Телефон Рубика• 26 августа 2020
Вот если провинилась перед мужем. Хочу удивить
Провинилась и не слабо...... да так, что семья развалиться может...((((
«Прости» и объяснения не работают..
хочу сделать приятно, удивить, чтобы понял, что действительно жалею, поняла и готова измениться..
Помогите, подскажите
«Прости» и объяснения не работают..
Помогите, подскажите
ЧукИГеки• 26 августа 2020
Ответ длятянитолкайка
Наймите красивых азиаток для увеселений.
И ужин приготовьте.
а сама к маме))
Ангел-предохранитель• 26 августа 2020
Ответ длятянитолкайка
И ужин приготовьте.
100% муж поймет, что жена изменилась
Телефон Рубика
• 26 августа 2020
Ответ длятянитолкайка
И ужин приготовьте.
Тут уже сомнения подкрались 😂 может азиатов, да буду ходить грешная😂 пусть не прощает
KROX@• 26 августа 2020
Ответ дляТелефон Рубика
Гульнули, а он узнал?)
Телефон Рубика
• 26 августа 2020
Ответ дляАстоновитесь!
Колитесь, чем провинились?
Это отдельная история, но жестко...
накопилось, заиппалась, нервный срыв, неконтролируемые эмоции..... разгромлена кухня.... и это далеко не всё.
Но это у меня первый и, дай бог, последний раз. Больше до такого не допущу. Это уже обещание себе.
Потрындельница• 26 августа 2020
Ответ дляТелефон Рубика
Это отдельная история, но жестко...
Нифига себе) а муж к вашему ’ накопилось,заиппалась’ отношение не имеет?
Телефон Рубика
• 26 августа 2020
Ответ дляПотрындельница
Имеет конечно, но я реально перегнула палку.... вот честно.
Обнимашкина• 26 августа 2020
Ответ дляТелефон Рубика
Это отдельная история, но жестко...
Ну... тут вопрос - если и правда вас заездили, довели, то и извиняться не надо. А если вы на ровном месте психанули - ну приготовьте вкусный ужин, свечи-вино-секс, и извиняйтесь)
Телефон Рубика
• 26 августа 2020
Ответ дляОбнимашкина
Довели, но я совсем не контролировала себя, совсем всё плохо было. Да и не с ним мы сейчас, попросил пару дней дать выдохнуть, но выдох ничего хорошего не дал. Простить не может
Я такая наивная• 26 августа 2020
Ответ дляТелефон Рубика
Я б до психолого свого пішла))
По-перше не в усьому Ви і винні, тому і не треба на себе все брати.
По-друге, чоловіку може просто буде вигідно, тримати Вас у стані провини. Мабуть добряче налякали його))
Сплануйте поїздку на визідні, з якимись СПА та природою ну і всілякій романтік по ходу.
Телефон Рубика
• 26 августа 2020
Ответ дляЯ такая наивная
Я б до психолого свого пішла))
Сама?)
Я такая наивная• 26 августа 2020
Ответ дляТелефон Рубика
Сама?)
Не зрозуміла питання?)))
Якщо про психолога питали, то ні))) я не психолог, але моя мені вправояє, бо маю схильність, всі біді, проблеми на себе брати і розрулювати їх теж самостійно)))
Телефон Рубика
• 26 августа 2020
Ответ дляЯ такая наивная
Не зрозуміла питання?)))
Сорі, я про спа та вихідні.
До психолога реально потрібно, в минулому році ходила, а потім закинула....
а от на релакс не вийде. Я з сином, ще й 2 років нема..
Я такая наивная• 26 августа 2020
Ответ дляТелефон Рубика
Сорі, я про спа та вихідні.
Тоді відразу до психолога і сама на СПА))) там вирішете, як краще бути))
Мене теж нещодавно довели, кузню не розтрощила, але орала так, що шибки тремтіли і речі літали. Мала і хлопець, правда, навшпиньках ходили. Я можу пояснити причини своїх психів і 10 разів попереджаю, що маму не варто злити))
Телефон Рубика
• 27 августа 2020
Ответ дляЯ такая наивная
Я також попереджала.....
Я такая наивная• 27 августа 2020
Ответ дляТелефон Рубика
Я також попереджала.....
Ну так ось: це дуже важливо, що людина попереджає, що хтось наближається до межі, провокує і фактично накаляє конфлікт. Тому Вашої провини 100% бути не може!
Поясніть у спокійній обстановці чоловіку, про Стоп-слова, що Ви попереджаєте і це не пусті слова, що просите зупинитися, коли відчуваєте, що може статися, щось страшне.
Мої вже це зрозуміли.
І НЕ РОБІТЬ ІЗ СЕБЕ ЖЕРТВУ! звісно в позу ставати теж не треба.
Мої вже це зрозуміли.
Телефон Рубика
• 27 августа 2020
Ответ дляЯ такая наивная
Мої вже це зрозуміли.
Я не змогла вчасно це пояснить. А зараз в позі він....
Я такая наивная• 27 августа 2020
Ответ дляТелефон Рубика
Я вже це зрозуміла, бо він ’ображений’ ,бо він ’постраждав’
Але виводьте його з пози. Не все так однозначно, як він собі бачить.
Про стоп-слова, поперелження, як раз у спокійній обстановці треба говорити. І говорити дуже прямо
Телефон Рубика
• 27 августа 2020
Ответ дляЯ такая наивная
Не розумію як вивести.. сказав, що той вчинок перед очима+ наляканий малий тоді і він пас. Далі не хоче...
Я такая наивная• 27 августа 2020
Ответ дляТелефон Рубика
Не підкажу, це краще до психолога. У мене перший чоловік таким був. Дуже ’мнительный’. Важно з такими....
Телефон Рубика
• 27 августа 2020
Ответ дляЯ такая наивная
Дякую вам....
Я такая наивная• 27 августа 2020
Ответ дляТелефон Рубика
Дякую вам....
Та не має за що!
Хай все налагодиться! Бережіть себе!
Все возможно• 27 августа 2020
Это ж как надо было нагрешить?! Но наверное не словом, а делом. То есть больше так не делать
Сегодня не целуюсь• 27 августа 2020
Ответ дляТелефон Рубика
не может простить разгромленную кухню? ну так прибирите, отремонтируйте..