Промакашка87• 26 августа 2020

Потрібен юрист для консультації

Фінанси, податки, субсидія
Украиночка• 26 августа 2020
валяйте
автор Промакашка87 • 26 августа 2020
Ответ дляУкраиночка
валяйте
Ви можете допомогти?
Украиночка• 26 августа 2020
Ответ дляПромакашка87
Ви можете допомогти?
можливо
автор Промакашка87 • 26 августа 2020
Ответ дляУкраиночка
можливо
Потрібна консультація в плані переказів із за кордону, не доход, але не від близького родича. Гроші були перераховані на навчання дитини відправника, а також на утримання
автор Промакашка87 • 26 августа 2020
Або можливо є працівники соцзахисту, які знають про нововведення??
Украиночка• 26 августа 2020
Ответ дляПромакашка87
так вы уже подали документы или просто опасаетесь подавать?
автор Промакашка87 • 26 августа 2020
Ответ дляУкраиночка
Документи були подані ще в квітні, але прийшло рішення про те що, гроші були виплачені за період 07-08 місяць не правомірно, потрібно повернути, але навіть якщо я їх поверну, питання про податки, мені потрібно їх буде оподатковувати чи як?
Украиночка• 26 августа 2020
вернуть субсидию за 7-8 месяц?