Кнопус• 07 сентября 2020

Польща хоче дозволити проживання нащадкам мешканців Речі Посполитої

Очільник канцелярії прем´єра Польщі Міхал Дворчік заявив, що польський уряд планує спростити правила отримання можливості законного проживання для нащадків першої і другої Речі Посполитої.

Про це повідомляє ТСН з посиланням на видання Business insider.

"Уряд починає роботу над рішеннями, які дозволять спростити процедури і можливості, пов´язані з поселенням в Польщі всіх нащадків жителів Першої та Другої Речі Посполитої, які заявляють про зв´язки з Польщею", - заявив Дворчік.

Перша Річ Посполита існувала на частині територій сучасних Польщі, Литви, Білорусі, України, Росії та Латвії в 1569-1795 роках. Друга Річ Посполита існувала в 1918-1939 роках на частини територій сучасних Польщі, Литви, Білорусі та України.

Згідно з цією ідеєю така широка категорія потенційних мігрантів може стати способом порятунку польського ринку праці.

Уряд прогнозує, що якщо не буде вжито жодних дій, до 2030 року Польщі буде бракувати близько 4 мільйонів працівників.
автор Кнопус • 07 сентября 2020
І мене це не тішить((( живу поряд з Польщею. Чоловік та діти мають карти поляків. Свекруха наполовину полька.

Жена_КотораяСтена• 07 сентября 2020
Чемодан вокзал Польща?
автор Кнопус • 07 сентября 2020
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Чемодан вокзал Польща?
Це не смішно. Взагалі.
Я хочу щоб ми мали власну процвітаючу країну.
Україна має усі можливості!
Хлопаю ресницами• 07 сентября 2020
Ответ дляКнопус
Це не смішно. Взагалі.
Україна має усі можливості!
мала
Бентливуман• 07 сентября 2020
Ответ дляКнопус
Це не смішно. Взагалі.
Україна має усі можливості!
А что у них с рынком труда? Все уехали в Германию и Англию?
Жена_КотораяСтена• 07 сентября 2020
Ответ дляКнопус
Це не смішно. Взагалі.
Україна має усі можливості!
Украина имеет возможности, вот только экономика Украины таких возможностей не имеет.
Видно, все сидят и поляки и россияне и венгры и ждут, когда можно растащить.
автор Кнопус • 07 сентября 2020
Ответ дляБентливуман
Так. Родичі свекрухи хто в Німеччині, хто В Англії, хто в Канаді.
В Польщі лише старші члени родини.
автор Кнопус • 07 сентября 2020
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Так. Таке враження, що усі чекають моменту
Пурген• 07 сентября 2020
Ответ дляКнопус
Це не смішно. Взагалі.
Україна має усі можливості!
А я хочу свалить отсюда...

Бентливуман• 07 сентября 2020
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Польша в Евросоюзе самая слабая и сама на дотациях.
Меряю от 0• 07 сентября 2020
Ответ дляКнопус
Це не смішно. Взагалі.
Україна має усі можливості!
А у Зели в предвыборной программе написано ’Я розповім Вам про Україну своєї мрії......... ...... Де немає оголошень «Робота в Польщі». А в Польщі є оголошення «Робота в Україні».
автор Кнопус • 07 сентября 2020
Ответ дляПурген
А я хочу свалить отсюда...
А ми сина не пустили навчатися до Польщі.
Пурген• 07 сентября 2020
Ответ дляКнопус
Почему?
Бентливуман• 07 сентября 2020
Ответ дляМеряю от 0
А дальше играет песня: ’ я налию собі, я налию тобі вина, а хочеш із медом?’
Быстровочка• 07 сентября 2020
А как понять, есть ли отношение или нет?
...аяприкольная• 07 сентября 2020
Ответ дляБентливуман
Да нет, много , очень много иностранных предприятий построили свои заводы здесь. Например, пгт под Вроцлавом 20 минут электричкой. 11 заводов. Откуда там столько людей? Со всех сел бесплатный довоз на те заводы..
Это Тойота, потом итал. завод кухонных вытяжек, шведский по подушкам безопасности и т.д
Рядом городок ,ещё концерн LG бытовой техники. Рядом Вроцлав, в пригородах ещё заводы от кошачьего корма до телевизоров
Очень добрый аноним• 07 сентября 2020
Ответ дляБыстровочка
как-как? открывайте карту Речи Посполитой тех лет, доставайте метрики предков и определяйте свою принадлежность к нащадкам РП)
МисисПропер• 07 сентября 2020
Ответ дляБыстровочка
откройте википедию и почитайте про Андрусовский мир, там же и карта есть

Речь Посполитая официально уступала России все земли Левобережной Украины к югу от неё.

Российское царство выкупило Киев за 146 тысяч рублей в рамках «Вечного мира» 1686 года.
Правобережная Украина оставалась под контролем Речи Посполитой.
БеллаДонна• 07 сентября 2020
Ответ дляХлопаю ресницами
мала
До 2014

А я на шпагате• 07 сентября 2020
У моей мамы дедушка-поляк. Но это такое далекое и недоказуемое родство. Я бы сыну сделала карту поляка и пусть бы уезжал. Я настолько разочарована государством (не страной!!!!) ,что мечтаю,чтоб сын уехал отсюда.
Глядя на каждого следующего президента,на каждое следующее правилельство,на каждых следующих депутатов (представників народу),на меров своего города, понимаю,что нет у нас будущего.
Языката Хвеська• 07 сентября 2020
Ответ дляКнопус
Почему не тишить?
...аяприкольная• 07 сентября 2020
Ответ дляБентливуман
Ой, ну пожалуйста...времена, когда исключительно на дотациях ’ уже прошли.
Поверьте, я здесь пять лет и в теме
Альфред Шнитке• 07 сентября 2020
То есть если мои дедушка с бабушкой проживали на том куске территорий, который до 1939 был в составе Польши, это оно и есть?
автор Кнопус • 07 сентября 2020
Ответ дляА я на шпагате
Якщо є якісь документи діда ідіть і робіть документи. Все можливо.
автор Кнопус • 07 сентября 2020
Ответ дляА я на шпагате
Але там не мед. Повірте. Добре там де нас нема
Бентливуман• 07 сентября 2020
Ответ для...аяприкольная
Поверьте, я здесь пять лет и в теме
Так а чего дали 60 и ежегодно запиливают 10 ярдов в Польшу? Мі свой транш отдали и сидим с голой жо.
Языката Хвеська• 07 сентября 2020
Ответ дляБентливуман
И при этом намного лучше Украины. Наша страна уже просто небезопасна для жизни.
автор Кнопус • 07 сентября 2020
Ответ дляЯзыката Хвеська
Почему не тишить?
Тому що Україну з часом «розірвуть».... Не хочеться навіть думати ....
Ms. Iphone• 07 сентября 2020
Ответ дляА я на шпагате
Не скажіть!!!! У моєї невістки двохюрідна тітка мамки двохюрідного брата старшої сестри батька)))))))-полячка, так вона зайнялася цим. Бігала, правда рік! Незнаю як і за скільки, але у неї і двох її дітей вже є карта поляка. Спробуйте обов’язково !!!!
Бентливуман• 07 сентября 2020
Ответ дляЯзыката Хвеська
Без денег Евросоюза слабое звено. Заводы строят ради дешовой рабочей силы.