ИМХОля• вчера в 09:43
Для страдальцев за кордоном)
Сама такая. Вернулась месяц назад и что вам хочу сказать, девочки. Цепляйтесь зубами, держитесь как можете ибо здесь полный пи..ц. Меня тоже колбасило не по-детски, много работала, но вот месяц я в Украине и я в шоке просто. Ужас, полный ужас. ЗП, цены, обстановка, злой и уставший народ. Больше всего на свете хочу обратно. Пенсионеры...нищие, много бедных. Как же все стало плохо. Так что не нойте и не повторяйте чужих ошибок. Нормальной жизни больше нет.
Небалувана Галя• вчера в 13:49
Ответ дляИМХОля
Та ничего страшного. Да, у меня ужасные ногти и ЗП 2.800 евро. Была в декабре. Так бывает. Сейчас я нищая курица)
У вас гарні натуральні нігті і ви худенька :)
Про зпл дарма написали,Порадниці того не перенесуть.
Навіть найчорнішою часи будуть позаду, все мине. І буде світло. Так хочеться вас підтримати. Все буде гаразд, Ось побачите!
Соседушка• вчера в 13:51
Ноют те кто в Украине имел своё жильё, машину, хорошую работу, возможность водить детей по кружкам и садикам, летал в отпуск не раз в год, имел деньги на частную медицину, ходил по театрам и ресторанам и вообще хорошо жил! А те кто жили с голой жопой и ходили в больницу раз в год, те будут сидеть в европах пока пинками не погонят, бо там дают на бутер с маслом и помереть не дадут
Дуболом• вчера в 13:54
Ответ дляНебалувана Галя
А она нас поддержала? Или у киевлян нет лежачих и больных родственников?
Дуболом• вчера в 13:56
Ответ дляНебалувана Галя
Из этих 2800 евр, автор отдает за квартиру и за учёбу сыну, сколько на выходе остаётся? 1 тысяча евро?
Муркошечка• вчера в 14:01
Ответ дляИМХОля
Цены, с..а, как в Европе, ЗП печалька. На 100 евро в неделю я затаривала холодильник полностью. Фрукты, овощи, мясо, сыры. Сейчас заходить не хочется в магазин.
ну тут тоже на одну вас хватит 100 евро на неделю на еду
Муркошечка• вчера в 14:05
Ответ дляИМХОля
Я не в Испании была, в Ирландии. Наши пенсионеры там получают дофига и рады войне. Около 200 евро в неделю.
вот такие патриоты там и скачут до границ 91
Небалувана Галя• вчера в 14:10
Люди, що з вами? Ви взагалі люди? У автора горе - мама хвора, помирає. Вона зі стабільного життя повернулася у повну невизначеність, хаос, відсутність житла, відсутність роботи, їй необхідно оплачувати лікування матері і утримувати сина неповнолітнього. Хто хотів би бути на її місці? Де ваша емпатія? Чи є у вас бодай щось людське в душі?
Людина все втратила двічі: спочатку життя пішло по п...де в 2022, тепер в 2025. Замість підтримки на неї вилили відро помиїв, звинуватили у всьому, в тому числі і хворобі матері, і що смерті чекає.
Світ перевернувся. Ви ж навпаки, мали б стати більш чуйними, ви ж самі пройшли через горе. Я не розумію, що з вами сталося. Чому? Навіщо?
Дуболом• вчера в 14:16
Ответ дляНебалувана Галя
Не увидела,чтобы автор поддержала тех, кто живёт в таких условиях 4 года
Коник-стрибунець• вчера в 14:17
Ответ дляФрекенБок
Вам, наверное, же еще на детей пособия платят, да?
Только 250 киндергельд, их откладываю.
Khmelnichanka• вчера в 14:20
Ответ дляНебалувана Галя
В авторе теж не все ок з емпатією.
І
Ніхто не бажає ій зла, тим більше - не бажають зла іі матері.
І якщо автор не троль, то ій дійсно непереливки.
Просто співчуття і розуміння повинні працювати в обидва боки.
І
Дуболом• вчера в 14:22
Ответ дляНебалувана Галя
Ещё больше надрыва
Небалувана Галя• вчера в 14:25
Ответ дляKhmelnichanka
В авторе теж не все ок з емпатією.
І
Що ви маєте на увазі ’у автора не все ок з емпатією’? Вона створила тему про свою ситуацію. Кому вона має співчувати?
Муркошечка• вчера в 14:25
Ответ дляИМХОля
А платить за это все кто будет? Я из Ха, мама живет в Харьковской области, я работаю в Киеве. Мне уволиться и сесть рядом???
так а как тогда вы ей помогаете
живя в другом городе
Муркошечка• вчера в 14:29
Ответ дляСундучок с каникулами
Де ваша мама? І який вид онко. Може підкажу де безкоштовно.
Мій тато зараз теж лікується. Майже все безкоштовно. Навіть операція.
это где такие условия
Khmelnichanka• вчера в 14:38
Ответ дляНебалувана Галя
Автор походу облила брудом всіх, хто просио задава ій запитання,
Ну от скажіть чесно, в моєму коменті (перший скрін) було щось таке, щоб прямо дійсно образливе?
