А поговорить?• 01 сентября 2020
Розмитнення покупки. Які документи надавати?
Дівчата, купляла дещо на Ебай, вказала точну суму покупки, тому що річ дорожча як 100 євро і зараз митниця просить надати документи для підтвердження вартості товару. Скріни з Ебай зробила, але є один момент - я розраховувалася через Пайпал з карти дочки. Показувати доя митниці виписку з карти дочки, чи достатньо буде скріну з карти? Пише що потрібна виписка з банку в Jpg чи PDF форматі. Дякую
Птица секретарь• 01 сентября 2020
сформуйте виписку, якщо приват, то там дуже легко і по коду видно, що виписка справжня + инвойс с електронної скриньки, цього повинно бути достатньо
А поговорить?
• 01 сентября 2020
Ответ дляПтица секретарь
Справа в тому що в виписці дані дочки. Це нічого?
Птица секретарь• 01 сентября 2020
Ответ дляА поговорить?
ні, нічого страшного