Латвийские_Номера• 22 сентября 2020
Витамин Д
Сдала анализ на витамин и показало 29.63 .Оптимальный уровень от 30. Стоит принимать этот витамин в проф дозе? Какой принимаете Вы?
КаРаКаТиЦа• 23 сентября 2020
Ответ дляГрибной_Дождик
Медикаменти, які приймаю (невролог і кардіолог призначали), негативно діють на ШКТ.
До ендокринолога піду, але потрібно пройти УЗД щитовидки (є вузли + гіперплазія), на гормоні тиреоїдні і паратиреоїдні здати аналізи.
Я сама сьогодні від невролога, але врач Вам має одночасно додавати щось для шлунку та кишечника. Тим більше, якщо є питання там. Не можна, одне лікувати, а інше калічити.
А на рахунок спазмів м‘зів (вижче писали), то це нехватка магнію насамперед. Це також треба враховувати.
Грибной_Дождик• 23 сентября 2020
Ответ дляКаРаКаТиЦа
По неврології проблеми з боку головного мозку і судин, давні проблеми з кишківником. Навіть якщо лікар призначає препарати, перед купівлею, читаю в інтернеті інструкції, потім визначаюся - купувати чи ні, або замінник. Мязово-тонічний синдром пов´язаний з грижами хребта. Є спастичний гіпертонус м´язів. По кардіології - це призначення щодо гіпертонії.
Зараз приймаю Antistress (Магній + В6) від виробника Swiss Energy (Болгарія), приймаю трохи більше тижня, почала відчувати дію препарату (трохи менше став біль в м´язах і зменшилася кількість спазмів м´язів).
КаРаКаТиЦа• 23 сентября 2020
Ответ дляГрибной_Дождик
Я вибираю лікаря якому довіряю на 100% і не лізу в Інтернет. Мені на прийомі все зразу кажуть що і для чого і де є побочка. Маю теж проблеми з судинами. Ось позавчора скора спасала, думала, що «кришка» буде.
А от магній антистесс найкращий із наших магніїв в аптеці, інші жахливі. Ще мені колись гарно допомагав Амвея магній. Якщо є можливість замовити, спробуйте і його. Там був гарний склад. Ще я знаю деякі використовують магній для шкіри, в спреї, також буде працювати. Можете почитать також.
Пищалка• 23 сентября 2020
Ответ дляГрибной_Дождик
тут на кидстафе полно хелатного магния с айхерба, по усвояемости он самый быстрый полный (магния бисглицинат). Остальные формы усваиваются и не полностью и/или имеют побочку в виде расслабления стула, особенно оксид.
Очень добрый аноним• 23 сентября 2020
Ответ дляПищалка
Слабит цитрат
Пищалка• 23 сентября 2020
Ответ дляОчень добрый аноним
Слабит цитрат
цитрат слабит в больших дозах. оксид - в любых, бисглицинат - ни в каких) я поэтому иногда пью именно оксид когда нужно в туалет почаще.
Очень добрый аноним• 23 сентября 2020
Ответ дляПищалка
Оксид в принципе нежелателен, нарушает водно-солевой баланс и снижает кислотность желудка
Грибной_Дождик• 24 сентября 2020
Ответ дляКаРаКаТиЦа
У мене колись був мікроінсульт. На МРТ ГМ виражені вогнищеві зміни речовини мозку обох гемісфер (є лакунарні інфаркти і вторинна атрофія речовини мозку) і деякі інші зміни.
Є гіперчутливість до препаратів, тому навіть препарат з мінімумом побічки або без побічки, можуть погіршувати стан. А ще непереносимість лактози. З лікарями оговорюю, що у мене непереносимість лактози, і щоб призначили препарат без лактози моногідрат і лактози безводної у складі. Але все ж іноді призначають препарат з цими компонентами. Тому, перед тим, як придбати препарат, читаю інструкцію в інтернеті.
Поки що Antistress (Магній + В6) від виробника Swiss Energy переноситься добре і є деяке покращення стану, хоч ще і маленьке покращення (лише трохи більше тижня приймаю препарат).
В інтернеті шукаю аналоги деяких призначених препаратів. Також шукаю в інтернеті інформацію щодо діагнозів. Перед тим, як потрапити до лікаря, сама розбираюся, що означають данні результатів обстежень. Мені це цікаво.
КаРаКаТиЦа• 24 сентября 2020
Ответ дляГрибной_Дождик
Да, важкі випадки, але добре, що Ви розбираєтеся.
Разом з препаратами не добавляли Маммалак, наприклад, щоб не так для кишківника будо навантаження.
Бажаю здоров‘я!
Грибной_Дождик• 24 сентября 2020
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Бажаю здоров‘я!
Дякую!
Не призначали Мамалак. Просто, не вживаю молочні продукти. Десь з 30 років реакція на лактозу поступово стала вираженою. Хоча, раніше тяги до молочних продуктів не було. Якщо хочу морозиво, купляю фруктовий лід. На той період дізналася про підвищений в 2 рази гормон щитовидки Т4. Тоді почались неполадки з кишківником. Гормон нормалізувала, а деяка симптоматика залишилась, у тому числі з боку кишківника.
Те, що навчилась розбиратись в МРТ ГМ і хребта, ХМ ЕКГ, і т. д., допомагає.
Бажаю здоров´я і всього самого-самого найкращого!
Доброго дня!