А ось відповіді автора ( подальші скріни)….
Це я про себе пишу суто тому, що мені запамʼяталось конкретно те, що вона писала саме мені, а насправді - в зневажливому тоні вона відповідала багатьом.
Навіть тоді, коли іі нічим не ображали.
Імені дійсно шкода, що якось ми всі кидаємось один на одного (((
Навіть тоді, коли іі нічим не ображали.
Небалувана Галя• вчера в 14:42
Ответ дляKhmelnichanka
Навіть тоді, коли іі нічим не ображали.
А що саме болісного написала автор, у чому ви її звинуватили ? Я перечитала всі її відповіді. На неї просто накинулися. Але ви ж ’не помітили’ того правда? То якого болю завдала автор?
Дуболом• вчера в 14:42
Ответ дляKhmelnichanka
Навіть тоді, коли іі нічим не ображали.
Автор хамка редкая
Дуболом• вчера в 14:44
Ответ дляНебалувана Галя
Накинулись,потому что не поняли,что делает автор в Киеве, кроме того, что поливает говном мой родной город и все равно тут живёт и работает.
Мама далеко, ничего не ясно вообще,почему она приехала?!
Khmelnichanka• вчера в 14:44
Ответ дляНебалувана Галя
Автор дуже зневажливо писала людям. Багатьом. І не лише тоді, коли на неі накинулись.
Але ми зараз всі все сприймаємо надто гостро.
Тому й треба зважувати кожне слово.
Я лише про те.
Тому й треба зважувати кожне слово.
Я лише про те.
ЭкстрасенсиХаЯ• вчера в 14:50
Ответ дляНебалувана Галя
Полностью согласна. Ничего человеческого у некоторых не осталось. К сожалению
ЭкстрасенсиХаЯ• вчера в 14:52
Ответ дляДуболом
Так тема больше создана для тех, кто заграницей. Создайте тему в поддержку тех, кто живет в таких условиях уже 4 года
Щас ухожу• вчера в 14:54
Ответ дляИМХОля
Брехуха.Ти все так же в Европі
Небалувана Галя• вчера в 14:56
Ответ дляДуболом
Яка кому справа, що вона робить у Києві? Вона написала своє враження від міста. Має повне право. Я теж з Києва, і не вважаю, що автор його чимось поливає. Вона написала як є: ціни неадекватні доходам, пенсіонери в злиднях, люди обізлилися. Мої сусіди скаржаться, що масив дуже змінився - повно приїжджих. Скаржаться, що роблять зауваження не місцевим підліткам, які біля місцевого магазину матюкаються так, що сантехнік Петрович нервово палить в стороні. А батьки цих підлітків криють матом дорослих, що насмілилися зробити зауваження ’крихітці’, що матюкалася. Моя подруга, яка народилася у Києві і прожила тут 50 років, скаржиться, що навіть у 90ті не було так страшно на вулиці, як зараз. То вони всі поливають брудом рідне місто чи їм можна? А чому автору не можна написати за свої відчуття? Якщо ви вважаєте, що це хибна точка зору, то можете написати свою - пенсіонери обирають куди поїхати у відпочинок, на ціни в магазинах більшість не дивиться і бере, що хоче і т.д. Але хто дав право принижувати автора, звинувачувати її в хворобі мами? Знаєте, я коли читаю оце ’на ноХті приїхали’ чи ’по лікарям’, то ак і хочеться сказати: люди, за кордоном ноХті у вихідців з срср і Африки. Місцеві не роблять цього убожества. А по лікарям за ходиш по страховці, а не за свої кревні, як в Україні.
Мені шкода автора і не шкода тих, хто накинувся на неї. Я теж маю право на свою думку, не лише ви.
Небалувана Галя• вчера в 14:58
Ответ дляKhmelnichanka
Тому й треба зважувати кожне слово.
Я лише про те.
Тому й треба зважувати кожне слово.
Я лише про те.
Відкрийте першу сторінку тему і перечитайте що писала автор і що писали автору. Я ніде не побачила ’дуже зневажливо’ з боку автора. Натомість у її бік г...на накидано чимало. Дивно, що ви бачите те, чого нема, і не помічаєте того, що є.
Ответ дляНебалувана Галя
У мене особисто перше враження що автор зла на матір, через яку змушена сидіти у холодному Києві і відмовитись від свої роботи
КохайтесьЧорнобровi• вчера в 14:59
Зарплати дійсно маленькі ,а ціни високі
А ваша оцінка людей мені взагалі не зрозуміла ,так людям важко
Заместитель Анонима• вчера в 15:00
Ответ дляМолода і нерозважлива
Чого так мало написали? Вигадувати так вигадувати, написали б 1000
Читайте внимательно, Ирландия и Испания это разные страны вообще-то
ЭкстрасенсиХаЯ• вчера в 15:00
Ответ дляДуболом
Та какая вам разница что она делает в Киеве? Почему она должна отчитываться? Как она поливала грязью ваш город? Разве в Киеве нет проблем со светом, водой, отоплением? Или цены радуют? Или коррупция испарилась?