Кондуктор маршрутки• 08 сентября 2020

Встигнути на свої гуртки

Якщо у деяких знайомих мам діти нікуди не хочуть ходити, то моя донька маж бажання. Але вкласти їх всі разом в розклад важко.
Можливо щось підскаже порадниця або поговоримо.
Є першокласниці і мама. Водити на гуртки можу десь з четвертої години.
Зараз графік
пн 16-17 бальні танці
вт 18.00-18.30 флейта
ср 16-17 бальні танці
чт 16-17 хор, 18.00-18.30 флейта, 18.30-19.15 сольфеджіо
пт 16-17 бальні танці, 17-18 розтяжка
сб басейн
Ще хоче вокал, а це ще 2 заняття,. ще шахи і їх розклад накладається на хор в четвер, так як це вт, чт 16-17.
Як це все встигнути? Як ви дієте з накладками в розкладі? Якщо обрати що важливіше дитина не може. І ще поза увагою залишається малювання, лего, робототехніка. І це все їй реально цікаво.
А ще ж з друзями погуляти на майданчику. А що в другому класі я буду робити?
Девушка Прасковья• 08 сентября 2020
Расставляйте приоритеты. А как по другому?

мадам Везувий• 08 сентября 2020
Ничего, мы в 1 классе тоже за всё хватались-попустило очень быстро. Сейчас только танцы остались 3 раза в неделю.
Спасу мир• 08 сентября 2020
По тихому завидую таким способностям ребенка ттт. Мой пошел в школу 1кл неделю назад, тоже все хотел.. но от избытка инфы, людей и событий начались тики опять. Так что все отменили, минимум эмоциональной нагрузки.
автор Кондуктор маршрутки • 08 сентября 2020
Ответ дляДевушка Прасковья
гуртки для дитини, а не для мене.
пріорітети між флейтою, вокалом і шахами розставити вона не воже, все хоче.
флейта тільки тому вже в розкладі, що це вже другий рік занять іде.
а там шукаємо групи ще.
малювання також її, але поки що нехтую....
так як не бачу де і як втулити.
Русалка на ветвях• 08 сентября 2020
Выбирайте.
И да, все не потянете.
У меня во втором классе дочь сама ездила на занятия, контроль на телефоне, маршрут ужасный, без перехода дорог. А обратно я уже не забирала. Педагога предупреждала об этом.
Запретный фрукт• 08 сентября 2020
у нас то же самое, и еще некоторые кружки в одно время. Будем ходить через раз. И тоже хочет на все подряд. Мне кажется что те, которые не хотят, просто их никогда никуда не водили.
Ответ длямадам Везувий
такк таке насичене вже третій рік.
вона була в садочку і закінчила перший рік музикалки, і турніри по бальним були. і англійська і підготовка до школи.
Ответ дляСпасу мир
дійсно діти різні.
моя сказала, що хй в школі не цікаво. і нудно. ті палочки і розмальовки вона ще 2 роки назад пройшла....
їй 6,2 лише, але читаю і рахує вже на рівні з 2 класом.
Запретный фрукт• 08 сентября 2020
Ответ дляСпасу мир
А как тики проявлялись?

Я вся ваша• 08 сентября 2020
Эти кружки бесплатные?
Ответ дляРусалка на ветвях
Выбирайте.
И да, все не потянете.
аа що ви залишили в 2 класі?
Спасу мир• 08 сентября 2020
Ответ дляКондуктор маршрутки
дійсно діти різні.
Мой тоже все знает и читает. В классе много детей, все шумные, организация слабая... короче, начал дергаться(((
Рыжая бестия• 08 сентября 2020
Я расписала так, чтобы в день 1 максимум 2 активности. У одного ребенка 3 кружка, у второго 2 + репетиторы и школа до 15.30. Отказалась от хора. Пока можно договориться.
Ответ дляЗапретный фрукт
можливо. не знаю.
у нас накладка з шахами іде. і мені жалко,. бо ввона півроку чекала занять. вона півроку ходила, потім через накладки прийшло відмінити, я обіцяла, що в 1 класі відновимо.
і ось тепер, знову шахи не попадають....
Спасу мир• 08 сентября 2020
Ответ дляЗапретный фрукт
А как тики проявлялись?
Дергает то бровью, то плечом, то ногой, то моргает... сейчас начал рукой дергать, поправляет себя постоянно(((( уже год не было и опять.
Зоркая Зорро• 08 сентября 2020
Мамы, а вы не работаете??? Я свою из садика из дежурной группы раньше половины восьмого не забирала, как кружки увязывать- не знаю
Ответ дляЯ вся ваша
Эти кружки бесплатные?
ні. платні.
бальні танці - 650грн
розтяжка 200
хор+сольфеджіо+флейта - 200 (музична школа найдешевша)
вокал - 280
шахи - 600
малювання - 600
Київ
Ответ дляРыжая бестия
для неї пріорітет вокал -- тому відмовлятись від хору --- це мінус для неї!
а від сольфеджіо також не відмовишся, бо потрібно знати музикальну грамоту.

