Гладиолус• 08 сентября 2020
Кухонні фасади Fenix чи LuxeForm?
Допоможіть у виборі кухонних фасадів.
Я особисто схиляюсь до Fenix.
Але запропонували варіант акрилового фасаду ТМ LuxeForm (обіцяють, що аналогічні по якості, тільки ціна нижча).
Можливо хтось розуміється на цьому?
Я особисто схиляюсь до Fenix.
Можливо хтось розуміється на цьому?
Главный котик• 08 сентября 2020
Насколько мне известно, на фениксе не остаются отпечатки пальчиков. Конечно лучше тестировать на образцах. А какая цена у феникса?
Гладиолус
• 08 сентября 2020
Ответ дляГлавный котик
Точну ціну не підкажу.
Різниця в ціні для моєї кухні із фасадами Фенікс та ЛюксФорм вийшла приблизно 25тис грн.
Главный котик• 08 сентября 2020
Ответ дляГладиолус
Точну ціну не підкажу.
Тут конечно надо знать квадратуру фасадов. Я брала на фасад Алвик, цена 3400 за кв.м., но у меня из него 7кв.м. и витрина на 1,5 кв.м в графитовом стекле, то кухня обошлась в 45000 в общей сложности. Если бы брала пленку, то на 10000 дешевле обошлось бы.