Фінанси, податки, субсидія
Ответ дляУкраиночка
можливо
Потрібна консультація в плані переказів із за кордону, не доход, але не від близького родича. Гроші були перераховані на навчання дитини відправника, а також на утримання
Або можливо є працівники соцзахисту, які знають про нововведення??
Украиночка• 26 августа 2020
Ответ дляПромакашка87
так вы уже подали документы или просто опасаетесь подавать?
Ответ дляУкраиночка
Документи були подані ще в квітні, але прийшло рішення про те що, гроші були виплачені за період 07-08 місяць не правомірно, потрібно повернути, але навіть якщо я їх поверну, питання про податки, мені потрібно їх буде оподатковувати чи як?