб славу України відродити.
Щоб дружно жити, в радості й згоді,
Ми України сестри й брати.
vіhola• 24 августа 2020
Ответ дляЕдинорог_помог
А Россия на эту ’войну’ так и не пришла))
весь світ знає що ’прийшла’ тільки вам все доказів мало
vihola• 24 августа 2020
Ответ дляВот Она Я
С одинаковым да, но ники можно создавать на украинском, на русском и на латинице, может заменили одинаковые буквы латиницы на кирилицу, визуально не видно, а вот двоичный код уже другой и создать становиться реально.
Дякую, зрозуміло.
Мене колись довічно забанили, хотіла створити за таким алгоритмом і не виходило.
Баба-царьлебедь• 24 августа 2020
Ответ дляЯ_на_кожухе
Согласна, это как купить квартиру в кредит и кричать, что ты ее владелец!

Ааа, нет дорогой друг, станешь владельцем как выплатишь кредит через 30 л.

Так и с украинской независимостью. В долгах до внучатых племчнников, с голой опой, но независимы
А вам чего переживать?Радуйтесь,что вы с газовой опой ,а мы в Европе!
vihola• 24 августа 2020
Мої теми, які не подобаються порохоботам зносяться за 3 хвилини. А я у бані. А тут троляка вже 40 хвилин біснується і хоч би що)
Девальвация• 24 августа 2020
Ответ дляБаба-царьлебедь
Веснушка• 24 августа 2020
Ответ дляБаба-царьлебедь
Где в украинца радость,у москалика горе.
Слава Украине!Героям Слава!
У чому ваша радість,у зубожінні нації?
І до чого ви приплетаєте москаликів?
Ви не знаєте інших розвинених країн,де люди живуть і радіють незалежності?
Вкаблучках• 24 августа 2020
Ответ для vihola
Бідна людина, від любові до сивочолого поїхав дах
Та ще й в такий день
Та признавайся вже, сохнеш по Пороху???
А не для тебе......
Баба-царьлебедь• 24 августа 2020
Забрали у нас Крым ,теперь мы в Турции и Египте сидим.Ездим в Европу на шопинг и молимся в независимой СВОЕЙ УКРАИНСКОЙ ЦЕРКВИ!Спасибо Петру Порошенку,он сделал нереальное реальным!Он мой ГЕРОЙ!И конфеты РОШЕН самые вкусные!
Вкаблучках• 24 августа 2020
Ответ дляvіhola
Удалено администрацией...
Це шедевр. - створити ще одну політейку!!! Браво!!!
vіhola• 24 августа 2020
Ответ дляБаба-царьлебедь
Порох забрав Крим
Веснушка• 24 августа 2020
Ответ дляс_переулочк­а
фото
Та ви що,це мабуть фотошоп зробили ’кремлеботы’
Ластоноша• 24 августа 2020
Ответ дляПодставка для припева
Нет. Страна, в которой живут настоящие украинские патриоты ))) Канада.
Хорошого там родину любить)
Девальвация• 24 августа 2020
Ответ дляВеснушка
Да ні, це не фотошоп. Правда очі коле.
Единорог_помог• 24 августа 2020
Ответ дляvіhola
Даже американские спутники не засекли российских войск на территории Украины
Девушка Прасковья• 24 августа 2020
прелесть, как приятно наблюдать беснования рашистских троллей!имая страна

С Праздником, Любимая страна! З Днем початку власної історіі!

Ми переможемо! ми виживем! ми будем! (с)
vіhola• 24 августа 2020
Ответ дляЕдинорог_помог
це вам трамп сказав
Вкаблучках• 24 августа 2020
Ответ дляБаба-царьлебедь
Слава Украине!Героям Слава!
Слава нації!
Україна - понад усе 💙💛💙💛💙💛💙
Слава героям-захисникам України ✌️
Ластоноша• 24 августа 2020
Ответ дляПодставка для припева
Был... какие корабли? Уже ничего не строят. Судостроение независимой Украине оказалось не нужно.
Уже и люди лишние в неньке, скоро демократически будут истреблять.
Веснушка• 24 августа 2020
Ответ дляс_переулочк­а
Да ні, це не фотошоп. Правда очі коле.
Та я знаю.
Скрябін багато разів депутатів матюкав за знищені дороги і зтирені кошти.
Баба-царьлебедь• 24 августа 2020
Ответ дляВкаблучках
Слава нації!
Україна - понад усе 💙💛💙💛💙💛💙
Слава героям-захисникам України ✌️
Девушка Прасковья• 24 августа 2020
Люблю Україну! Шануймося
Баба-царьлебедь• 24 августа 2020
Ответ дляКружите меня,кружите

Сестрица Алёнушка• 24 августа 2020
Ответ для vihola
тільки вам дають бан на 1-3 дні, іншим на тиждень, або 2, не менше. Про що ви вічно пишете?
Веснушка• 24 августа 2020
Ответ дляБаба-царьлебедь
Так у тому й річ,що коли інші країни живуть,українці виживають.А ви й різниці не бачите?Ну то є такий вислів:’Дурень думкою багатіє.’
vihola• 24 августа 2020
Ответ дляСестрица Алёнушка
Бо бани автоматичні.
Не можуть обґрунтувати їх.
«За большое количество жалоб на Ваши сообщения»
Сестрица Алёнушка• 24 августа 2020
Ответ для vihola
Бо бани автоматичні.
Не можуть обґрунтувати їх.
по цій самій причині інших банять мінімум на тиждень.
vihola• 24 августа 2020
Ответ дляСестрица Алёнушка
Раніше сиділа в банах по 2 тижні по місяцю, не писала і не з’ясовувала причину.
Забанили то забанили. Не вірила, що розбанять.
Веснушка• 24 августа 2020
Ответ дляКружите меня,кружите
Люблю Україну! Шануймося
Тут навіть такого слова не знають.Тут патріотизм у ненависті до більш розвинутих держав.Не треба їм Польща,але ж їдуть,як тарганів на кордоні.Рашка погана,але ж їдуть на будівництва.Канада,ой там взагалі запроданці,але кожна з цього ресурсу мріє,щоб її диванний лицар переїхав і її туди узяв.
Ось такий лицемірний патріотизм
Чижик Пижик• 24 августа 2020
Ответ дляКружите меня,кружите

Какая ирония
Браво
Сестрица Алёнушка• 24 августа 2020
Ответ для vihola
яка різниця, що було раніше, ви постійно пишете про свої бани і мені смішно це читати, коли всіх, без вийнятку банять на тиждень, два, місяць, а ви через день розбанена, причини ті ж сами, це несправделиво, але так є, ну це вже хамство з вашої сторони писани про бани, бо на такий термін маленький банять тільки вас.