Любимка-анонимка• 02 сентября 2020
Чого всі так хочуть іноземців?
Чому при виборі, коли є наш непоганий чоловік, часто обирають іноземця, який по особистих якостях програє? Чому тут всі радять шукати собі іноземця? Часто читаю поради - шукай іноземця, от кума/сестра/подруга знайшла - і тепер, як королева живе. Таке враження, що якась частина жінок хоче досі вірити в казку, ніхто не говорить про те, що часто з іноземцями нема розуміння через різне виховання, ментальність, навіть, якщо жінка говорить на його мові( що не дуже часто буває), про те, що зазвичай нормальні іноземці не шукають собі дружину по Інтернету, яка навіть не завжди говорить його мовою.
Часто це невдахи в себе вдома і їм подобається бути чиїмось захопленням. Маю декілька нехороших прикладів шлюбів з іноземцями серед знайомих, всюди жінки чекали, що будуть принцесами, але все не так склалося. Тема - так поговорити. Хочу зрозуміти жінок, які так легко все кидають заради іноземців.
Ламзак_сдутый• 02 сентября 2020
Думают, что они не такие коzлы, как наши(а они еще хуже, каждый второй - псих ненормальный), ну, и в Европе жить хочется
Бочка порохУ• 02 сентября 2020
Подавляющее большинство рассматривает брак с иностранцами как способ эмиграции. Наша страна и наши избалованные мужчины этому способствуют.
Я всегда была против. Недавно всё же зарегистрировалась на двух сайтах знакомств - нашем и иностранном. Разница только в языках. Дно и там и там.
буреЛОМКА• 02 сентября 2020
Ответ дляБасноплетка
От бабушек к мамам, от них к дочкам передается. Если первым не удалось исполнить свою мечту, то сейчас с этим легче и уж дочки просто стараются выполнить наследственную программу.
А вообще мне кажется это один из видов нелюбви или даже ненависти к родине.
А мне кажется нет. Ненависть к родине это ежегодное обсирание нашего чёрного и азовского морей
Тушь для2го класса• 02 сентября 2020
Ответ длябуреЛОМКА
Вот это шутка - так шутка. Наповал. Убили. Можно вас цитировать?
буреЛОМКА• 02 сентября 2020
Ответ дляТушь для2го класса
В чем шутка?
Тушь для2го класса• 02 сентября 2020
Ответ длябуреЛОМКА
В чем шутка?
В том, что ненависть - это негативные отзывы об азовском море! Мадам, Петросян рядом с вами - скучный мальчишка!
буреЛОМКА• 02 сентября 2020
Ответ дляТушь для2го класса
Так я ж не шучу. У вас мадам, просто слабый интеллект, чтобы понимать очевидные вещи
Манный комочек• 02 сентября 2020
Ответ дляЛюбимка-анонимка
У вас інший випадок - я про тих жінок, К яких чітка ціль - знайти собі виключно іноземця, бо вони хороші, а наші чоловіки - ні до чого.
У меня семья переехала в Канаду. До этого я имела возможность разобраться в немцах и чехах... Понимаете, если есть возможность сравнивать.. Наверное, сначала просто разобраться в людях. Поляка не хотела б...
Арабы исключаю совсем...
Воспитание Израильтян и я не совместимы..
Как то так..
Зачем? Уровень жизни, уровень страны, будущее детей.
Арабы исключаю совсем...
Как то так..
Звезда в шоке• 02 сентября 2020
Чем тягаться ту с какими-то непонятными, лучше уж тягаться там с такими же непонятными
Детектор лжи• 02 сентября 2020
Ответ дляПеремелица
Еще умиляют рассказы какие у нас мужчины неказистые, а там прям ого го)))
Оглянитесь по сторонам. Да, есть и хорошие, но сколько упырей по лавочкам, черных, немытых, сосут пивасик и комментируют мимо проходящих. А иностранцы думаю делят быт пополам , поэтому легче, хотя и у нас к этому идёт. Плюс у нас люди не умеют общаться, не приучены обсуждать проблемы, говорить, относиться к ближним с любовью и уважением.
Тушь для2го класса• 02 сентября 2020
Ответ дляМанный комочек
Арабы исключаю совсем...
Как то так..
Арабы исключаю совсем...
Как то так..
Кстати, голосую в пользу немцев и чехов. Своя специфика, но ладить можно отменно.
Тушь для2го класса• 02 сентября 2020
Ответ длябуреЛОМКА
Хамство в ответ на комплимент? Мда... А борщ и сало разрешаете не любить?
буреЛОМКА• 02 сентября 2020
Ответ дляТушь для2го класса
Вы на никайон не опоздайте.
АсобеннАя• 02 сентября 2020
Ответ дляТушь для2го класса
В общем-то, эти рассказы - чистая правда.
+1000
К тому же у многих наших никаких человеческих качеств не осталось
Тушь для2го класса• 02 сентября 2020
Ответ дляАсобеннАя
+1000
И это тоже правда.
Ответ длявентиляторная
Не знаю, в мене іноземець, темношкірий з іншого континенту.
Спеціально не шукала, він говорить на моїй мові в тому числі.
Різниці менталітетів ніяких не бачу, все в нас добре, завжди підтримує, любить, поважає допомагає.
Єдине якщо він зараз не піде спати я його притовчу
вічно по ночам по всій квартирі чимось грюкає
Розумію, подивитися порнофільми за участю негрів.
