Живчик-счастливчик• 14 сентября 2020
На 10 річчя весвлля вирішили зробити нові обручки ...
Перші обручки були звичайні, куплені в ювелірному салоні, на 3 та 4 гр. На річницю вирішили оновити, та зробити їх такими як сподобалось по фото в інтернеті. Давно підписана в інстаграмі на одного ювеліра, подобаються його роботи. Замовлення виконує не тільки по Україні, але й за кордон.
Живчик-счастливчик
• 14 сентября 2020
Запитала, чи можна своє золото принести, відповів так. Вибираєте фото в інеті любої складності і я вам зроблю. Так і вирішили
Безникая• 14 сентября 2020
Спасибо, что поделились
Или это ненавязчивая реклама ювелира? Так вы забили прикрепить фото, с именем ювелира обязательно
220В• 14 сентября 2020
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ну і шо далі?
Обнемашечка• 14 сентября 2020
Что хотите?
Поздравляю!
Мы с мужем расписались вообще без колец, денег на хорошие не было, дешевые не хотели.
Через 3 года купили то что хотели, когда доход позволил.
Поздравляю!
ПироженкА• 14 сентября 2020
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ну просто супер!
Я тут с краю постою• 14 сентября 2020
Ответ для220В
*** иии?
Не-не. Первый был точнее. Тут как раз ИЛИ
Живчик-счастливчик
• 14 сентября 2020
Домовлялись, що зробить макет, покаже в вайбер, якщо все ок, робе вже з золота. Попросили дату в обручці нювигравірувати римськими. Його помічниця все записала в журнал. Роботи дуже багато. Чекати на зв‘зок
Редисочка• 14 сентября 2020
Ответ дляЖивчик-счастливчик
я фигею, дорогая редакция...
Я тут с краю постою• 14 сентября 2020
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Чем дальше, тем интереснее
Редисочка• 14 сентября 2020
Ответ дляЯ тут с краю постою
не, не так:
рилли?
ПироженкА• 14 сентября 2020
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Вот это ДА! Тему не удаляйте, мы хотим быть в курсе
100pudov• 14 сентября 2020
Ответ дляПодумывающая
Краще ще діточок наробіть.
Яжемамки подтягиваются
Живчик-счастливчик
• 14 сентября 2020
100pudov• 14 сентября 2020
Ответ дляЖивчик-счастливчик
РобЕ? 🙀
Ашотакова)))• 14 сентября 2020
Ответ дляЖивчик-счастливчик
У Вас все хорошо ?
ПироженкА• 14 сентября 2020
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ось фото з інета, роботи яку замовили. Тільки дата має бути всередині
Так а дата то какая? Нам же важно знать все подробности
Живчик-счастливчик
• 14 сентября 2020
Декілька днів пишу, як там наше замовлення. Відповідає все гаразд, не хвилюйтеся