manu1• 26 августа 2020

Партнёрские роды. 7й роддом

Девочки, может кто рожал недавно или знает, разрешены ли партнёрские роды в 7м роддоме? Если да, то какие документы надо и как это происходит?
Avanturistka• 26 августа 2020
я питала (мені в жовтні). парт пологи дозволені - але в одном. звич.палатах ви потім одні

Avanturistka• 26 августа 2020
з докум - 2 донора (кров)+флюр чоловіка. ніби все
автор manu1 • 26 августа 2020
Ответ дляAvanturistka
Какую кровь и кому?
Avanturistka• 28 августа 2020
Ответ дляmanu1
Какую кровь и кому?
в мене планується КР - то направили в центр крові - два донори мають здати кров - а мені дають довідку.
автор manu1 • 28 августа 2020
Ответ дляAvanturistka
Эта справка нужна только на партнёрские роды или из-за того, что у Вас КС. А какой роддом?
Avanturistka• 28 августа 2020
Ответ дляmanu1
чесно, не підкажу. я мала там КР 3 р тому, теж чоловік із другом здавали.
може на парт природні і не потрібно. запитайте у пологовому. мені, коли я підписувала обмінку в липні, прямо на обмін карті на голубому фоні написали ручкою - 2 донори крові - і назва вулиці)
7й пологовий