Розумію, спробувати, чи показане в порнофільмах відповідає дійсності)).
Але тягнути негра додому(((
1.Тому що іноземці багатші, як правило (зможе забезпечити кращий матер.рівень)
2.Тому що іноземці не так часто зловживають алкоголем, не піднімають руку на жінок (зазвичай).
3.Тому що жінці в 40+ ще реально знайти нормального іноземця і створити з ним щасливу сім’ю, а в Україні в такому вікі жінка вже зазвичай ’не котується’, є набагато молодші претендентки на нормального чоловіка.
вентиляторная• 02 сентября 2020
Ответ дляviter33
Багатший не значить абсолютно нічого, багатші бувають надзвичайно скупішими, не піднімить руку теж не значить що не буде насильства, часто іноземці морально тебе знижчують.
Ответ длявентиляторная
Я не говорю про турків та арабів.
Багатший - звісно, він не перепише на дружину будинок, квартиру та не дасть їй безлімітну платинову картку. Так, європейці (німці, скандинави, ін.Північна Європа) дуже ощадливі.
Але принаймі жінка не буде думати, що вона в цьому місяці може собі дозволити - купити чоботи чи поставити коронку на зуб (гірший варіант - купити ліки чи заплатити за комуналку).
А моральне знущання - можна встати і піти (або якщо вже ’там’ - шукати іншого), це не побиття п’яницею.
Любимка-анонимка
• 02 сентября 2020
Ответ дляviter33
Про багатство можна точно посперечатися - дуже часто заморські принци з сайтів знайомств сидять на мінімальній зарплаті, і не мають якоїсь кар’єри нормальної.
Про алкоголь часто правда. Хоча деякі нації з українцями ще позмагаються.
Про домашнє насилля - тут може всяке попастися. На жаль, знаю дівчину, яка жила з англійцем, він на роботу не дуже ходив, постійно з якимись перервами, потім після народження дитини втекла від нього, бо він її побив. Далі він хотів забрати в неї дитину, бо тоді б йому дали і допомогу матеріальну і житло соціальне. Чим вся історія закінчилася - не знаю, але в першому суді суддя була на його боці. Надіюся, що все таки для дівчини все ок буде.
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Я розумію, що іноземець часто на с/з шукає українку, ін. якщо він дома - не затребуваний і німкеню (умовно) він ’не потягне’, тому і шукає дівчат ’подешевше’.
Бо із з/п в 2-3 тис.Є (чистими) вЗх. Європі він - НІХТО, в Україні - забезпечена людина.
Щодо дітей - така часто є проблема, в Європі суди залишають дитину з тим з батьків, у кого кращі матер.умови, а це у 90% - місцевий чоловік (українка часто - офіційно непраацююча).
Тому пошук ’закордонних принців’ - для укр.жінок 35+, у кого вже є життєвий досвід, молодим дівчатам він протипоказаний, вони ще ’не бачать’ людину по переписці чи 2-3 зустрічах.
Штора с кисточкой• 02 сентября 2020
Все просто - да европейцы и иностранцы разные...но у них мужчин больше женщин, и женщины те баллованные...
Поэтому в большинстве - иностранцы привлекательные. А наши украинцы - ну реально балованные, как иностранки.
Вот личный пример - была замужем за украинцем, врал изменял, денег не давал ( папа так делал и я буду - мама зарабатывай)....
Развелись, пошло два года , снова женился - через 3 месяца приходит - знаешь, я то женился, но понял, что мне одной мало...мне надо две женщины..((
Козёл, ну просто козёл.....

Штора с кисточкой• 02 сентября 2020
Да, согласна - удачные браки чаще не через СЗ.
Личные знакомства рулят и долгие к тому же)
Яичница с беконом• 02 сентября 2020
Ответ дляЛюбимка-анонимка
До чого тут заміщення? Я не проти ні іноземців, якщо це прекрасні відносини, ні наших чоловіків, яких тут часто виставляють, як ні на що не здатних, в порівнянні з усіма іншими націями.
Наши считают, что мужчине достаточно раз в пару дней помыться, быть чуть красивее обезьяны и не надо за собой как-то ухаживать (например, гигиенический маникюр, педикюр, чистка).
Наши часто не разделяют заботы о детях и бытовые вопросы. Даже если супруга работает, то это не мужское занятие.
Про равенство полов у нас вообще молчу.
У нас есть современные мужчины, нл чаще всего это совсем молодёжь.
В Европе и Америке ситуация иначе. У них процент таких мужчин намного выше. Уже не первое поколение таких.
Так что не обязательно в деньгах или гражданстве дело.
Если что я замужем за украинцем, люблю его)) из минусов только ’я ж не пеdик, чтобы ходить на педикюр/убирать косметологические дефекты на теле и тд’😂🙈
Про равенство полов у нас вообще молчу.
Любимка-анонимка
• 02 сентября 2020
Ответ дляЯичница с беконом
Про равенство полов у нас вообще молчу.
Ну щодо манікюру/педикюру - то його зазвичай роблять хіба що якісь представники компаній, щоб виглядати презентабельно. В щоб для краси - то мало хто це робить в розвинених країнах - таки швидше за все - геї.
А ось з укладом життя - погоджуся. Але в розвинених країнах часто від жінки очікують, що вона теж буде вкладати в сімейний бюджет, а не сидітиме вдома і житиме в своє задоволення за рахунок чоловіка, що часто для наших жінок є ціллю.