виходить віідмовлятись від флейти, але вона на флейти мріє грати, на дорослій,. великій!
Я вся ваша• 08 сентября 2020
Ответ дляКондуктор маршрутки
ні. платні.
бальні танці - 650грн
розтяжка 200
вокал - 280
шахи - 600
малювання - 600
Київ
В каком районе не подскажите?

Ответ дляЗоркая Зорро
у мене робота з 8.00 до 16.00. на танці забирає тренер, потім вже я.
в минулому році працювала на півставки, бо вона не ходила в садочок на повний день.
ПочтальЁнша• 08 сентября 2020
Как вариант, поговорите с преподавателями в ваших кружках. По итогам определитесь, где у ребенка бОльшие успехи. И начинайте потихоньку отсеивать. Пока у вас это больше развлекаловка - баловство, чем старше ребенок - тем серьезнее. Танцы и музыкалка требуют большой вовлеченности, если заниматься серьезно. С каждым годом нагрузка в школе и количество уроков будет расти, вы не сможете в любом случае заниматься в таком количестве секций. Либо переводитесь в такую школу, где большинство кружков представлены в виде факультативов - не для результата, а для души. У нас подруга в 19:00 приезжает домой, в школеесть и шахматы, и хореография, и дополнительные языки, и танцы, и кружок моделей. Школа частная, платная. Занимаются всем понемногу для себя.
Ответ дляЯ вся ваша
В каком районе не подскажите?
Мінський масив
Я вся ваша• 08 сентября 2020
Ответ дляКондуктор маршрутки
Мінський масив
Спасибо, далеко
Русалка на ветвях• 08 сентября 2020
Ответ дляКондуктор маршрутки
аа що ви залишили в 2 класі?
*маршрут удобный.
В школу возила, обратно сама маршруткой.
И из дома тоже сама маршруткой на занятие. Школу подбирала, чтоб было удобно, ииусителя-чтоб была второй мамой
СирОжино пирОжино• 08 сентября 2020
а музыкалку нужно и дома заниматься не 5 мин на флейте час каждый день, сольф учить, танцы только на танцах занимаетесь дома отдых, нужно думать ещё
Ответ дляПочтальЁнша
в неї не кружки. в неї повноцінна музична школа. закінчила 1 клас по класу флейти. сама пройшла прослуховування і поступила в 5 років. досягнення є. але інколи не має бажання грати, бо хоче не дитячу малу флейту, а дорослу!
по танцям є також успіхи. були турніри. завжди в кращій половині дівчат. зараз змінили тренера, щоб було ближче до школи. тренер також гарний, як і попередній. у неї успішні пари.
шахи - два роки назад вже зі мною грала. тіільки психологіно важкий їй програш. малювання на холсті також було.
басейн з 3 місяців. з води не витягнути. плаває. пірнає і плаває під водою.
Ответ дляСпасу мир
ідіть в басейн.
таким діткам він дуже потрібен!
Помогалочка• 08 сентября 2020
Я считаю, это очень много кружков. Нужно расставлять приоритеты. У меня 5-летняя дочь ходит на танцы 3 раза в неделю. Я хотела добавить ещё театральный кружок, но тогда не будет свободных дней.
Ответ дляСирОжино пирОжино
це я знаю. сама пройшла через музикалку.
і якщо не буде тренувань по флейті, то буде і поганий результат.
танці простіше, вона завжди танцює (навіть коли чекає автобус на зупинці)....
і співає завжди вдома...
Ответ дляРусалка на ветвях
*маршрут удобный.
до музичної школи дорога 40 хвилин займає.
але дочить гарний розклад випав, коли в 2 дні все помістилось. якби ще вокал в ці дні, це було б ідеал.
а танці в її ж школі відбуваються, як і шахи.
в нашій школі купа гуртків і простеньких і досить пристойних. що виходять на змагання.
але ось музичнох школи нажаль не має((((